هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من گوشیم n85 هست همین کارو کردم ولی data transfer نیومد توی گزینه های انتخابی:confused:
شما باید این قابلیت رو تو tools>>settings>>connection>>usb انتخاب کنی (memory in use هم تو message باید رو phone memory باشه) بعد بزنی به ps3.;)

سلام دوستان...
آخرین باری که از Ps3 استفاده ميكردم با hdmi بود...
الان خونه یکی از بستگان هستم sd tv دارن...فقط صدا هست تصویر نمیاد...
باید چکار کنم؟
ممنون

میلاد میشه بگی این فریم ویر 2.80 چه مزیتی نسبت به قبلی داره و اینکه چجوری میفهمی فریم ویر دستگاه چنده ؟
خیلی از لحاض پایه ای اساسی تغیراتی داده نشده.(برای همینه که هنوز من دارم با همون قبلی 2.75 بازی میکنم)فقط یسری فرمتها بهبود یافتن (یا به قولی همون Update شدن)
یه سوال
چرا همه برای بازی خریدن اصرار دارن که ریجن 1 باشه؟ 1 با 2 یا 3 مگه تو بازی فرق داره؟ کم و زیاد داره یعنی؟
برای اینکه سایت PSN Card US رو میده و برای انکه شما DLC رو بخری و بازیش کنی باید رجین بازیت هم US بشه که 1 هست.

یه سوال
چرا همه برای بازی خریدن اصرار دارن که ریجن 1 باشه؟ 1 با 2 یا 3 مگه تو بازی فرق داره؟ کم و زیاد داره یعنی؟
فرقی ندارن! اما ریجن 1 که اکثرا اصرار دارن دلیلش اینه که اگه dlc برای بازی اومد بتونن در صورت تمایل براحتی خرید کنن چون pss us از طریق psn card میشه براحتی ازش خرید کرد اما pss eur نمیشه با psn card ازش خرید کرد و فقط از طریق کارتهای اعتباری مثل مستر کارت و ... میشه خرید کرد!
پس برای هر کسی مقدور نیست مستر کارت و ... داشته باشه در نتیجه راه ساده تر استفاده از psn card هست!(یعنی خرید ریجن 1 بازی!)

خیلی از لحاض پایه ای اساسی تغیراتی داده نشده.(برای همینه که هنوز من دارم با همون قبلی 2.75 بازی میکنم)فقط یسری فرمتها بهبود یافتن (یا به قولی همون Update شدن)

برای اینکه سایت PSN Card US رو میده و برای انکه شما DLC رو بخری و بازیش کنی باید رجین بازیت هم US بشه که 1 هست.

فرقی ندارن! اما ریجن 1 که اکثرا اصرار دارن دلیلش اینه که اگه dlc برای بازی اومد بتونن در صورت تمایل براحتی خرید کنن چون pss us از طریق psn card میشه براحتی ازش خرید کرد اما pss eur نمیشه با psn card ازش خرید کرد و فقط از طریق کارتهای اعتباری مثل مستر کارت و ... میشه خرید کرد!
پس برای هر کسی مقدور نیست مستر کارت و ... داشته باشه در نتیجه راه ساده تر استفاده از psn card هست!(یعنی خرید ریجن 1 بازی!)

دستتون درد نکنه:love:

اقا یه سوال از وقتی ps3 مو اپدیت کردم به 2.80 بعضی وقت ها دستگاه هنگ می کنه

مشکل ماله این نیست که ریجن دستگاهم پال هست و از سایت سونی امریکا اپدیتشو دانلود کردم؟؟؟؟

اقا یه سوال از وقتی ps3 مو اپدیت کردم به 2.80 بعضی وقت ها دستگاه هنگ می کنه

مشکل ماله این نیست که ریجن دستگاهم پال هست و از سایت سونی امریکا اپدیتشو دانلود کردم؟؟؟؟
یک سوال از شما
شما از کنسول اپدیت کردی یا از خوده PC

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or