هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

هارد رو فرمت کامل کردم بازهم همون پیغامو میده . حتی system restore هم کردم فرقی نکرد عجیبه چون من قبلا" 40 گیگ داشتم به همچین مشکلی بر نخورده بودم حالا نگران شدم نکنه هارد مشکل داشته باشه چون من تا حالا تو این دستگاه جدیدم بازی که احتیاج به نصب داشته باشه اجرا نکرده بودم

دستگاهارو نمیدونم ولی جعبه ها پلمپ نیستن چون تست شدن نمیدونم اینجا بود یا جای دیگه یکی گفته بود اصلا از اونور غیر پلمپ میارن فقط فروشنده ها اینجا بازیو چیزایی که رو جعبه نزدرو به غیر کابلا بر میدارن

80 گیگ های الان دسته دارن؟

من یه سری سفارش دادم واسه دوستم همگی با دسته بودن. (کارتن سفید) رجین 2(دبی)

ولی یکی از دوستان که از همینجا خریده بود دسته اصلآ نداشت؟؟؟؟ (رجین2 ) کارتونش هم مشکی بود)

ولی یکی از دوستان که از همینجا خریده بود دسته اصلآ نداشت؟؟؟؟ (رجین2 ) کارتونش هم مشکی بود)
lمگه ميشه كه 80 گيگ دسته نداشته باشه اصلا كنسول رو با دسته ميدند ديگه شما ps2 هم بخري همراهش يك دسته هست وقتي 80 گيگ خريد توش دسته هم هست 100 درصد تازه روي جعبه هم عكس دسته رو هم ميذارند

lمگه ميشه كه 80 گيگ دسته نداشته باشه اصلا كنسول رو با دسته ميدند ديگه شما ps2 هم بخري همراهش يك دسته هست وقتي 80 گيگ خريد توش دسته هم هست 100 درصد تازه روي جعبه هم عكس دسته رو هم ميذارند

من هم از همین موضوع تعجب کردم. فروشنده به دوستم گفته بود خودتون باید دسته بخرید.

خیلی مسخره هستش دسته های کنسول رو جدا ازش خریده. بعضی فروشنده ها باید دهنشون....:-"

دوستان من وقتی دستگام رو خاموش میکنم . چراغش قرمز میشه و کلا خاموش میشه اما فناش روشن میمونن! می خواستم بدونم عادیه و واسه همه همینطوره؟ دستگامم 40گیگه.

دوستان من وقتی دستگام رو خاموش میکنم . چراغش قرمز میشه و کلا خاموش میشه اما فناش روشن میمونن! می خواستم بدونم عادیه و واسه همه همینطوره؟ دستگامم 40گیگه.
شما احتمالا يه psp رجيستر كردي كه هر وقت ps3 خاموش ميشه
wifi روشن كه ميتوني با psp دستگاهو روشن كني
براي رفعش del كن.;)

آخرین ویرایش:
چه جوری میشه موقع خرید دسته اصل رو از غیر اصل تشخیص بدیم؟

من اينو از يكي از تعمير كننده هاي با انصاف پرسيدم
واقعا دمش گرم
راه تشخيص هيچ ربطي به تعداد پيچ نداره. به گفته بعضي از دوستان
الته اون مدلي كه من ديدم اين طوري بود.
من خودم ديدم كه واقعا كپي اصليه به غير از يه مورد.
اونم پشت دسته هست
وقتي دسترو بر ميگردونيين يه جايي سريال زده.
اصلي يه حالت داره كه كدر مانند
ولي دسته هاي غير اصلي ميتوني خودتو پشتش ببيني.
يه نكته ديگه اي هم كه هست اينكه اين دسته هاي غير اصلي اگه بعد از اپديت دستگاه يعني از 2.70 به بع فكر كنمد ديگه تو دستگاه كار نميكنه.

هارد رو فرمت کامل کردم بازهم همون پیغامو میده . حتی system restore هم کردم فرقی نکرد عجیبه چون من قبلا" 40 گیگ داشتم به همچین مشکلی بر نخورده بودم حالا نگران شدم نکنه هارد مشکل داشته باشه چون من تا حالا تو این دستگاه جدیدم بازی که احتیاج به نصب داشته باشه اجرا نکرده بودم
شما بازی های دیگر را امتحان کن ببین نصب میشن یا نه اگر نشد مشکل داری عزیز متاسفانه :(

این قضیه اجرای بازی های PS2 رو PS3 با USB چیه؟؟
شایعه هست من اولین باری که مبینم کسی بگه :eek::-"

سلام
مگه موقع خرید نباید دستگاه پلمپ باشه؟
من چند جا که رفتم پلمپ نبودن
چجوریاس؟
غزیزان من اینها خودشان دستگاه را پلمب میکنند حتی جلوی خودم این کار را کرد نامردها با عنوان پلمب به قیمت بالا میدن نامردها :mad:
دستگاهارو نمیدونم ولی جعبه ها پلمپ نیستن چون تست شدن نمیدونم اینجا بود یا جای دیگه یکی گفته بود اصلا از اونور غیر پلمپ میارن فقط فروشنده ها اینجا بازیو چیزایی که رو جعبه نزدرو به غیر کابلا بر میدارن
نه دستگاه اگر باز بشه معلومه که پیچ باز شده و الا بقیه اش که نه مثله دسته را میتوانند عوض کنند خیلی راحت

نیما اگر توانستی غوضش کن از کجا گرفتی دستگاه را هان:eek::confused:

من اينو از يكي از تعمير كننده هاي با انصاف پرسيدم
واقعا دمش گرم
راه تشخيص هيچ ربطي به تعداد پيچ نداره. به گفته بعضي از دوستان
الته اون مدلي كه من ديدم اين طوري بود.
من خودم ديدم كه واقعا كپي اصليه به غير از يه مورد.
اونم پشت دسته هست
وقتي دسترو بر ميگردونيين يه جايي سريال زده.
اصلي يه حالت داره كه كدر مانند
ولي دسته هاي غير اصلي ميتوني خودتو پشتش ببيني.
يه نكته ديگه اي هم كه هست اينكه اين دسته هاي غير اصلي اگه بعد از اپديت دستگاه يعني از 2.70 به بع فكر كنمد ديگه تو دستگاه كار نميكنه.
البته یکی از بچه ها همینجا مواردی که شما عرض کردی را گفته فقط باید توجه کنید موفعه خرید :-"

سلام بچه ها!خوب هستید؟
می خواستم چند تا سوال ازتون بپرسم!
اینکه روی هر پکی از پلی 3 اسلیم 120 گیگ یه بازی هست؟این اسلیم های 120 گیگ ارزون ترین پلی 3 هایی هستند که پیدا میشن؟
برای وصل شدن به به اینترنت به چه لوازمی نیاز دارم؟
برای وصل کردن پلی 3 به یه مانیتور ال سی دی که برای xbox 360 فقط کابل vga میخوره باید چه کابلی خرید؟چند هست؟
هر مغازه که بازی پلی 3 تعویض میکنه چقدر روش می گیره؟
باتری های دسته پلی چیه وطری هستند و شارژرشون چطوریه و چه قیمت هایی دارن؟
در خرید پلی چه کارهایی رو انجام بدم تا کلاه سرم نره؟
برای نگه داری پلی 3 به چه مواردی توجه کنم؟
اگه پلی دسته دوم بگیرم خطری داره؟و در هنگام خرید پلی 3 دسته دوم به چه مواردی اشاره کنم؟
فریمورش رو چطوری آپدیت کنم؟
چطوری بریک میشه؟تو ایران درست می کنن؟
ممنون!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or