هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من قبلا تو همین سایت قابلیت remote playدر بازی لایر را خواندم ولی هر کاری می کنم نمی تونم این قابلیت را به کار برم اگر کسی تونسته از این قابلیت استفاده کنه لطفا به ماتوضیح بده چی کار کنم

سلام دوستان
می خواستم ببینم از این هندزفری های بولوتوث موبایل میشه برای ps3استفاده کرد یا هندزفری مخصوص میخواد.؟چجوری باید به ps3بشناسونمش؟

من قبلا تو همین سایت قابلیت remote playدر بازی لایر را خواندم ولی هر کاری می کنم نمی تونم این قابلیت را به کار برم اگر کسی تونسته از این قابلیت استفاده کنه لطفا به ماتوضیح بده چی کار کنم
این خبر به احتمال خیلی زیاد fake هست. فراموشش کن ، چون غیر از یکی دو سایت غیررسمی ؛ هیچ جای دیگری به این مورد اشاره نشده بود...
ادرس دقيق لباف رو ميشه بدين؟

با مترو ! هر جا سوار شدی ، میدان امام خمینی پیاده شو ، اونجا میشه پاساژ لباف.

آقایون VGA Box به درد مانیتور های F700P LG می خوره ؟ یا نه خواهشا زودتر جواب بدید من
عجله دارم

فکر نکنم چون vga box تا 1600*1200 رو ساپورت میکنه ولی این مانیتور تا 1900 خوردهای رو ساپورت میکنه (دقیقا یادم نیست)
اگه x2vga براش بگیری عالی میشه

آقا من کابل مودمو وصل میکنم به پی اس. خب؟ بعد میرم تستش کنم

موقع اینترنت کانکشن تست این ارور و میده : 807101FF - An error occurred during communication with the server. This is a DNS error

چیکا کنم؟

من انجام دادم;)

این خبر به احتمال خیلی زیاد fake هست. فراموشش کن ، چون غیر از یکی دو سایت غیررسمی ؛ هیچ جای دیگری به این مورد اشاره نشده بود...
واقعي هست

سلام
من تازه ps3گرفتم چندتا سوال داشتم دوستایی که میدونن لطفا جواب بدن:
1.میشه به وسیلهusbعکسها یاهر چیزی رو به روی هاردps3انتقال داد اگه میشه یه توضیح کوچیکم دربارش بدین که کدوم قسمت باید رفت.یه توضیهم در باره بولوتوس دستگاه بدین که کاراییش چیه یعنی مثل تلفنهای همراه میشه چیزی بهش منتقل کرد یا به گوشی یا دستگاه دیگه انتقال داد؟اگه میشه یه توضیح هم در این مورد بدین که چجوری فعال میشه؟
2.من اینترنتم زغالیه چه جوری میتونم فریمور دستگاهمو بروز کنم؟اصلا نیازی هست؟

.میشه به وسیلهusbعکسها یاهر چیزی رو به روی هاردps3انتقال داد اگه میشه یه توضیح کوچیکم دربارش بدین که کدوم قسمت باید رفت.یه توضیهم در باره بولوتوس دستگاه بدین که کاراییش چیه یعنی مثل تلفنهای همراه میشه چیزی بهش منتقل کرد یا به گوشی یا دستگاه دیگه انتقال داد؟اگه میشه یه توضیح هم در این مورد بدین که چجوری فعال میشه؟
شما با رم و مموری و از این جور چیزا( یا اینکه رم ریدر داشته باشی با USB وصلش کنی) میتونی فایل های تصویری و صوتی توش بریزی به شرطی که اون فرمت رو PS3 ساپورت کنه....
برای مثال شما عکس می خوای بریزی... توی اون فضایی که در اختیار داری ( رم ومموری....)یه فولدر می سازی به اسم PHOTO(بستگی به فایلت اسمش رو انتخاب میکنی...VIDEO,MUSIC) بعد عکسهاتو می ریزی اون تو .وقتی که وصل کنی به PS3ـت تو قسمت Photo(مربوطه) یه گزینه اضافه میشه که می تونی عکسها رو اون تو ببینی.
در مورد بلوتوث چون من تا حالا باهاش کار نکردم نمیدونم چطوریاس....اما فکر میکنم فقط بلوتوثش مربوط به وسایل خودشه....اما اگه بخوای چیزی باهاش Share کنی و بلوتوث بازی فقط با گوشی های سونی اریکسون میشه...البته اینم بگم که این قابلیت بعد ها قراره اضافه بشه.
2.من اینترنتم زغالیه چه جوری میتونم فریمور دستگاهمو بروز کنم؟اصلا نیازی هست؟
در مورد فیرم ور زیاد نگران نباش چون نسخه های جدیدیش تو بازی ها هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or