هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

روی جعبشه
..................................
ببین رو خودش 3 تا برچسب داره
یکی که خوده مشخصات کنسول رو نوشته !! که اون مطمئنا نیست !!!
http://www.img98.net/img/31776598620242688363.jpg
http://www.img98.net/img/70613119267989529013.jpg
من خودم فکر میکنم برچسب بالاییه تو عکس اول باشه !!! حالا نمیدونم درست همون باشه یا نه !!!!!

ریکاوری منو کجاس دیگه؟
یکی بگه
منوریکاوری این طوری
شما باید همزمان دکمه پاور و دکمه دسته را همزمان فشار بدید که بعدشم از دستگاه 3 تا بوق میاد پشته سرهم میاد که اون موعقه منو ریکاوریش میاد همینb-):d

با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید محترم
شرمنده که من یک سوال پیش پا افتاده میکنم . تعداد صفحات این بخش زیاده و راستش من کمی عجله دارم و نمیتومنم همشونو بخونم .قصد خرید PlayStation 3 برای خواهر زادم را دارم چند سوال در این ارتباط دارم .
تا الان بازی کامپیوتری میکردند . 11 سالشونه .
این کنسول نیاز به مانیتور خاصی داره یا با مانیتور موجودشون که سامسونگ p220 قابل استفاده است ؟
نیاز به موس و کیبورد هم داره یا فقط با دسته بازی کار می کنه ؟
بازی های اون در چه حد قیمتی هستند . بیشتر بازی فوتبال و ماشین را دوست داره .
در کل توصیه به خرید
PlayStation 3 می کتید یا سیستم کامپیوتری را قوی تر کنه . برای بازی کدام را توصیه می کنید .
ممنون از راهنمایی شما

شرمنده که من یک سوال پیش پا افتاده میکنم . تعداد صفحات این بخش زیاده و راستش من کمی عجله دارم و نمیتومنم همشونو بخونم .قصد خرید PlayStation 3 برای خواهر زادم را دارم چند سوال در این ارتباط دارم .
این کنسول نیاز به مانیتور خاصی داره یا با مانیتور موجودشون که سامسونگ p220 قابل استفاده است ؟
در کل توصیه به خرید
PlayStation 3 می کتید یا سیستم کامپیوتری را قوی تر کنه . برای بازی کدام را توصیه می کنید .
ممنون از راهنمایی شما

1-نياز به مانیتوی که از کابل HDMI پشتیبانی کنه داره ولی مانیتور شما هر نوع کابلی داشته باشه میتونی براش یه تبدیل بخری
2- اکثر بازی ها با دسته بازی میشه و موس و کیبرد خیلی کم استفاده میشه در حد 2 یا 3 تا بازی
3-بازی ها ی جدید معمولا حدود 70 قیمت دارند و هرچه قدیمی تر بشن ارزونتر
4-اگر زیاد حساسیت نشون نمیده و فقط میخواد بازی کنه یه 360 XBOX بخره خيلي بهتره .

در کل توصیه به خرید
ممنون از راهنمایی شما
دوستمون خوب گفت 360 بخری بهتره.هم قیمت دستگاه و مخصوصا بازی هاش خیلی به صرفه تره.در ضمن اگه مانیتورتون قدیمی هست با تبدیل هم بالا نمیاره.واسه پسر داییم ال جی بود و پی اس 3 رو بالا نمیاره.

ببین رو خودش 3 تا برچسب داره
یکی که خوده مشخصات کنسول رو نوشته !! که اون مطمئنا نیست !!!
http://www.img98.net/img/31776598620242688363.jpg
http://www.img98.net/img/70613119267989529013.jpg
من خودم فکر میکنم برچسب بالاییه تو عکس اول باشه !!! حالا نمیدونم درست همون باشه یا نه !!!!!
یکی کمک کنه !!!
رو همون برچسبی که گفتم نوشته
Warranty seal warranty is void if this seal is damaged or removed

دیدن فیلمهای DVD روی دیسکهای معمولی و فله ای با کنسول روی blue-ray دستگاه تاثیر منفی می ذاره؟؟؟
لطفا دوستان اهل فن جواب بدن و حدس و گمان نزنید.

دیدن فیلمهای DVD روی دیسکهای معمولی و فله ای با کنسول روی blue-ray دستگاه تاثیر منفی می ذاره؟؟؟
لطفا دوستان اهل فن جواب بدن و حدس و گمان نزنید.
بله ضرر داره چون که نه dvd کپی میزارید داخلش به دایروت مشکل اجرا میکنه و دیگه باز یهای مثله gta را نمیتوانی بازی کنی مثله منه بدبخت
پس اگر قراره فیلم ببنی باید بافلش بریزی داخله و نگاه کنی این طوری بهتره

دوستان دستگاه من رجين 2 هستش حالا من با ديسك بازي كه رجينش 2 نيست دستگاهمو آپديت كنم مشكلي پيش مياد؟
یله مشکل داره سعی کنید با خوده ریجن ابدیت کنی بهترهb-)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or