هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Special Gamer

کاربر سایت
Sep 23, 2009
4
سلام . خواهشا جواب بدید ....................

میخواستم بپرسم چرا روی جعبه کنسول کلمه ی Pal رو همراه با یه عدد نوشته ؟!!!
این عدد دیگه چیه ؟!! کنسولی نداریم که روی جعبش فقط Pal خالی بنویسه ؟
مثلا Pal 2 یعنی چی ؟

خواهشا کامل کامل و با حوصله جواب بدید خیلی خیلی ممنون

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
سلام . خواهشا جواب بدید ....................

میخواستم بپرسم چرا روی جعبه کنسول کلمه ی Pal رو همراه با یه عدد نوشته ؟!!!
این عدد دیگه چیه ؟!! کنسولی نداریم که روی جعبش فقط Pal خالی بنویسه ؟
مثلا Pal 2 یعنی چی ؟

خواهشا کامل کامل و با حوصله جواب بدید خیلی خیلی ممنون

سلام دوست عزیز جواب سوال شما رو توی تاپیک زیر کاملا توضیح داده بخونید مشکلتون حل میشه:love: .

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14529

Special Gamer

کاربر سایت
Sep 23, 2009
4

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
بفرما دوست عزیز:

ریجن NTSC/UC ریجن 1 هست.
ریجن PAL ریجن 2 هست.
ریجن NTSC/J ریجن 2 هست.
ریجن NTSC/ASIA ریجن 3 هست.

این اعداد معمولاً به صورت یک عدد بر روی یک کره نشون داده میشن.

• از کجا باید تشخیص بدیم که ریجن دستگاه ما چی هست ؟
بالای جعبه ی دستگاه هم عدد ریجن رو نوشته و هم اسم کامل ریجن که NTSC/UC هست یا...

e7l2t2.gif

( این عکس رو از بالای جعبه ی دستگاه گرفتم )

• از کجا باید تشخیص بدیم که ریجن بازی ما چی هست ؟
ریجن بازی رو از دو راه میتونین تشخیص بدین:

1- روی بازی اگر درجه ی سنی به صورت Tenn و Mature و ... بود، بازی UC هست. اگر روی بازی 15+, 3+ و ... بود، بازی PAL هست؛ اگر روی درجه ی سنی کلمات ژاپنی دیدی، بازی J هست و اگر روی بازی هیچی ندیدی :biggrin1: ، بازی آسیا هست.

2- اگر وسط بازی رو ببینی روی یک کره میبینی که روش 1 عدد هست، اون ریجن بازی هست. برای اینکه بهتر متوجه بشین یک عکس از بازی متالگیر گرفتم:

2z897wy.gif

• آیا این ریجن ها که گفتی برای همه چیز صدق میکنه ؟
خیر، اینهایی که من گفتم فقط برای بازی بود. فیلمها به جای عدد ممکن هست با حروف انگلیسی ریجنشون مشخص بشه؛ مثلاً A همون 1 هست و B همون 2 و ...

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
سلام به دوستان، آقا من يه سوال شايد مبتديانه دارم ، من وقتي بلوتوث گوشيم رو روشن مي كنم و با ps3 سرچ مي كنم هيچ device ي پيدا نمي كنه چرا؟!
حالا اگه بخوام يه گوشي مثلا n95 رو با usb به ps3 وصل كنم چي؟ ميشه؟ اگه بگيد ممنون مي شم

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
سلام به دوستان، آقا من يه سوال شايد مبتديانه دارم ، من وقتي بلوتوث گوشيم رو روشن مي كنم و با ps3 سرچ مي كنم هيچ device ي پيدا نمي كنه چرا؟!
حالا اگه بخوام يه گوشي مثلا n95 رو با usb به ps3 وصل كنم چي؟ ميشه؟ اگه بگيد ممنون مي شم
بلوتوث PS3 فقط برای استفاده از هدست هست و نمیشه گوشی رو با بلوتوث بهش متصل کرد ولی از طریق کابل usb میشه ...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان کسی نمیتونه در مورد ارور رد اسکرین یه توضیحی بده ؟:blushing:
هیچ وقت خدا نکنه برای کسی دیگر اتفاق بیاقته :((
وقتی این طوری بشه شما به غیر از خواموش کردنه دستگاه کاره دیگری را نمی توانی انجام بدی یک جورایی قفل میشه که نمیدونم چرا و برای چی این اتفاق میافته :(همین

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
هیچ وقت خدا نکنه برای کسی دیگر اتفاق بیاقته :((
وقتی این طوری بشه شما به غیر از خواموش کردنه دستگاه کاره دیگری را نمی توانی انجام بدی یک جورایی قفل میشه که نمیدونم چرا و برای چی این اتفاق میافته :(همین
واسه کسی اینجا پیش اومده ؟:confused:

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
برای من دو تا کنسولم این طوری شد و یکی از بچه های همین جا هم همین طوری شد و ریجن دستگاه هم 2 یعنی پال بود متاسفانه:((:((:((
پس با این حساب من برم j بخرم؟؟؟

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
سلام .. دستگاه روشن کردم رفتم انچارتد 2 بازی کنم دستگاه هنگ کرد! دستگاه خاموش کردم دوباره روشن کردم تو منو هم هنگ کرد صفحه به صورت شطرنجی در اومد دوباره خاموش وروشن کردم همینطور شد!!! چیکار کنم ؟؟؟ بردم تعمیر کار ریست کرد همون 15 ثانیه نگه داشت باز روشن کرد هنگ کرد چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر