هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
هکر آیفون در اندیشه شکستن قفل PS3

به گزارش فارنت و به نقل از وبلاگ شخصی هکر آیفون،این کابوس همیشگی شرکت اپل هم اکنون در حال تبدیل شدن به کابوس شرکت سونی است.
این هکر که دارای اسم مستعار George Francis Hotz است در حال حاضر در حال کار مستمر برای شکستن قفل کنسول بازی ویدیویی سونی است که مدتی در حدود ۳ سال است که هیچ هکری موفق به شکستن قفل آن نشده است.
این هکر قصد دارد با استفاده از یک سری تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری کاری انجام دهد که PS3 قادر به خواندن و اجرای بازی‌های کپی شده نیز باشد.

37c9e9f06fcksn0w.jpg.jpg

این جوان که باشکستن قفل آیفون نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت و در اخرین کار خود موفق به شکستن قفل آیفون ۳GS شده بود .
Geohot در وبلاگ خود نوشته که دستگاهی وجود ندارد که قفل آن شکسته نشود .
در صورت شکسته شدن قفل PS3 بازی‌های این دستگاه که به طور میانگین ۵۰ دلار قیمت دارند در حدود ۳ الی ۵ دلار به صورت کپی شده به فروش خواهند رسید.

ps3spi.jpg

در اخرین بازدیدی که از این وبلاگ به عمل آمده و به طور مرتب و روزانه آپدیت می‌شود و آخرین کارهای انجام شده در آن نیز ذکر می‌گردد هکر جوان روز چهارشنبه را روز حمله واقعی عنوان کرده است.
این وبلاگ http://geohotps3.blogspot.com/

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
اين خبر قديميه.
تو بلاگشم هست .
از 2009 داره تلاش ميكنه
اين اصلا با iphone فرق ميكنه.
اون موقع هم كه ايفونو هك كرد يادمه تو گوشي يه سري لحيم كاري و كار هاي سخت افزاري كرده بود.
بعد اومدن نرم افزاريش كردن.
الانم نشه واقعا بهتره چون ديگه عادت شده و بهتره تو بازي انلاين.
فكر كردي سوني ميشينه همين طوري حك شه!!!!!
همون فريم ور كه داره ميده كافيه.
اگرم بشه كسي بخواد استفاده كنه ديگه بايد قيد انلاين بازي هاي جديد بزنه.
چون رو بازي هاي جديد فريمور جديد در نتيجه نصب و ....
اگه اون اولش بود يه چيزي ديگه حكم بشه همون اورجينال ميگيريم.

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
هیچ غلطی نمیتونه بکنه,اتفاقا احمقانه ترین کار اینه که بازی کپی بخریم!که چی بشه؟بن بشیم؟
"کور خوندی آقای George Francis Hotz".

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
همه از این خبر خوشحال می شود انوقت شما ناراحت میشوید بهتان می گویم اگر هک شد با سر و کله بازی کپی می خرید
من هیچ وقت بازی کپی نمیخرم برا PS3!به هیچ وجه!
اونایی میرن بازی کپی بخرن که قید آنلاینو زدن,ولی من اصلا دوست ندارم آنلاین بازی کنم.در ضمن خبر هک شدن PS3 بدترین خبریه که میتونم بشنوم اونوقت فن های Xbox...
خودتون بهتر میدونین چی میشه.
حالا آنلاین به کنار آدم وقتی بازی اوریجینال میخره با ذوق و شوق بازش میکنه و یه حس باحالی داره که رفتن و خریدن یه مشت بازی کپی اون حس رو نداره نمیدونم تونستم منظورمو برسونم.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
دوستان اگه من اشقزاه رو Hard هست فرمت کنم همه ی User ها رو پرت بدم ،اصلآ PS3 رو بفروشم:biggrin1:
بعدا میتونم account رو ریکاوری کنم چون میخوام PS3ایم رو بفروشم یه Slim بخرم

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
نه اقا هك كننند بدبختيم سوني هم بيكار نميشينه و تازه هك كنند من هم ميرم بازي اورجينال ميخرم چون اگه بازي كپي بخريم مثل بازارچه ميشه ديگه هر روز مياند ميگند X360 بن شده و تازه بازي اورجينال خريدن به نفعتون هست و بهتر چون ميتونيد راحت بدون ترسي انلاين بازي كنيد

