هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

با سلام خدمت متال گیر بازها . من تازه ps3 گرفتم بعضی از قسمت های mgs4 افت فریم مشخصی دارد آیا مشکل از دستگاه است یا خود بازی مشکل دارد ممنون می شم جواب من را بدهید !؟

دوست من اشتباه میکنی
هر هشت بیت یک بایت میشه
اگر 512 کیلوبیت (kbit) رو تقسیم بر هشت کنی به 64 کیلو بایت (kbyte)میرسی
یک تقسیم ساده.
هر کانکشن adsl هم بین 10 تا 20 درصد افت داره که حدوده 52-58 میشه بنابراین 60 خیلی هم خوبه
اگه این طوری بود من که الان 128 دارم باید سرعت دانلودم 16kb/s میبود که!!!:-"
شما باید فکر آنلاین بازی کردن با وایرلس رو از سرتون بندازی بیرون. وصل میشی ولی آنلاین عمرا بتونی بازی کنی
کی گفته نمیشه بازی کرد ؟؟!!!
چطور به این نتیجه رسیدید؟:smile::smile:
طبق تحقیقاتی که در این زمینه داشتم :confused::دی
عزیزمن نتیجه گیری نمیخواد که من دیدم ! (البته چند روز پیش که ازش پرسیدم گفت 512 نیست 1mb هست !!!)

اگه این طوری بود من که الان 128 دارم باید سرعت دانلودم 16kb/s میبود که!!!:-"

کی گفته نمیشه بازی کرد ؟؟!!!

طبق تحقیقاتی که در این زمینه داشتم :confused::دی
عزیزمن نتیجه گیری نمیخواد که من دیدم ! (البته چند روز پیش که ازش پرسیدم گفت 512 نیست 1mb هست !!!)
خوب پسر خوب 1 مگ باید سرعت 128 کیلو بده نه 60-80!

حتما خودش داره که میگه نمیشه دیگه!!:evil:
از هر کی که وایرلس داره بپرسی پینگش تو اکثر ساعات افتضاحه!
من خودم وایرلس 256 دارم به PSN و Live راحت وصل میشم ولی برای بازی کلی لگ دارم.

سلام
من خودم وايرلس 128دارم و پينگش برا امريكايي ها 200 300 بود كلا پينگم بالاي 400 نيست!!!
من حدود 1 ماه هم باش cod4 بازي كردم بدون هيچ لگي من فقط سوالم اين بود كه ايا ps3 مثه ايكس باكس مشكلي نداره با 128 يا نمي دونم سخت افزارش طورييه كه سرعت هاي 128 مثلا ساپورت نميكنه؟؟؟:blushing: ببخشيد اگه سوالم مسخره بود چون ديدم اينجا هر كي ps3 داره سرعتش 256 به بالا بوده!

ايا ps3 مثه ايكس باكس مشكلي نداره با 128 يا نمي دونم سخت افزارش طورييه كه سرعت هاي 128 مثلا ساپورت نميكنه؟؟؟:blushing: ببخشيد اگه سوالم مسخره بود چون ديدم اينجا هر كي ps3 داره سرعتش 256 به بالا بوده!
نه آقا این چه حرفیه!dial up هم ساپورت میکنه:biggrin1:

من حدود 1 ماه هم باش cod4 بازي كردم بدون هيچ لگي من فقط سوالم اين بود كه ايا ps3 مثه ايكس باكس مشكلي نداره با 128 يا نمي دونم سخت افزارش طورييه كه سرعت هاي 128 مثلا ساپورت نميكنه؟؟؟ ببخشيد اگه سوالم مسخره بود چون ديدم اينجا هر كي ps3 داره سرعتش 256 به بالا بوده!
چرا نه!پینگت خوب باشه مشکلی نداری.

