هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

بچه ها یه ذره در مورد ریجن PS3 توضیح میدین ؟ A-B-C چیه ؟1 و2 و 3 چیه ؟
در ضمن چرا فیلمایی که تو Play - asia هست اکثرا A هستن ؟ مثلا 007 :QoS
در ضمن اگه کسی میدونه تو تهران کجا BD فیلم میفروشن برام PM بده لطفا .

Asia NTSC-J
North America NTSC U/C
Europe and Oceania PAL, PAL/E
China NTSC-C
------------------------------------
اونم یه نوع دسته بندیه ولی من دربارش اطلاعی ندارم!

در این مورد سه تا پست اول این تاپیک رو بخون ! خیلی مفصل و عالی توضیح داده شده!

سلام
دوستان من چندتا سوال داشتم
1.امروز داشتم kz2 بازی میکردم که بعد رد یه مرحله یه تروپی داد؟ این تروپی چیه و به چه دردی میخوره:cheesygri:blushing:؟
2. دوستم 169 گیگ داره و دسته ای که توش بوده دوال شاک 3 بود اما پشتش سیکساس هم نوشته بود و اونم داشت حالا همه ی دوال شاک 3 ها سیکساسم دارن
3. من به دین کاتا لو گ بازی ها علاقه بسیاری دارم:biggrin1: داشتم کاتالوگ بازی SOLDIER OF FORTUNE رو میدیدم که یه عکس از PS3 گذاشته بود که جاوش سمت چپ وا شده و جای خوردن MEMORY STICK , SD
داره اما من جایی تو PS3 40 GIG خودم ندیدم که از اینجا ها داشته باشه
تازه 4 تا پورت USB هم داشت جریان چیه؟

سلام
دوستان من چندتا سوال داشتم
1.امروز داشتم kz2 بازی میکردم که بعد رد یه مرحله یه تروپی داد؟ این تروپی چیه و به چه دردی میخوره:cheesygri:blushing:؟
2. دوستم 169 گیگ داره و دسته ای که توش بوده دوال شاک 3 بود اما پشتش سیکساس هم نوشته بود و اونم داشت حالا همه ی دوال شاک 3 ها سیکساسم دارن
3. من به دین کاتا لو گ بازی ها علاقه بسیاری دارم:biggrin1: داشتم کاتالوگ بازی SOLDIER OF FORTUNE رو میدیدم که یه عکس از PS3 گذاشته بود که جاوش سمت چپ وا شده و جای خوردن MEMORY STICK , SD
داره اما من جایی تو PS3 40 GIG خودم ندیدم که از اینجا ها داشته باشه
تازه 4 تا پورت USB هم داشت جریان چیه؟
PS3 های ساخت سری
اول بوده(قبل 40گیگ)
=================
2. بله!
===============
3. یه چیزی تو مایه های اچیومنته 360ه! در واقع برای هر بازی یه سری Secrets میذارن که اگه به اونا برسی بهت Trophy میده!

. یه چیزی تو مایه های اچیومنته 360ه! در واقع برای هر بازی یه سری Secrets میذارن که اگه به اونا برسی بهت Trophy میده!
خوب یعنی تو بازی بهم مرحله اضافه میده یا مثلا میتونی با هاش تو اینترنت یه کارایی کنی؟

در کل ممنون

خوب یعنی تو بازی بهم مرحله اضافه میده یا مثلا میتونی با هاش تو اینترنت یه کارایی کنی؟

در کل ممنون

نه بابا!!! :دی! اینطوری نیست! تو بازیو تموم کنی اکثر تروفی ها رو بهت میده!!! همچین قابلیت خفنی نیست... یه جورایی نش.ن میده که توی بازی کردن چه قدر حرفه ای هستی;)

بچه ها سلام علیکم و رحمته ا.. خسته نباشید
میخواستم ببینم مانیتور LG Flatron W2261V که FULL HD هم هست و خروجی DVI و HDMI داره که اخرین رزولیشنش 1080*1920 هست.
1. با کابل HDMI اگه وصل بشه بهتره ...
2. PS3 رو میشه تنظیم کرد برای اینکه ازش گرافیک بهتر بگیریم یا همون رزولیشن بالا خوبه
3. خلاصه نهایت گرافیکش چطوری بدست میاد
ممنون

بچه ها سلام علیکم و رحمته ا.. خسته نباشید
میخواستم ببینم مانیتور LG Flatron W2261V که FULL HD هم هست و خروجی DVI و HDMI داره که اخرین رزولیشنش 1080*1920 هست.
1. با کابل HDMI اگه وصل بشه بهتره ...
2. PS3 رو میشه تنظیم کرد برای اینکه ازش گرافیک بهتر بگیریم یا همون رزولیشن بالا خوبه
3. خلاصه نهایت گرافیکش چطوری بدست میاد
ممنون
درود!دوست عزیز
1.عالیه!
2.با HDMI شما میتونید Full HD بگیرید.
3.؟؟؟!!!
این تاپیک مخصوص هست!(اینجا بهتر در مورد این سوال به جواب میرسید)

سلام
میدونم این سوال رو قبلا هم پرسیدم
اما من میخوام وقتی 2 تازی gow3 ,uncharted2 عرضه شدن یکی رو بخرم(یعنی زود تر بخرم)
حالا هنوز معلوم نیست چندتا مرحله دارن یا چند ساعت گیم پلی(اخه میخوام اونیو بگیرم که دیر تر تمومش کنم
خود شما چی فکر میکنید

ممنون

درود!دوست عزیز
1.عالیه!
2.با HDMI شما میتونید Full HD بگیرید.
3.؟؟؟!!!
این تاپیک مخصوص هست!(اینجا بهتر در مورد این سوال به جواب میرسید)

ببین دمت گرم واقعا حال کردم
ولی الان PS3 ندارم
میگیرم
این مانیتورو دارم و به یکی از رفیقام قرض دادم 2روز خونشون باشه باهاش بازی کنه حالا امروز رفته از همین مدل یدونه خریده
در ضمن درباره ی امضات بگم اگه رفتی چون جمعس و ادم بنیه زیاد داره تا اخرش هی نماز بخون خدام میگه دمت گرم:laughing::laughing::laughing:
واقعا بابت جوابت ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or