هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

یک سوال از شما
شما از کنسول اپدیت کردی یا از خوده PC

ریجنش رو اشتبا دان کردی!!!!!!!!!!!!!!!!
اول با کنسول اپدیت کردم بعد خوابم برد دیدم خواموش شده بعدش بالا نمیاد بعد مجبور شدم با PC اپدیتش کردم الانم بعضی وقت ها می هنگه

تو بخش میدل ایست سایت سونی که میرم اصلآ کنسول بازی هاشو ساپورت نمی کنه
اپدیت ریجن خودش که پال هست رو چجوری بگیرم؟؟؟؟؟

سلام
من با يكي از عجيب ترين مشكلات زنديگم روبرو شدم :biggrin1:
يك چند وقتي PS3 دسته من نبود. امروز كه روشنش كردم احساس كردم رزولوشن رو 570p هست. رفتم چك كردم اما روي 720p بود. هر بازي مي ذارم انگار روي 570p قفله. با HDMI به DVI هم PS3 وصل مي كنم. كسي تا حالا از اين مشكل ها نداشته ؟

سلام
يك چند وقتي PS3 دسته من نبود. امروز كه روشنش كردم احساس كردم رزولوشن رو 570p هست. رفتم چك كردم اما روي 720p بود. هر بازي مي ذارم انگار روي 570p قفله. با HDMI به DVI هم PS3 وصل مي كنم. كسي تا حالا از اين مشكل ها نداشته ؟
نه نداشته :دی وقتی دور میگرده بین جواد و ممد و ... همین میشه دیگه :دی
تنظیماتو ریست کن! شاید درست بشه! در حالت خاموش دستتو بگیر رو پاور تا دوتا بوق بزنه ریست میشه!

آخرین ویرایش:
سلام
همین کاری که میثم گفت رو انجام بده.
2.هنگامی که سیستم میاد بالا سیم/کابل رو از Monitor در بیار 2باره وصل کن فکر کنم حل بشه مشکل.

تنظیماتو ریست کن! شاید درست بشه! در حالت خاموش دستتو بگیر رو پاور تا دوتا بوق بزنه ریست میشه!
اون كارو كردم ميثم , فرقي نكرد. ممكنه مشكل از خوده كابل باشه ؟

دوستان من فردا صبح میخوام برم یه ps3 سفید بگیرم دست دوم تاریخ ساختم 2007ه الان رفتم تستش کردم باهاش killzone 2 و fifa 09 بازی کردم مشکلی نداشت ولی بازم میترسم سرم کلا بره وتعمیری باشه حالا میخواستم دوستان به تجربه رجوع کنند ببینند بگیرم یا نه.روش یه خش هم نیست.

اون كارو كردم ميثم , فرقي نكرد. ممكنه مشكل از خوده كابل باشه ؟
کسرا چشمات مشکل پیدا نکرده؟ یا احیانا این مدتی که چشمات به تصویری از کیفیت ps3 نخورده اشتباه نمیکنی؟:دی شاید زیادی حساسی!
آره کابلو بده یکی تست بزنه! ولی مگه چکار کردی با کابل که قرار باشه مشکل داشته باشه؟ جنسش خوبه یا از این متفرقه هاس؟

کسرا چشمات مشکل پیدا نکرده؟ یا احیانا این مدتی که چشمات به تصویری از کیفیت ps3 نخورده اشتباه نمیکنی؟:biggrin1: شاید زیادی حساسی!
آره کابلو بده یکی تست بزنه! ولی مگه چکار کردی با کابل که قرار باشه مشکل داشته باشه؟ جنسش خوبه یا از این متفرقه هاس؟
به نظر خودم هم خيلي مسخره است اما وقتي رزولوشن روي 576 هم قراردادم و ديدم فرقي ندارند فهميدم چشمام مشكل نداره :biggrin1: بايد از كابل باشه ( يعني احتمال ديگه اي نيست )

به نظر خودم هم خيلي مسخره است اما وقتي رزولوشن روي 576 هم قراردادم و ديدم فرقي ندارند فهميدم چشمام مشكل نداره :biggrin1: بايد از كابل باشه ( يعني احتمال ديگه اي نيست )
آخه کسرا خیلی عجیبه که کابل خراب باشه اما تصویر بده و فقط هم 576 بده:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or