هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام. پشت مانیتور سمت چپش یه ورودی اسپیکر داره! برای راحتی توضیح: میتونی همون فیش سبزرنگی که از اسپیکر به پشت کیس PC وصل شده رو در بیاری و بزنی پشت مانیتور! شاید بعدا مجبور بشی برای PC یا PS3 یه اسپیکر دیگه تهیه کنی چون دو تاش رو با هم نمیشه استفاده کرد. ;)
چرا خرج میذاری رو دست مردم؟:دی
با یه تبدیل 2 به 1 برای فیش 3.5mm میشه سروتشو هم آورد :دی

چرا خرج میذاری رو دست مردم؟:دی
با یه تبدیل 2 به 1 برای فیش 3.5mm میشه سروتشو هم آورد :دی
خوب در این صورت اگه PC و PS3 با هم روشن باشن و به یه اسپیکر وصل شده باشن، اسپیکر میترکه و صداهای ناهنجار از خودش در میکنه! :دی من از این لحاظ گفتم!
من خودم مجبور شدم برای PC و XBOX360 دو تا اسپیکر جدا تهیه کنم! چون معمولا از جفتشون به صورت همزمان کار میکشم! :دی

خوب در این صورت اگه PC و PS3 با هم روشن باشن و به یه اسپیکر وصل شده باشن، اسپیکر میترکه و صداهای ناهنجار از خودش در میکنه! :دی من از این لحاظ گفتم!
من خودم مجبور شدم برای PC و XBOX360 دو تا اسپیکر جدا تهیه کنم! چون معمولا از جفتشون به صورت همزمان کار میکشم! :دی
خوب باید خدمتت عرض کنم که خوبیه این 2261 اینه که فقط در صورتی این اتفاق میفته که شما تصویر رو رو hdmi بذاری! فکر نمیکنم کسی قادر باشه همزمان هم با ps3 بازی (کار)کنه هم با pc :biggrin1:! پس مشکلی نیست! من خودم الان به همین شکل دارم سر میکنم بی خرج اضافه!
یه خوبی داره اینه که میتونی موزیک رو pc پلی کنی و بعد بری رو ps3 بازی کنی :دی (این الان اون چیزیه که ملت براش له له میزنن و در خواست دارن که رو تمام بازیا بشه از xmb موزیک پلی کرد در زمان اجرای بازی )

سلام
دوستان منم یه 80 گیگ رو خریدم 330 هزار با یه بازی کیلزون 2 و کابل hdmi شد 374 هزار ایا خوب خریدم درضمن یه مغازه ی دیگه بود می گفت 345 هزار گفتم چرا گرون میدی گفت اپدیت شده مال من بازی های جدید رو میخونه اما مال اونا گفت نمیخونه رفتم بالا به اون طرف گفتم گفت بابا بازار گرمی کرده دروغ میگه مال همه اپدیت هست به نظر شما چطور راست گفته درضمن دستم روش نوشته دوال شوک 3 ایا اصله ؟

فک میکنم یه کم گرون خریدی
الان قیمت
250 گیگ:375
120 گیگ:340
هستش با این حساب یه مقدار گرون گرفتی
اما بالاخره ps3 می ارزه!

فک میکنم یه کم گرون خریدی
الان قیمت
250 گیگ:375
120 گیگ:340
هستش با این حساب یه مقدار گرون گرفتی
اما بالاخره ps3 می ارزه!
من خودم 3 هفته پيش قيمت گرفتم خوب خريده
تفاوت قيمت 120 با 80 همين 10 تومنه
ميدونم عجيبه ولي اينطوريه ديگه :biggrin1:

دوست عزیز بالا که توضیح دادن چیکار باید کنی !

یه سوال داشتم ایا هر وقت که خاموشش کردم لازمه دکمه ی پشتشم بزنم یا چراغ قرمزش روشن باشه مشکلی نیست ؟

یه سوال داشتم ایا هر وقت که خاموشش کردم لازمه دکمه ی پشتشم بزنم یا چراغ قرمزش روشن باشه مشکلی نیست ؟
منظور من این بود که مانیتورم 2261 نیست چجوری خروجی صدا بگیرم...ماله من t220p samsung هستش......

اره بهتر است که از پشتش خاموش کنی چون توی ایران این برق ها خیلی بده هی کم و زیاد میشه و به دستگاه اسیب میزنه
بهتر که وقتی خاموشش کردی از پشتش هم پاورش را به طور کلی قطع کنی بهتر
بچه ها این گرد و خاکی که توی PS3 (اسلیم) میره رو چطوری باید تمیز کنیم؟
یک دستمال عینک یا دستمال زده خش روی دستگاه را به ارومی تمیر کنی تا خش روش نیافتاده بهتر است هفته دو یا سه بار این کار را بکنی
دوستان بازی کیلزون رو چطوری رو هارد نصب کنم در ضمن چه تاثیری داره که رو هارد باشه
ببین بازی کیل زون احتیاجی به نصب نداره
فقط یک ابدیت هست که نزدیک 200مگ هست فکر کنم اون را دانلود میکنی برای انلاین بازی کردن همین

نه لازم نیست مگه با تلویزیون و ظبط صوت اینکارو میکنید؟یا با pc یا دیویدی پلیرتون؟
اصلا اینکارو نکنید چون به مرور دکمه پاور صدمه میبینه اگرم برق بره یا نوسان داشته باشه هیچیش نمیشه چون دستگاه روشن نیست و اون برق فقط یه برقیه که دستگاهو اماده نگه داشته

سلام
گفتم چرا گرون میدی گفت اپدیت شده مال من بازی های جدید رو میخونه اما مال اونا گفت نمیخونه

دوستان اگه می خواید در این دنیا و دنیای اخرت سعادتمند بشید به هیچ وجه به حرف فروشنده های عزیزمون گوش نکنید از منه حقیر به شما نصیحت.

ک دستمال عینک یا دستمال زده خش روی دستگاه را به ارومی تمیر کنی تا خش روش نیافتاده بهتر است هفته دو یا سه بار این کار را بکنی
منظور منو متوجه نشدین!PS3 من اسلیمه از لحاظ خش مشکلی نداره :smile:
من منظورم داخل Ps3 بود!روشو که هرروز دستمال میکشم:love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or