هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

یه سوال در مورد بازی fifa 10 داشتم. تو قسمت خود بازی پست کردم اما هیچکی جواب نداده .
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان من یه بازی fifa 10 دارم. توی بازی وقتی سر نیمه بازی شروع می شه مخصوصا وقتی گل می زنیم یا گل میخوریم و از نیمه بازی دوباره شروع می شه بازی برای چند ثانیه کند میشه. این مشکل رو موقع کرنرها و بعضی مواقع شروع مجدد دروازبان ها اینطوری میشه.
مشکل چیه؟ ایا همشون همینطورن؟ با پچ مچی مشکل حل می شه؟
این مشکل برای بازی هست. تو تمام فیفا های عرضه شده روی PS3 این مشکل وجود داره.
به خصوص زمان تعویض ها که گاهی اوقات Loading خیلی طولانی میشه.

1080 آی درسته اسمش 1080 هست ولی تفاوت P با آی فوق العاده زیاده و تصویر 1080 آی خیلی کیفیتش کم هست.من تست نکردم ولی فکر میکنم از 720 پی هم کیفیت پایین تر بیاد
توی PS2 وقتی از کابل کامپوننت استفاده می کنید و مثلا توی بازی GOW پروگرسیو اسکن رو روشن میکنید تفاوت کاملا مشخص میشه
کاملاً درست میگی, من الان 1080i تست کردم رزولیشنش از 720p خیلی پایین تر بود چه برسه به 1080p !

باسلام
====
ممنون از شما بابت پاسخ سريع به من:love:
يك سوال پس 120gig يا 250 gig هارد كه روي كنسول ميزارند براي چي هست ؟:eek:
سوال ديگر ايا لنز كنسول اذيت نميشه همه بازي ها را از روي cd بخونه صداي كنسول هم خيلي زياد است.
وقتی بازی رو تو دستگاه می زارید تنها صدایی که شنیده می شه چرخیدن دیسک داخل درایو هست ولی اگر محیطی که توش بازی می کنین گرم باشه یا کنسول زیاد کار کنه یا هوای محیط به هر نحوی گرم بشه طی 3 مرحله دور فن کنسول بالا میره که برای خنک نگه داشتن دستگاه هست.اگه می خوای زیاد دور فن بالا نره سعی کن محیطی که توش بازی می کنی تقریبا خنک باشه و هوا تو اونجا خوب جریان داشته باشه.

کاملاً درست میگی, من الان 1080i تست کردم رزولیشنش از 720p خیلی پایین تر بود چه برسه به 1080p !
1080چه i و چه p رزولوشنشون یکیه عزیز! رزولوشن این دوتا یکیه 1920x1080 و فقط نوع اسکن فرق میکنه که اولی interlaced و دومی progressive scan هست

من دارم میگم رزولوشن 1080i 1920x1080هست! بعد شما میگی ...؟
با چی پیکسل زد؟
من چیزی رو که دیدم دارم میگم.
تصویر پیکسل زد ینی چی با چی پیکسل زد ؟! متون منو, ساب تایتل و... اینا یکسل زدن تو رزولشن 1080i در بازی GOW 3 !

سلام علیکم
بر اساتید گرام
من میخوام فیفا 10 بخرم ولی اصلا نمیتونم با دسته ps3 فوتبال بازی کنم
برای اینکه عادت کردم با دسته ایکس باکس بازی کنم
آیا دسته ای هست که مثل دسته 360 باشه و به ps3 بخوره و بشه باهاش راحا فیفا بازی کرد.
ممنون میشم یکی راهنماییم کنه.

سلام
من ps3 یک بار از دستم افتاد بعد دیگه وقتی به تلوزیون نمیاد
بعد چطور میشه به صورت اتو ار hdmi به معمولی؟

دوست من دستت رو بزار روی دکمه روشن کردن کنسول انقدر نگه دار بعد از چند بار بوق زدن دستگاهت خاموش میشه بعد هر کابلی که بزنی اونو میشناسه
در حین انجام عملیات دستت رو از روی دکمه بر ندار.

سلام
میخواستم بدونم..
اینجا کسی اپدیت کرده؟؟ چه چیزایی اضافه شده؟؟
(من هنوز به امید هک اپدیت نکردم..ولی دیگه خسته شدم میخوام اپدیت کنم):cheesygri

چه i و چه p رزولوشنشون یکیه عزیز! رزولوشن این دوتا یکیه 1920x1080 و فقط نوع اسکن فرق میکنه که اولی interlaced و دومی progressive scan هست
صحبت سر رزولوشن نیست صحبت سر اینه که بازی هایی در حالت progressive scan خیلی با کیفیت تر از interlaced scan هست.حتی در 720p ،کیفیت تصویر به مراتب بهتر از 1080i هست
سلام علیکم
بر اساتید گرام
من میخوام فیفا 10 بخرم ولی اصلا نمیتونم با دسته ps3 فوتبال بازی کنم
برای اینکه عادت کردم با دسته ایکس باکس بازی کنم
آیا دسته ای هست که مثل دسته 360 باشه و به ps3 بخوره و بشه باهاش راحا فیفا بازی کرد.
ممنون میشم یکی راهنماییم کنه.
اگه مکان قرار گیری آنالوگ ها منظورتون هست این دسته مناسب هست برای شما

dreamgear-shadow-wireless-ps3-controller.jpg

اگه مشکلتون با R2,L2 هست یه مدل دسته وجود داره که به جای اینها از تریگر های 360 توش استفاده شده.ولی دی پد خوب پلی 3 رو داره
nyko-controller.jpg

اگرم مشکلتون با این آنالوگ ها و حالت بر آمده اونهاست میشه اونها رو با آنالوگ های 360 تعویض کنید.
البته من مطمئن نیستم که هیچ کدوم ازین ها توی ایران پیدا بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or