هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان سلام من خیلی وقته که ازدستگاهم استفاده نکردم حالا باومدن انچارتد 2 دوباره میخوام برم سر وقتش فقط نمیدونم اخرین اپدیتی که برای دستگه اومده چنده که من نصبش کنم دستگاه من ntsc j
آخیرن آپذیت version 3.1 هست که میتونی از تو سایت دانلود کنی.

دوستان سلام من خیلی وقته که ازدستگاهم استفاده نکردم حالا باومدن انچارتد 2 دوباره میخوام برم سر وقتش فقط نمیدونم اخرین اپدیتی که برای دستگه اومده چنده که من نصبش کنم دستگاه من ntsc j
آخیرن آپدیت version 3.1 هست که میتونی از تو سایت دانلود کنی.

سلام
براي اينكه با PS3 از طريق دايال آپ به اينترنت وصل شم چجوري بايد PS3 رو با PC شير كنم؟(لطفا" دقيق توضيح بديد)
لطفا" نگيد نمي شه و سخته و اينا،چون فقط مي خوام با دايال آپ برم تو PSN تا يه PSN ID بسازم...

سلام.
بچه ها من دچار مشکل شدم.
من داشتم little big میزدم که شارجه دسته تموم شد.
بعد من به مدت 2 ساعت دسته رو شارج کردم.
بعد که خواستم بازی کنم یهو اون 4 تا چراغ دسته روشن و خاموش شد. هی داره تکرار میشه.
صبح که از خواب بلند شدم دیدم همیطوری داره روشن خاموش میشه.
با سیم میتونم بازی کنم ولی بدون سیم هی روشن خاموش میشه.
بچه ها به دادم برسید.
با تشکر:biggrin1:

چی ؟ ! فارسی صحبت کن ، جوابت رو بدیم .

اقا من می خواستم بدون که کی این ps3 قهرمان اخر میمیره یعنی تاریخ انقضا یا از رده خارج یا در پیت یا غیره.........
چون می خوام راش مجلس ختم بگیرم
در ضمن شنیدم دارن یه کاری می کنن که سی دی های بازی ps3 یکبار فقط برای اولین دستگاه اجرا بشه که اگر کسی خواست توی دستگاه دیگه ایی بازی کنه نشه ؟
سریع جواب بدین

اقا من می خواستم بدون که کی این ps3 قهرمان اخر میمیره یعنی تاریخ انقضا یا از رده خارج یا در پیت یا غیره.........
چون می خوام راش مجلس ختم بگیرم
در ضمن شنیدم دارن یه کاری می کنن که سی دی های بازی ps3 یکبار فقط برای اولین دستگاه اجرا بشه که اگر کسی خواست توی دستگاه دیگه ایی بازی کنه نشه ؟
سریع جواب بدین
:lol:
مگه کولوچه هست تاریخ انقضا داشته باشه!:biggrin1: فقط یه YLoD داره که به خاطر نگهداری غلط به وجود میاد.
اون چیزی هم که شنیدی اشتباه بوده. وگرنه ملت بازیای PS3شون رو نمیتونستن با هم عوض کنن.;)
حالا میتونی بری و مجلس ختم بگیری!!! LOL

:lol:
مگه کولوچه هست تاریخ انقضا داشته باشه!:biggrin1: فقط یه YLoD داره که به خاطر نگهداری غلط به وجود میاد.
اون چیزی هم که شنیدی اشتباه بوده. وگرنه ملت بازیای PS3شون رو نمیتونستن با هم عوض کنن.;)
حالا میتونی بری و مجلس ختم بگیری!!! LOL
فکر کنم منظور دوستمون آقای teznadeاین بود که تا کی واسش بازی می سازن(البته مثل الان)ps3چون از دیسک های بلوری 50gigی استفاده می کنه عمرش تا 2016و اعلام شده(البته نه اینکه از اون به بعد واسش بازی نیاد می یاد مثلا مثل ps2می شه)در موردسونی هم بگم که بعید نیست این کارو بکنه چون سود سونی از بازیاش و این کاری که الان ملت می کنن از صد تا کپی خور شدن واسش بد تره البته سونی فروش بازیهای دسته دوم رو ممنوع کرده ولی بازم ما بهش توجه نمی کنیم.

نمیدونم پس احتمالا تو جمهوری تمام فروشنده ها حتما اشتباه میگن ;)ببخشید
دقیقا .
تجربه نشون داده 99 درصد فروشنده های خیابان جمهوری اطلاعاتشون فقط در حد کلاه گذاشتن سر مشتری از همه جا بی خبره !
اون چیزی که شما در مورد 1080 اینتر و پراگ گفتی کلن حرف توهین آمیزیه ! :p
من دوستانه بهتون پیشنهاد می کنم بجای اعتماد به هموطنای بی سواد جمهوری نشین یه سری به ویکی بزنی یا فارسی تو گوگل سرچ کنی .
متاسفانه حتی شرکت های بزرگ پدر مادر دار هم تو ایران از این بی اطلاعی و یه جورایی حسن ظن مردم سوء استفاده میکنن . هیچ کس هم کاری به کارشون نداره .

نمیدونم پس احتمالا تو جمهوری تمام فروشنده ها حتما اشتباه میگن ;)ببخشید
اگه فروشنده های جمهوری یه حرفی بزنن 100% درسته؟ سعی کنید بجای این که به حرف 4 تا بیسواد مثل این آقایونی که ازشون اطلاعات گرفتید(البته بی سواد در این زمینه خاص) یه سرچ تو نت بزنید تا درستشو ببینید و مطالعه کنید!

سلام.
بچه ها من دچار مشکل شدم.
من داشتم little big میزدم که شارجه دسته تموم شد.
بعد من به مدت 2 ساعت دسته رو شارج کردم.
بعد که خواستم بازی کنم یهو اون 4 تا چراغ دسته روشن و خاموش شد. هی داره تکرار میشه.
صبح که از خواب بلند شدم دیدم همیطوری داره روشن خاموش میشه.
با سیم میتونم بازی کنم ولی بدون سیم هی روشن خاموش میشه.
بچه ها به دادم برسید.
با تشکر:biggrin1:

دوست عزیز شما یکبار دسته رو ریست کن پشت دست یک سوراخ
هست با یک چیز نوک تیز دکمه داخل رو فشار بده حل

فکر کنم منظور دوستمون آقای teznadeاین بود که تا کی واسش بازی می سازن(البته مثل الان)ps3چون از دیسک های بلوری 50gigی استفاده می کنه عمرش تا 2016و اعلام شده(البته نه اینکه از اون به بعد واسش بازی نیاد می یاد مثلا مثل ps2می شه)در موردسونی هم بگم که بعید نیست این کارو بکنه چون سود سونی از بازیاش و این کاری که الان ملت می کنن از صد تا کپی خور شدن واسش بد تره البته سونی فروش بازیهای دسته دوم رو ممنوع کرده ولی بازم ما بهش توجه نمی کنیم.

خوب از این دوست مهربونمون مرسی که منظور منو فهمید بهد عمرا تا اون موقعه دوم بیاره البته به نظر من چون هیچ کدوم از کنسولاش ببینید چقدر عمر کردن حالا بلوری 50 گیگی فکر نکنم زیادم شاخ باشه چون رقیبی مثل 360 جلوشه
غیرت شما نسبت به ps3 قابل تحسینه اما واقیعت رو نباید انکار کرد همین الان بیایم مجلسه ختمشو بگیریم بیرم 360 بخریم :((:((:-":hurted1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or