هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان يكي از رفيقاي من دسته ي ps3يش آنالوگ سمت چپش يه مشكلي پيدا كرده....مشكل اينه كه وقتي آنالوگ رو به سمت چپ ميبري و سريع ول ميكني يه صداي غير عادي "تق" ميده كه اون يكي آنالوگش اينطوري نيست....خواهشا اگر كسي ميدونه مشكل از كجاست و راه حل چيه يه توضيح بده.....ممنون:biggrin1:...
براي منم يه بار اينطور شده بود....
ف كنم انالوگ يه كم از جاش در اومده.يه مقدار فشارش بده باهاش ور برو عقب جولوش كن تا درست بشه انشاا... :biggrin1:

سلام دوستان می شه یکی نحوه ی اجرای بازیهای pspدر ps3رو توضیح بده؟(یه جا خوندم میشه)

2.ps3فیلم با فرمت wmwرا پخش نمی کنه؟
نه نمیشه بازی های psp را در ps3 اجرا کرد فقط پلی 3 انها را دانلود میکنه بعد شما به وسیله psp انها را بازی میکنی شما باید psp را اول وصل کنی به دستگاه بعد انها را میشه بازی کرد:-"
2-اونم باید بری فعالش کنی که در قسمت setting هست
موفق باشی

دوستان یه مشکل خیلی بزرگ برام پیش اومده و اونم اینکه رفتم در قسمت displayدستگاه و اشتباها به جای کابل avکابلcomponentرو زدم(تلویزیونم ورودیcomponentرو داره)حالا نمی دونم این کابل رو از کجا باید گیر بیارم آیا خود شما برای فروش دارید؟

1.آیا کابل مخصوص ps3باید بگیرم یا فرقی نداره 2.آیا باید آن را به خروجی دیجیتال کوت بزنم؟
Font Farsim kar nakard!bara hamin nacharan EN minivisam
Shoma dastgah ro ye reset kon tanzimatesh bere ru Default
dastetun ru royr power negah darid ta ye sedaye bogh manan beshnavid agar ham mikhaiyed ye Cable begirik ke ghaziash fargh mikone.

سلام
من ديروز PS3 خريدم.چند تا سوال دارم خواهشا" هر كي مي دونه جواب بده:
1-دسته PS2 رو چطوري مي تونم بهش وصل كنم؟(آخه من بدون دسته خريدم)و اينكه دكمه روشن خاموش كردن شوك دسته ي PS2 تو بازيهاي PS3 كار دكمه ي Quit دسته PS3 رو انجام مي ده يا نه؟
2-كابل vga اش چنده؟ديروز رفتم وست پرسيدم گفت 35 تومن!من يه چيزي مي خوام كه فقط باهاش PS3 رو به مانيتورم وصل كنم...
3-چطوري مي شه با PS3 از طريق دايال آپ به اينترنت وصل شد و PSN ID ساخت؟كابل Ethernet ، روتر و... مي خواد يا نه؟(بگيد براي اين كار چه چيزايي مورد نيازه)
مرسي...

سلام
من ديروز PS3 خريدم.چند تا سوال دارم خواهشا" هر كي مي دونه جواب بده:
1-دسته PS2 رو چطوري مي تونم بهش وصل كنم؟(آخه من بدون دسته خريدم)و اينكه دكمه روشن خاموش كردن شوك دسته ي PS2 تو بازيهاي PS3 كار دكمه ي Quit دسته PS3 رو انجام مي ده يا نه؟
2-كابل vga اش چنده؟ديروز رفتم وست پرسيدم گفت 35 تومن!من يه چيزي مي خوام كه فقط باهاش PS3 رو به مانيتورم وصل كنم...
3-چطوري مي شه با PS3 از طريق دايال آپ به اينترنت وصل شد و PSN ID ساخت؟كابل Ethernet ، روتر و... مي خواد يا نه؟(بگيد براي اين كار چه چيزايي مورد نيازه)
مرسي...

فکر کنم تبدیل بخواد آخه من دسته خودشو دارم از منم میشنوی 1 دسته بگیر چون sixaxis رو الان شما نداری. فکر هم نکنم اون دکمه شوک کار ps رو بکنه

2. من اینو نمیدونم آخه کار نکردم:biggrin1:
3. کال شبکه میخواد روتر هم میخوایی شما چون با دیال آپ وصل میشی ولی اگه Adsl بود مودمت هم LAN بود میتونستی با pc شیر کنی
در ضمن با دیال آپ نری بهتره چون واقعا رو اعصاب راه میره یا Adsl بگیر یا بی خیال نت شو
من الان میخوام مودم بگیرم :biggrin1: فعلا بیخیالش شدم تا مودم گرفتم بعد

البته دوست عزيز فكر نكنم بشه با دسته ي PS2 بازي كرد يا حداقل شايد تو بعضي از بازي ها اينطوري باشه مثلا تو killzone 2 براي ادامه دادن بعضي مراحل بايد فلكه بچرخوني كه فقط با sixaxis ممكن هست.....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or