هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

تاپيکش اين نيست عزيز جان... هرجوری حساب کنی اين تاپيک به درخواستت مربوط نميشه...

اينبار جوابت رو ميدم... دفعه بعدی سعی کن تو تاپيکش پست بدی

مرسی

آدرس شرکت ما رو که تو انگليس رجيستر کرديم رو ميتونی بزاری برای خودت

13NOWELL TERRACE

LEEDS

WEST YORKSHIRE

Postal Code : LS9 6HX
من یه سری حروف بصورت رندوم زدم قبول کرد مثلا:dghdgshdfd و همچنین کد پستی رو هم همینجوری یه 7 رقمی زدم قبول کرد در ضمن کشور هم انگلیس انتخاب کردم و یه راحتی رفتم PSN Home بنظر شما ممکنه تو بازی لایو سر آدرس بهم گیر بده یا نه ؟

من یه سری حروف بصورت رندوم زدم قبول کرد مثلا:dghdgshdfd و همچنین کد پستی رو هم همینجوری یه 7 رقمی زدم قبول کرد در ضمن کشور هم انگلیس انتخاب کردم و یه راحتی رفتم PSN Home بنظر شما ممکنه تو بازی لایو سر آدرس بهم گیر بده یا نه ؟
نه گیر نمیده خیالت راحت :biggrin1:

سلام.
یه کمک میخواستم من رفتم وارد اکانت psn خودم شدم و توی قسمت System Activation می خواستم ای دی مو که Deacctive کرده بودم دوباره Acctive کنم اما حالا هر کاری میکنم همش اررور میده این اررور رو An Error has occurred.(80029780 میشه کمک کنید چون الان بازی های psn نم به خاطر اینکه ای دی غیر فعال اجرا نمیشن ممنون !

سلام
من با انلاين فيفا 10 مشكل دارم.

من به سرور های ea وصل میشم ولی وقتی دارم آنلاین بازی می کنم به دقیقه ی ۱۵ بازی نرسیده اون علامت لود کذایی میاد و بعدشم پیغام connection with your opponent lost
اينترنتم مكس نت است لطفاً راهنمايي كنيد.

سلام

من به سرور های ea وصل میشم ولی وقتی دارم آنلاین بازی می کنم به دقیقه ی ۱۵ بازی نرسیده اون علامت لود کذایی میاد و بعدشم پیغام connection with your opponent lost
اينترنتم مكس نت است لطفاً راهنمايي كنيد.:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

سلام
چرا كسي واسه اين مشكل يه راه حل درست حسابي بلد نيست من بيشتر از 1 ماهه نمي تونم فيفا 10 انلاين بازي كنم.

.................

سلام
چرا كسي واسه اين مشكل يه راه حل درست حسابي بلد نيست من بيشتر از 1 ماهه نمي تونم فيفا 10 انلاين بازي كنم.

فكر نكنم ربطي داشته باشه
شما اين 2 تا dns ها رو بزن
218.217.155.105
4.2.2.4
اگرم خواستي
يه زنگ هم بزن isp
dns از اونام بپرس
فكر نكنم مشكلت برطرف بشه با اين ها

كلا پينگت بايد پايين باشه
وقتي اين طوري ميره بالا قطع ميشه
اين همه isp مكث نت چيه ديگه؟
(البته با اين كه همشون لقب افتضاح هم لايقشون نيست):sick:

یه سوال:
من وقتی میرم با سایت های فارسی رو باز میکنم نوشته ها به صورت حرف حرف و برعکس مثلا کلمه "بازی": ی ز ا ب .
راه حلی نیست؟از توی تنظیماتش هم یه سری از این چیزها هست اونارو تغییر میدم دیگه حتی این حروف فارسی رو هم نمیاره.

یه سوال:
من وقتی میرم با سایت های فارسی رو باز میکنم نوشته ها به صورت حرف حرف و برعکس مثلا کلمه "بازی": ی ز ا ب .
راه حلی نیست؟از توی تنظیماتش هم یه سری از این چیزها هست اونارو تغییر میدم دیگه حتی این حروف فارسی رو هم نمیاره.
نه هنوز زبان فارسی را ساپورت نمی کنه ایشاله در اینده ساپورت میشه باید صبر کرد تا ابدیت برایش بیاد تا ببینم میشه یا نه
من خودم که خیلی وقته منتظرم فارسی را ساپورت کنه ولی :(

نه هنوز زبان فارسی را ساپورت نمی کنه ایشاله در اینده ساپورت میشه باید صبر کرد تا ابدیت برایش بیاد تا ببینم میشه یا نه
من خودم که خیلی وقته منتظرم فارسی را ساپورت کنه ولی :(

من چند بار e-mail دادم و يه بار جواب اومد بررسی ميشه!
هنوز که خبری نيست!

اگه هارد ps3 رو عوض كنم تروفيها ميپره؟ چيكار كنم تروفي ها با عوض كردن هارد پاك نشن.؟
اگه بخوام هارد ps3 رو فرمت كنم تا بتونم لينوكس نصب كنم ، تروفي ها و سيو ها پاك ميشه؟

اگه هارد ps3 رو عوض كنم تروفيها ميپره؟ چيكار كنم تروفي ها با عوض كردن هارد پاك نشن.؟
اگه بخوام هارد ps3 رو فرمت كنم تا بتونم لينوكس نصب كنم ، تروفي ها و سيو ها پاك ميشه؟
تروفي ها رو كه بايد وصل شي با ps3 به نت تا سينك كني
بخواي هم وصل شي فكر كنم بايد اپديت كني كه other os ميپره
ولي سيو ها فكر كنم پاك ميشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or