هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

آقا من کابل مودمو وصل میکنم به پی اس. خب؟ بعد میرم تستش کنم

موقع اینترنت کانکشن تست این ارور و میده : 807101FF - An error occurred during communication with the server. This is a DNS error

چیکا کنم؟

مورد از تنظیمات connection sharing ویندوز هست. شما دستگاه و pc را restart کن و بذار اتوماتیک configure کنن. به احتمال خیلی زیاد حل میشه.
اگه بازم نشد تنظیمات فایروال ویندوز را بررسی کن و مشکلات احتمالی دیگر شبکه.

به عنوان راهکار آخر میتونی با دادن IP دستی مشکل رو حل کنی (به شرط آزاد بودن پورت از سمت فایروال)

!!!!!!!! خبر خبر !!!!!!!!

به نظر میرسه سونی داره روی ورژن 2.0 کنسول PS3 کار میکنه و احتمالا تا 30 اکتبر خواهد آمد :
ویژگی ها :

Turn your PS3 on and off with PSP Remote play
A new PlayStation Network category
A TV Category for those who install PlayTV into their HDD (SCEE only).
Playlist for Music & Photo
Content group for Video & Game
XMB customization (Custom theme & background color setting)
Information Board
Trend Micro Web Security Security for PS3 internet browser

یه سری تنظیمات دستی باید انجام میدادم که اولش یادم نبود اونارو! خلاصه اون مشکل حل شد.

حالا یه مشکله جدید! میگه باید آپدیت کنی رفتم آپدیتش کنم!

بعد یه ارور داد وسط دانلودش که دانلود قطع شد!

چه باید کرد؟

اگه نمیشه کاریش کرد ، لطفا لینک فایل آپدیت توی اینترنت بده اگه کسی داره که بشه با کام دانلودش کرد

مرسی

آخرین ویرایش:
چند تا سئوال از خدمت دوستان داشتم:
طریقه شبکه کردن بین Pc و Ps3 رو اگه میشه کامل توضیح بدین؟
چطوری میشه یه عکسو تو Ps3 وال انداخت؟(من هر چی گشتم پیداش نکردم .)

با تشکر

من قبلا تو همین سایت قابلیت remote playدر بازی لایر را خواندم ولی هر کاری می کنم نمی تونم این قابلیت را به کار برم اگر کسی تونسته از این قابلیت استفاده کنه لطفا به ماتوضیح بده چی کار کنم

شما اول PSP رو از طریق USB به پلی 3 وصل کنید حالا گزینه Usb Connection رو بر روی PSP فعال کنید تو قسمت تنظیمات پلی 3 گزینه Register PSP رو انتخاب کنید حالا PSP شما توسط پلی 3 شناخته شده حال بر روی PSP یک اکانت جدید برای شما با نام PLAYSTATINO@3 ساخته شده
برای Remote Play اول WLAN رو روی PSP فعال کنید (گوشه سمت چپ پایین یک دکمه هست به سمت بالا فشار بدید)
منوی Remote Play در پلی 3 رو انتخاب کنید حالا با PSP تون وارد قسمت اتصالات شبکه (Conection Network) بشید اکانت جدیدی که برو PSP تون ساخته شده رو انتخاب کنید .....
بعد از چند لحظه منوی (XMB) پلی 3 رو بر روی صحفه PSP می بینید حالا می تونید هر کاری که با پلی 3 انجام می دادید رو با PSP انجامش بدید اهنگ گوش کنید فیلم ببیند عکس ها تو رو تماشا کنید و .....
حالا بازی لایر رو در دستگاه پلی 3 گذشته و از طریق PSP اون رو انتخاب و اجرا کنید و از بازی لایر در PSP لذت ببرید (همه بازی ها قابلیت Remote ندارند باید بازی این قابلیت رو پشتیبانی کنه تا شما بتونید به صورت Remote بازی کنید)