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
سلام . اقا من تازه ps3 گرفتم و وقتی میرم داخل بازی یه نوار مشکی بالا و پایین صفحه میاد . اگه بخوام تنظیم کنم راهنماییم میکنید .( البته با کابل av وصل کردم )با تشکر

آخرین ویرایش:

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
سلام
دوستان من کنسولم ریجن 5هست میخواستم بدونم میتونم بازی های ریجن 1 رو انلاین بازی کنم منظورم اینه که برای انلاین بازی کردن حتما باید ریجن بازی با ریجن دستگاه یکی باشه یا ربطی نداره؟
ریجن 5 هم پال محسوب میشه میخواستم ببینم تفاوتش با ریجن 2 چیه؟

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
سلام
دوستان من کنسولم ریجن 5هست میخواستم بدونم میتونم بازی های ریجن 1 رو انلاین بازی کنم منظورم اینه که برای انلاین بازی کردن حتما باید ریجن بازی با ریجن دستگاه یکی باشه یا ربطی نداره؟
ریجن 5 هم پال محسوب میشه میخواستم ببینم تفاوتش با ریجن 2 چیه؟

ربط نداره

فکر کنم ریجن 5 مال شرق اروپا باشه

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
عمرا بتونه هکش کنه حتی اگه تا وسط راهم بره کلا مثلا 99 درصد اگه بره و سونی احساس خطر کنه حداقلش اینه که با پول مشکلو حل میکنه
================
دلیل ویرایش:نداشتن حوصله برای بحث کردن

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
ولی مثل اینکه از بازیها روی دستگاه بکاپ گرفتن واجرا کردن :( ولی این طور که نشون داده فقط 2 تا بازی یکیش موتور استرم بود یکی هم کیلزون اینم اسم نرم افزار Zpack ps3 BACKUP system توی یوتوب هم نشون داد اینم سایت http://www.haxnetwork.net/downloads.php?do=file&id=343

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام . اقا من تازه ps3 گرفتم و وقتی میرم داخل بازی یه نوار مشکی بالا و پایین صفحه میاد . اگه بخوام تنظیم کنم راهنماییم میکنید .( البته با کابل av وصل کردم )با تشکر
شما باید رزولوشن رو توی تنظیمات روی پایین ترین رزولوشن بزاری

من هیچ وقت بازی کپی نمیخرم برا PS3!به هیچ وجه!
اونایی میرن بازی کپی بخرن که قید آنلاینو زدن,ولی من اصلا دوست ندارم آنلاین بازی کنم.در ضمن خبر هک شدن PS3 بدترین خبریه که میتونم بشنوم اونوقت فن های Xbox...
خودتون بهتر میدونین چی میشه.
حالا آنلاین به کنار آدم وقتی بازی اوریجینال میخره با ذوق و شوق بازش میکنه و یه حس باحالی داره که رفتن و خریدن یه مشت بازی کپی اون حس رو نداره نمیدونم تونستم منظورمو برسونم.
منم با حرف دوستمون موافقم.قبل از خرید PS3 همیشه منتظر هک شدنش بودم ولی حالا کلا قضیه فرق کرده و حتی خیلی خیلی مشتاق هستم که 360 هم هر چی زودتر مثل PS3 بشه و بازی های ارجینالش رو فروشنده ها با قیمت مناسب توی بازار بیارن تا همه از بازی ها نهایت لذت رو ببریم
درسته بیشتر مواقع خیلی از دارندگان PS3 بازی رو آکبند نمیگیرن(که یه چیز معمولیه و اون وریها هم مثل ما این کار رو انجام میدن و بطور مثال بازی رو قرض میگیرن) ولی همون خرید بازی دسته دوم که علاوه بر اینکه قیمتش چندین برابر یه بازی کپی هست بازم لذت خودش رو داره و همیشه در مواقع خرید وسواس خواهید داشت و مثل بازی های رایتی کیلویی بازی نمیخرید و اینکه خیلی راحت و بی خطر میشه آنلاین بازی کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر