هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من سيو بازي pes2010 رو دانلود كردم ولي نميدونم چيكار كنم

اين راهنماي سيو هست
1. Run the Setup-File with path to your USB-Device
2. Go to PS3 at Game->SaveData-Program
3. USB Device -> Copy all PES2010 Files to PS3

* Create folder named ‘PS3′ on a usb stick.
* Create folder inside ‘PS3′ folder called ‘SAVEDATA’.
* Copy all downloaded files into ‘SAVEDATA’ folder.
* Start PS3.
* Copy all data from usb stick to PS3 hdd.

تازه ps3 گرفتم و 1 درصد هم حاليم نيست
فلش رو جلو وصل كردم ولي نميدونم شناخته يا نه
كجا برم مختويات فلش رو نمايش بده ؟

اولین چیزی که باید دقت کنی اینه که save هایی که download کردی باید با ریجن بازیت یکی باشه . دومین چیز داخل فلش یا مموریت یک فولدر PS3 (با حروف بزرگ) میسازی و داخل فولدر PS3 یه فولدر دیگه به اسم SAVEDATA درست میکنی و تمام فیل های مربوطه رو توی اون میریزی . وقتی PS3 رو روشن کردی میری به قسمت سیو هات و روی فلشت کلیک میکنی وکپی پیست

سلام دوستان
فرق بین دسته dul shok v sixaxis چیه
ممنون اگر جوابمو بدید

تفاوت اینه که داخل Dual Shock یه موتور Rumble هست و به همین دلیل هم پلاستیک محکم تری در بدنه ش نسبت به SixaxiS استفاده شده.این پلاستیک واقعا کیفیت بالایی هم داره.
اما عمر باطری SixaxiS نسبت به Dual Shock 3 بیشتر هست.

بچه ها من هر موقع DLC دانلود میکنم مثل DLC های FIFA 10 اما هیچ فرقی نمیکنه.
توی قسمت DLC مینویسه OWNED اما نمی تونم ازش استفاده کنم.
مثل SANTIAGO BERNABEU و KITS جام جهانی.
آیا ممکنه که مشکل از REGION و ACOUNT باشه؟
چون REGION 2 ولی ACCOUNT مال آمریکاست.
اگه میشه که راهنمایی کنین یه ACOUNT با REGION 2 بسازم

بچه ها من هر موقع DLC دانلود میکنم مثل DLC های FIFA 10 اما هیچ فرقی نمیکنه.
توی قسمت DLC مینویسه OWNED اما نمی تونم ازش استفاده کنم.
مثل SANTIAGO BERNABEU و KITS جام جهانی.
آیا ممکنه که مشکل از REGION و ACOUNT باشه؟
چون REGION 2 ولی ACCOUNT مال آمریکاست.
اگه میشه که راهنمایی کنین یه ACOUNT با REGION 2 بسازم
چندین بار گفته شده باید ریجن جایی که DLC رو ازش میگیرید با ریجن بازی یکی باشه ، در غیر این صورت فقط پولتون رو هدر دادید .

دوستان من یه اسلیمه 250 گرفتم فقط یه مشکلی هست نمیدونم شایدم مشکلی نباشه. وقتی دیسکو داخل یا خارج میکنم احساس میکنم یکم صدایه بیرون و تو رفتنه دیسک بلنده. یعنی یه همپچین صدایی میده:
گــــــــــــوم گوم ...
گومه اولی یکم کشیدست. البته اونقدرها هم بلند نیست صداش ولی از DVD پلیر یا ایکس باکسم صداش یکم بیشتره. نرماله یا نه؟
آها راستی، اگه دسته با USB وصل باشه و کنسول خاموش بازم شارژ میکنه. از کجا میشه میزان شارژه دسته رو دید؟

دوستان من یه اسلیمه 250 گرفتم فقط یه مشکلی هست نمیدونم شایدم مشکلی نباشه. وقتی دیسکو داخل یا خارج میکنم احساس میکنم یکم صدایه بیرون و تو رفتنه دیسک بلنده. یعنی یه همپچین صدایی میده:
گــــــــــــوم گوم ...
گومه اولی یکم کشیدست. البته اونقدرها هم بلند نیست صداش ولی از DVD پلیر یا ایکس باکسم صداش یکم بیشتره. نرماله یا نه؟
آها راستی، اگه دسته با USB وصل باشه و کنسول خاموش بازم شارژ میکنه. از کجا میشه میزان شارژه دسته رو دید؟

طبیعی است

نه شارژ نمیکنه

اگر هر 5 تا ال دیها روشن باشه در حال شارژ کردنه و وقتی 1 ال دی ای شد دسته شارژه

آقا ممنون!
واقعا همه چیزه PS3 تکمیله فقط یه چیزش بنظرم خیلی چیپ و ضایع بود و اونم اینکه کابل AV گذاشتن تو پک! آخه سیستمه High Defenition با کابله کامپوزیت؟ حداقل یه کامپوننت میزاشتن!