سلام.اين pes2008 براي ps3 اومد يا نه؟اگه نيومده دقيقان كي مياد؟تو تهران كجا از همه زودتر مياره؟:confused:
تو پخانه(میدان امام خمینی) پاساژ لباف
سلام دوستان
می خواستم ببینم از این هندزفری های بولوتوث موبایل میشه برای ps3استفاده کرد یا هندزفری مخصوص میخواد.؟چجوری باید به ps3بشناسونمش؟
هندزفری مخصوصی نمی خواد
اینجا رو ببین
سا يتی که بکگراند ps3 رو داشته باشه هست اگه هست میشه بگين
تو اینترنت پره تو گوگل قسمت Image پلی 3 بکگراند رو جستجو کن
اینجا رو هم ببین
این x2vga کجا دارن ؟
Xvga2
تو ایران نیست مگر کسی برای خودش خریده باشه (اتفاقا من هفته پیش HDFury ام به دستم رسید و دیگه نیازی به X2VGA ام ندارم تا دو سه روز دیگه براش مزایده میزارم با قیمت پایه 65 به همراه کابل کامپونت پس منتظر باش)
پس بازی هایی که برای اجرا باید آپدیت بشه تا اجرا بشه چجوری اجرا کنم
جوابت رو تو اون یکی تاپیک دادم
چند تا سئوال از خدمت دوستان داشتم:
طریقه شبکه کردن بین Pc و Ps3 رو اگه میشه کامل توضیح بدین؟
چطوری میشه یه عکسو تو Ps3 وال انداخت؟(من هر چی گشتم پیداش نکردم .)

با تشکر
تو انجمن توضیح داده یک جستجو کن
2 - فریم وارت 1.90 باید باشه رو کسی که می خوای مثلث رو بزن و Set Wallpaper رو انتخاب کن از قسمت تنظیمان Theme رو انتخاب و On کن اگرر Off بود

آخرین ویرایش:
سلام
من الان ps3 رو با كابله dvi to hdmi به مانيتور وصل كردم ولي تصوير نمياد:((
خواهش ميكنم كمكم كنيد:((
شاید مانیتورت hcdp یا hdcp (کدوم درسته؟) نداره(در این حالت با این کابل اصلا تصویر نمیده:()

اینو نمیدونم ولی vga box
اول باید ps3 رو به hdtv وصل کنی رو 720p (مثلا) تنظیم کنی باید رزولوشن hd باشه بعد تصویر میاد حالا باید ببینی کدومه:biggrin1:

شاید مانیتورت hcdp یا hdcp (کدوم درسته؟) نداره(در این حالت با این کابل اصلا تصویر نمیده:()

اینو نمیدونم ولی vga box
اول باید ps3 رو به hdtv وصل کنی رو 720p (مثلا) تنظیم کنی باید رزولوشن hd باشه بعد تصویر میاد حالا باید ببینی کدومه:biggrin1:
خوب ما hdtv نداريم!!!!:((:((:((

ميدونم
يعني هيچ راهي نداره مثلا استفاده از يه كابله ديگه....:((
منم ديگه پول براي تعويض مانيتور ندارم:((
لطفا اگر راهي هست بگيد
ممنون

hcdp نداره؟

میتونی بری مکس گیم اونا hdtv تو مغازه دارن برو یه بازی ازشون بخر بعد بهشون بگو خودش میگه بیار برات درست کنم(البته من با vga box این مشکلو داشتم اینو نمیدونم)

ولی اگه hcdp نداره اصلا با اون کابل نمیشه با vga box من میدونم میشه مانیتور منم hcdp نداره:biggrin1:

hcdp نداره؟

میتونی بری مکس گیم اونا hdtv تو مغازه دارن برو یه بازی ازشون بخر بعد بهشون بگو خودش میگه بیار برات درست کنم(البته من با vga box این مشکلو داشتم اینو نمیدونم)

ولی اگه hcdp نداره اصلا با اون کابل نمیشه با vga box من میدونم میشه مانیتور منم hcdp نداره:biggrin1:
مرسي
نه hcdp نداره
واقعا خوشحال شدم كه مانيتورم بي استفاده نميشهه
vga box چنده و كجا داره؟؟؟
شما راضي هستي از كيفيتش؟؟؟
vga box هم تنظيمات روي hdtv ميخواد يا ساده تره؟؟؟
ممنون:love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or