هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

آقا ما یه رفیق داریم , PS3 گرفت و بعد از مدتی یکبار اومد روشنش کنه با یه صفحه ی قرمز رو به رو شد که به چند زبان مختلف نوشته هاش میامد , دوباره یه PS3 دیگه گرفتش باز هم به این مشکل دچار شده >>>علتش چیه؟ مدلشم PS3 Pal version 80G

این موضوع 3 حالت داره که سونی چیزی را فاش نمیکنه و گفته افراد که دستگاهشان خراب شده

1 به کار بردن FW اشتباه
2 شیر کردن بازیهای فروشگاهPSN به دستگاه دیگر و یا گرفن بازی PSN از دیگری بابا منظور از شیرکردن بازیهای فروشگاه مجازی PSN نه دیسک بازی BR
3 نا مشخص

حالا خودتان علت را پیدا کنید

آخرین ویرایش:
این داستان ها چیه میگی عزیز من.
همچین چیزی نیست
من که الکی از خودم در نمیارم
بنده کلوب دارم و وقتی دستگاهم را ابدیت کردم ورژت 3.10 را این جوری شد
و یکی از دستگاها را فرستادم کویت و فروشنده این طوری گفت البته به نظر من حرفش منطقی میاد اخه هیچکی دلیلش را نمیدونه هیچکی هیچ دلیل قانع کننده برای ابنکه بفهمند که چرا دستگاه این جوری شده را ندارند:confused:

پشت بازي رو ميدونم
داخل خود بازي ميخواستم بدونم چه جوريه
من رفتم تو تنظيمات 480 كه خودش تيك خورده بود سياه هم بود
720 با 1080 هم تيكشو زدم بعد تغيير داد بعد رفتم تو بازي
حله؟
يه سوال ديگه اينكه تيك 1080p رو كه ميزنم مينويسه اين حالت پشتيباني نميشه
از چيه؟ آخه هم روي lcd زده 1080p هم كابلي كه گرفتم نوشته بود روش 1080p
1080i رو مياره
كسي نيست كمك كنه؟
ويرايش: اين چراغ زرد كه چشمك زنه مشكلي نيست؟ ربطي به مشكل چراغ زرد نداره؟
كلا بايد چشمك زن باشه؟
اکثر مانیتور ها قسمت هایی دارن که این جزییات رو نشون میدن.مثلا برای مانیتور من یه دکمه داره که با فشار دادنش جزییات گوشه تصویر میاد
مطمئنا LCD شما 1080 پی رو ساپورت نمی کنه.بهتره مدل مانیتورتون رو بگید تا بشه فهمید مشکل از کجاست
این چراغ زرد هم منظورتون رو نفهمیدم

شیر کردن بازیهای فروشگاه به دستگاه دیگر و یا گرفن بازی از دیگری
شیر کردن بازی ها غیر قانونی نیست.

چجوری میشه GOW III رو تا رزولیشن 1080 ببریم ؟! هرکاری میکنم 720 هست!
مانيتور كه 100% ساپورت ميكنه روي خودش نوشته 1080p
مدلشم سامسونگ LA40B570P7R (پشتش زده بود اينو)
در مورد چراغ هم : همون چراغ كه كنار usb هست جلوي دستگاه (slim) چشمك ميزنه بعضي وقتها

من که الکی از خودم در نمیارم
بنده کلوب دارم و وقتی دستگاهم را ابدیت کردم ورژت 3.10 را این جوری شد
و یکی از دستگاها را فرستادم کویت و فروشنده این طوری گفت البته به نظر من حرفش منطقی میاد اخه هیچکی دلیلش را نمیدونه هیچکی هیچ دلیل قانع کننده برای ابنکه بفهمند که چرا دستگاه این جوری شده را ندارند:confused:
آخه این چیزی که میگید اصلا منطقی به نظر نمیاد.:confused:

اگر اینطوره که خوب کسایی که بازی دست دوم میخرند باید PS3ـشون بر فنا بره! پس چرا اینجوری نیست و تک و توک از این اتفاقات میفته؟ :d

یکم واسه این حرف فکر کردی؟؟؟ :دی
شما وقتی درست میخری حق سونی رو میدی برای بازی ولی وقتی شر میکنی به سونی چیزی نمیرسه.
ببخشین من میپرم وسط بحث ولی توی سایت آمازون که شاید بشه گفت یکی از معتبرترین سایت های فروش اجناس دست دوم هستش بازی ها هم ( چه 360- چه pc - چه PS3) به فروش میره پس فکر نکنم این مشکلی باشه
اما خوب وقتی این مشکلی که میگین اتفاق افتاده حتما باید علتی اشته باشه و مسلما باید علت را پیگیری کرد تا دمش قیچی بشه

یه چیزهایی می‌شنوه آدم شاخ در میاره :دی
تو همه جای دنیا ملت بازی‌های دست دومشون رو میفروشن و یک بازی ممکنه روی چندین دستگاه بازی بشه و اینکه بگیم به خاطر share کردن بازی، دستگاه خراب میشه به دور از عقله! اصلا ربطی ندارند.
مطمئن باشید اگر روزی شرکتی همچین کاری رو انجام بده سیل شکایت‌های قانونی میریزه رو سرشون....

ببخشین من میپرم وسط بحث ولی توی سایت آمازون که شاید بشه گفت یکی از معتبرترین سایت های فروش اجناس دست دوم هستش بازی ها هم ( چه 360- چه pc - چه PS3) به فروش میره پس فکر نکنم این مشکلی باشه
اما خوب وقتی این مشکلی که میگین اتفاق افتاده حتما باید علتی اشته باشه و مسلما باید علت را پیگیری کرد تا دمش قیچی بشه

جوابت ربطی نداره به حرف من!
تو آمازونم بازی شیر میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صدرا قاطی نکنن :دی
بابا منظور از شیرکردن بازیهای فروشگاه مجازی PSN نه دیسک بازی
بعضی از بازیها که ارزش آنچنانی ندارن یا میزارن برای دانلود مثل Home یا بعضی هارو میفروشن
این که چیز خاصی نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or