هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

بچه ها یکی یه توضیح در مورد Trophy ها بده در کل به چه درد میخوره؟؟؟
اچیومنت روی 360 به چه دردی میخورد ؟! اینا هم مثل همونه

اچیومنت به چه درد میخوره؟؟؟
منظورم اینه کاربردی داره یا فقط برا پزدادنه؟؟؟
آره.به همون درد می خوره

آخرین ویرایش:
سلام به دوستان!
یه راهنمایی می خواستم من می خوام یه کارت psn بگیرم بعد اکانت psn من مال امارات هست و دلاره می خواستم ببینم میشه با دلار امریکا یعنی همون کارت psn امریکا شارژش کرد؟؟؟ خیلی مهمه اگه میشه کمک کنید! ممنون!:smile:

سلام بر دوستان
ميشه ps3 به غير از كابل شبكه از طريق وايرلس شبكه كرد يا با مودم وايرلس اگر بذاريش رو حالت Bridging؟؟
بله میشه ، پس sony اون WIFI رو واسه چی گذاشته ؟! :biggrin1:

آخرین ویرایش:
سلام به دوستان!
یه راهنمایی می خواستم من می خوام یه کارت psn بگیرم بعد اکانت psn من مال امارات هست و دلاره می خواستم ببینم میشه با دلار امریکا یعنی همون کارت psn امریکا شارژش کرد؟؟؟ خیلی مهمه اگه میشه کمک کنید! ممنون!:smile:
کسی نیست کمک کنه:((؟

دوست عزیز منم اکانتم برای اماراته براش psn card موجوده حتی روش عربی هم نوشته!شما از همین نوع بخر اخه اگه اشتباه نکنم اگر ریجن psn card با بازی و اکانت یکی نباشه بازی اجرا نمیشه!
ممنون ولی یه جا دیدم میگفتن که میشع از دلار امریکا برای امارات استفاده کرد حالا میخوام مطمئن بشم میشه یا نه راستی کجا شما سراغ دارید من اینترنتی این امارات رو بگیرم ؟50 دلاری می خوام باشه !

چرا بله میشه ، پس sony اون WIFI رو واسه چی گذاشته ؟! :biggrin1:
:biggrin1:
خوب منم دارم از wifi استفاده ميكنم برا نت
ميخوام ببينم رو چه تنضيماتي رو ps3 بايد باشه؟؟
چون تو network connection setting همه تنضيمات تا اون جايي كه من ديدم براي اينترنت
يه وافاي هم كه داره اونم براي اينترنت

خوب منم دارم از wifi استفاده ميكنم برا نت
ميخوام ببينم رو چه تنضيماتي رو ps3 بايد باشه؟؟
چون تو network connection setting همه تنضيمات تا اون جايي كه من ديدم براي اينترنت
يه وافاي هم كه داره اونم براي اينترنت
شبکه یا net ؟!
WIFI که برد سخت افزاریه ، حالا یکی واسه net استفاده میکنه یکی شبکه و... (البته بستگی به نوع و کلا ساپورت دستگاه داره)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or