هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

صحبت سر رزولوشن نیست صحبت سر اینه که بازی هایی در حالت progressive scan خیلی با کیفیت تر از interlaced scan هست.حتی در 720p ،کیفیت تصویر به مراتب بهتر از 1080i هست

اگه مکان قرار گیری آنالوگ ها منظورتون هست این دسته مناسب هست برای شما

dreamgear-shadow-wireless-ps3-controller.jpg

اگه مشکلتون با R2,L2 هست یه مدل دسته وجود داره که به جای اینها از تریگر های 360 توش استفاده شده.ولی دی پد خوب پلی 3 رو داره
nyko-controller.jpg

اگرم مشکلتون با این آنالوگ ها و حالت بر آمده اونهاست میشه اونها رو با آنالوگ های 360 تعویض کنید.
البته من مطمئن نیستم که هیچ کدوم ازین ها توی ایران پیدا بشه

من ازت خیلی ممنونم
مگه میشه از usb ها استفاده کرد از همین ارزونها رو میگم
من چند مدل از فراسو دیده بودم یعنی میشه ازشون استفاده کرد.
اگه بشه ه عالیه .

من ازت خیلی ممنونم
مگه میشه از usb ها استفاده کرد از همین ارزونها رو میگم
من چند مدل از فراسو دیده بودم یعنی میشه ازشون استفاده کرد.
اگه بشه ه عالیه .
خواهش میکنم
بله میشه از دسته های یو اس بی معمولی استفاده کرد.ولی فکر نمی کنم همشون جواب بدن

سلام دوستان
من چندتا از بازی هام ریجن 2 هست چندتا ریجن 3.این برای وقتی میخوای از psn استفاده کنی مشکلی نداره؟

آخرین ویرایش:
من با wireless کنسولو به اینترنت وصل میکنم. ولی موقع دانلود ها سرعتش خیلی پایینه.
البته نوع شبکه رو وی Only-B گذاشتم بهتر شد.
یه چیز جالب دیگه اینکه موقع دانلود اگه دسته رو خاموش کنیم سرعت خیلی بالا میره (تقریبا همون سرعت اینترنتم) ولی اگه روشن باشه بعد 20 ثانیه افت شدیدی پیدا میکنه.
راه حل چیه؟

یه چیز جالب دیگه اینکه موقع دانلود اگه دسته رو خاموش کنیم سرعت خیلی بالا میره (تقریبا همون سرعت اینترنتم) ولی اگه روشن باشه بعد 20 ثانیه افت شدیدی پیدا میکنه.
راه حل چیه؟
دسته هیچ ارتباطی به اینترنت شما نداره.کلا سرعت دانلود توی PSN نسبت به دانلود با نرم افزار توی PC خیلی پایین تره

من با wireless کنسولو به اینترنت وصل میکنم. ولی موقع دانلود ها سرعتش خیلی پایینه.
البته نوع شبکه رو وی Only-B گذاشتم بهتر شد.
راه حل چیه؟

عجیبه امواج رادیوی wireless با BLUETOOTH فرق داره
یا اینکه wireless BLUETOOTH باشه که فکر نکنم باشه

[LTR]How fast are Wireless Connections?

Standard 802.11b connections offer a maximum 11Mbps. In practical terms this translate to 5.5Mbps due to overhead. 802.11a and 802.11g connections offer a maximum of 54Mbps, as with 802.11b this translates to a far slower speed in practical terms, 20Mbps.

Satellite Internet connections are used when cable and dsl solutions are not available or not practical. Such as rural areas, or unserviced areas such as cabins and mountain tops. Since these services are shared, most providers offer 768kbps to 1Mbps.[/LTR]

[LTR]

BLUETOOTH
Spectrum

Bluetooth technology operates in the unlicensed industrial, scientific and medical (ISM) band at 2.4 to 2.485 GHz, using a spread spectrum, frequency hopping, full-duplex signal at a nominal rate of 1600 hops/sec. The 2.4 GHz ISM band is available and unlicensed in most countries.

Interference

Bluetooth technology’s adaptive frequency hopping (AFH) capability was designed to reduce interference between wireless technologies sharing the 2.4 GHz spectrum. AFH works within the spectrum to take advantage of the available frequency. This is done by the technology detecting other devices in the spectrum and avoiding the frequencies they are using. This adaptive hopping among 79 frequencies at 1 MHz intervals gives a high degree of interference immunity and also allows for more efficient transmission within the spectrum. For users of Bluetooth technology this hopping provides greater performance even when other technologies are being used along with Bluetooth technology.

Data Rate

1 Mbps for Bluetooth low energy technology
1 Mbps for Version 1.2; Up to 3 Mbps supported for Version 2.0 EDR
Up to 24 Mbps supported for Version 3.0 HS

Range

Range is application specific and although a minimum range is mandated by the Core Specification, there is not a limit and manufacturers can tune their implementation to support the use case they are enabling.

Range may vary depending on class of radio used in an implementation:

Class 3 radios – have a range of up to 1 meter or 3 feet
Class 2 radios – most commonly found in mobile devices – have a range of 10 meters or 33 feet
Class 1 radios – used primarily in industrial use cases – have a range of 100 meters or 300 [/LTR]feet

آخرین ویرایش:
آدوستان عزیز من دو تا USB به PS3 من نخورده :biggrin1: میشه یه USB با قیمت متوسط بمن معرفی کنید که من برم بگیرم و دستگاه را آپ کنم :smile: من اصلا USB شناس خوبی نیستم ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or