هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان من يه جا يه چيز ديدم خيلي عجيب بود برام!
نوشته بود دسته Dual shock 3 "بدل" 30 تومن و دسته Dual shock 3 نوشته بود 50 تومن!!.....
نميدونم منظورش چي بود....اگر كسي ميدونه بگه.....
فكر كنم تاپيك فتحي تا بازارچه پرشين تولز بود!

توی هیچ سایتی جایی نیست که سریالشو بدیم مشخص بشه
چون این دسته های بکیوم اصلا این برچسب پشتش فرق میکنه با اصلی که داخل خود PS3 هست چون من به یکی از مشتریام یه PS3 دادم با یه دسته اضافی که اون دسته ای که جدا بهش دادم باطریش خراب شد اصلا روشن نمیشه
ولی مال خود دستگاه داره کار میکنه

این vgaboxچنده و کجا گیر میاد؟
فهمیدی که مانیتورم چطوری فقط یه کابل داره که به خودش وصله(چسپیده و به هیچ عنوان نمیشه جدا کرد)وسرشم به کیس وصله یه دوتا پیچ مانندم بقلشن(lcdنیست)

این vgaboxچنده و کجا گیر میاد؟
فهمیدی که مانیتورم چطوری فقط یه کابل داره که به خودش وصله(چسپیده و به هیچ عنوان نمیشه جدا کرد)وسرشم به کیس وصله یه دوتا پیچ مانندم بقلشن(lcdنیست)

من چون کارم edit فیلم هست بهترینشو خریدم واسه کارم 60 تومن . برای کاری که تو میخوای هیچ فرقی نداره.25-35 میتونی بخری.
جمهوری میتونی پیدا کنی راحت .

چه جوری میتونیم دسته اصلی رو از تقلبی تشخیص بدیم

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=809884#post809884

مشخصات
دسته اصلی دارای 5 پیچ
دسته تقلبی دارای 6 پیچ یک پیچ اضافه زیر مارک نوشته پشت دستگاه
============================================
دسته اصلی دارای مارک المنیونی در پشت دسته بدون پیچ
دسته تقلبی دارای مارک پلاستیکی و دارای پیچ
دسته تقلبی را اگر تکان بدهی صدای تلق تلق زیاد داخل آن بگوش میرسه
دسته اصلی رنگ دکمه مربع باید صورتی باشه و دایره قرمز
دسته تقلبی مربع و دایره یک رنگ هستند
دسته تقلبی را اگر در یک اتاق تاریک روشن کنی نور ال ای دی از داخل دسته به بیرون دسته در طرف چپ نوشنه SONY روی دسته نمایان میشه

دوستان سلام من خیلی وقته که ازدستگاهم استفاده نکردم حالا باومدن انچارتد 2 دوباره میخوام برم سر وقتش فقط نمیدونم اخرین اپدیتی که برای دستگه اومده چنده که من نصبش کنم دستگاه من ntsc j

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or