دوستان چون من از هر دو تا سیستم ADSL و وایرلس استفاده کردم تا حدودی با چم و خم کار آشنا هستم. ببینید کسی که ADSL داره دارای پینگ بهتری هست نسبت به کسی که وایرلس داره. من خودم اینجا تو شمال وایرلس دارم و معمولا در بهترین شرایط Ping من زیر 300 نمیاد که کمی بالا هست. در عوض ADSL خیلی Ping کمتری داره البته اگه تو مخابرات دستکاریش نکنند. پس به نظر من کیا داره حرف درستی میزنه که میگه نمیشه به راحتی با وایرلس بازی کرد. تازه عوامل زیادی بر روی اینترنت وایرلس شما تاثیر داره که خود اونها هم روی Ping و هم روی سرعت Up , Down شما تاثیر میزاره.
موفق باشید

سلام
من خودم وايرلس 128دارم و پينگش برا امريكايي ها 200 300 بود كلا پينگم بالاي 400 نيست!!!
من حدود 1 ماه هم باش cod4 بازي كردم بدون هيچ لگي من فقط سوالم اين بود كه ايا ps3 مثه ايكس باكس مشكلي نداره با 128 يا نمي دونم سخت افزارش طورييه كه سرعت هاي 128 مثلا ساپورت نميكنه؟؟؟:blushing: ببخشيد اگه سوالم مسخره بود چون ديدم اينجا هر كي ps3 داره سرعتش 256 به بالا بوده!
پس پینگتون خوبه چرا که نه!! راحت میتونی وصل شی حتی راحت تر از لایو.
من اولین باره که میبینم یکی وایرلس داره انقدر پینگش خوبه.
حالا باز بیاید بگید کی گفته!!

دوستان چون من از هر دو تا سیستم ADSL و وایرلس استفاده کردم تا حدودی با چم و خم کار آشنا هستم. ببینید کسی که ADSL داره دارای پینگ بهتری هست نسبت به کسی که وایرلس داره. من خودم اینجا تو شمال وایرلس دارم و معمولا در بهترین شرایط Ping من زیر 300 نمیاد که کمی بالا هست. در عوض ADSL خیلی Ping کمتری داره البته اگه تو مخابرات دستکاریش نکنند. پس به نظر من کیا داره حرف درستی میزنه که میگه نمیشه به راحتی با وایرلس بازی کرد. تازه عوامل زیادی بر روی اینترنت وایرلس شما تاثیر داره که خود اونها هم روی Ping و هم روی سرعت Up , Down شما تاثیر میزاره.
موفق باشید

جون برهان من WIRELESS داشتم از داتک IPW زمانی که GRAW2 رو online ميزدم پدرم رو در مياورد ... را به را ميوفتادم بيرون :biggrin1:

ولی مشکلات فنی wireless کمتره... مثلا نويز و این لوس بازيا رو نداره... تنها ایراد wireless فاصله با دکل هست for signal quality

سلام

اگه می تونید لطفا منو راهنمایی کنید

من ADSL 256 دارم میخوام با PS3 به اینترنت وصل شم و دموی fifa10 , pes 2010 رو دانلود کنم اگه کمکم کنید ممنون میشم

خودم سعی کردم :

an error occurred during communication with the server this is a DNS error (80710102

primary DNS ?????????

secondary DNS ?????????

آخرین ویرایش:
از راهنمايي همه دوستان متشكر! ميگم 45 نانو با 65 يا90 نانو غير از مصرف كمتر برق چه فرقي دارن؟
از كجا بفهميم 65 نانو متري هستند دستگاه ها؟

سلام

اگه می تونید لطفا منو راهنمایی کنید

من ADSL 256 دارم میخوام با PS3 به اینترنت وصل شم و دموی fifa10 , pes 2010 رو دانلود کنم اگه کمکم کنید ممنون میشم

خودم سعی کردم :

an error occurred during communication with the server this is a DNS error (80710102

primary DNS ?????????

secondary DNS ?????????
سلام به شما
یه بار ستینگ اینترنت رو ریست کن و وقتی در مورد DNSمیپرسه بزن Manual بعد یه زنگ برن آی اس پی مربوطه و بگو شماره DNS رو از کجا باید گیر بیارم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or