اگه کنسول رو خاموش کنی ، کنترلر شارژ اش متوقف میشه ! واسه اینکه بفهمی چقدر شارژ داره ، اگه دکمه PS رو یه بار بزنی ، روی صفحه بالا سمت راست یه باطری میاد که 3 تا خونه داره ، طبیعتا بسته با شارژ موجود در باطری ، خونه هاش پر یا خالی اه !

سلام بر شما...
دوستان تعویض درایو ps3 رو تو خونه هم میشه انجام داد؟
منظورم اینه که فقط باید درایو تعویض کرد یا کارهای نرم افزاری هم داره؟
یا بنظرتون ببرم بیرون تعمیر کنه(یا تعویض!)
جایی مطمئن در زمینه تعمیرات در تهران و کرج هم معرفی کنید بسیار ممنون میشم:smile:

سلام بر شما...
جایی مطمئن در زمینه تعمیرات در تهران و کرج هم معرفی کنید بسیار ممنون میشم:smile:
خدا بد نده چی شده که میخواهی ببریش تعمییر هان:-"

سلام بر شما...
رضا هیچ جای مطمئنی برای تعمیر PS3 تو ایران وجود نداره . قبلا هم گفتم من PS3 رو دادم تعمیرگاه مرکزی سونی و بعد از دو هفته نه تنها درست نشد ، بلکه Drive اش هم خراب شد !
تعویض درایو کار خاصی نمیخواد . فقط اینکه فکر کنم درایو ها باید از یک سری PS3 با یک کد باشن . اصلا هم سخت نیست تعویض درایو ، دو تا پیچ باز می کنی ، یه سوکت در میاری ، برق درایو هم همینطور و تمام . اما تعمیر کردنش سخته ، چون خیلی ظریف ِ . به نظرم خودت با حوصله بازش کن اگر تعمیر شد که هیچی نشد هم یه درایو دیگه میندازی روش .
PS3 تو دست کسی که نمیشناسی نده . چون سود که نداره هیچ فقط برات ضرر میمونه .

آخرین ویرایش:
دوستان یه سوال ورزشی

یکی از اقوام که ساکن ترکیه هست قراره 1 هفته دیگه به ما سر بزنه . منم میخوام بهش شفارش چند تا بازی رو بدم . به نظر شما این اگر این کار رو انجام بدم از اینجا ارزونتر در میاد ؟ یا هیچ فرقی نمیکنه؟

دوستان یه سوال ورزشی

یکی از اقوام که ساکن ترکیه هست قراره 1 هفته دیگه به ما سر بزنه . منم میخوام بهش شفارش چند تا بازی رو بدم . به نظر شما این اگر این کار رو انجام بدم از اینجا ارزونتر در میاد ؟ یا هیچ فرقی نمیکنه؟
اره شفارش بده خوبه و خوشبحالت :-":(

خدا بد نده چی شده که میخواهی ببریش تعمییر هان:-"
درایوش قاط زده...

رضا هیچ جای مطمئنی برای تعمیر PS3 تو ایران وجود نداره . قبلا هم گفتم من PS3 رو دادم تعمیرگاه مرکزی سونی و بعد از دو هفته نه تنها درست نشد ، بلکه Drive اش هم خراب شد !
تعویض درایو کار خاصی نمیخواد . فقط اینکه فکر کنم درایو ها باید از یک سری PS3 با یک کد باشن . اصلا هم سخت نیست تعویض درایو ، دو تا پیچ باز می کنی ، یه سوکت در میاری ، برق درایو هم همینطور و تمام . اما تعمیر کردنش سخته ، چون خیلی ظریف ِ . به نظرم خودت با حوصله بازش کن اگر تعمیر شد که هیچی نشد هم یه درایو دیگه میندازی روش .
PS3 تو دست کسی که نمیشناسی نده . چون سود که نداره هیچ فقط برات ضرر میمونه .

ممنون...
پس میگی یه درایو بخرم خودم تعویضش کنم؟
حالا درایو نو رو از کجا گیر بیارم؟!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or