هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

میتونین بگین توی chapter 3 بازی ninja gaiden:sigma که داخل بالن هستش بعد از پایین اوردن در توسط چرخ دنده باید چیکار کرد؟

والا اگه حافظه من درست بگه.:biggrin1:
بعد از خراب کردن همه اطاق موتور، بهت پيغام ميده که همه در ها باز شده بعد بايد از در بری بيرون و دوباره از طريقه اون ميله بری تو سالن !
و اون در هايی که تا به حال باز نشده بودن و قفل بودن رو از الان ميتونی باز کنی.

زنده باشی:love:

بچه ها کمک بدبخت شدم امروز داشتم تو اپشن های ps3 میچرخیدم رفتم تو اسکرین ستینگ بعد دستکاری کردم رزولوشن 480p کردم الان موندم چی کار کنم صدا فقط میاد چی کار کنم این اسکرین ستینگ چندمین اپشنه؟مگه همون از روی منوی صدا ها بفهمم

بچه ها کمک بدبخت شدم امروز داشتم تو اپشن های ps3 میچرخیدم رفتم تو اسکرین ستینگ بعد دستکاری کردم رزولوشن 480p کردم الان موندم چی کار کنم صدا فقط میاد چی کار کنم این اسکرین ستینگ چندمین اپشنه؟مگه همون از روی منوی صدا ها بفهمم

شما دکمه Power رو برای 3 ثانیه نگه دار ، reset میشه و همه چی بر میگرده به حالت پیش فرض.

امتحان کن ، اگه نشد با صدا ها بهت بگیم...

درست شد ووووووووو دستت درد نکنه دستم رو 3 ثانیه رو پاور نگه داشتم درست شد جالبه تو اون مدت که تصویر نبود 3 تا پروفیل سا خته بودم .
thank s god it was ...

آخرین ویرایش:
سلام به اساتید گرامی بنده قصد خرید ps3 دارم وزنگ زدم به nextgenمیگه سیدی اورجینال بازی رو اول باید اپدیت کنی به psnetwork بعد بازی کنی ایا این حرف درسته. توضیح مختصر بدید
اول میخاستم xbox360 بگیرم یه سر به تاپیک xbox360 زدم دیدم هر کی داره گله داره و میگن مشکل گرمایی داره ونباید بیش از 2 یا 3 ساعت بازی کرد. بابا اینم شده کنسول
راستی بنده هم hdtv samsung m81 46 و سینمای خانگی سامسونک tq-85 دارم ومیخام ps3 بگیرم و بدون دردسر بازی رو بزارم تو دستگاه وبازی کنم. پول مسله ای نیست .لطفا کمک کنید

LCD46M81%20SAMSUNG-HOME.TEATERTQ85.jpg

سلام به اساتید گرامی بنده قصد خرید ps3 دارم وزنگ زدم به nextgenمیگه سیدی اورجینال بازی رو اول باید اپدیت کنی به psnetwork بعد بازی کنی ایا این حرف درسته. توضیح مختصر بدید
اول میخاستم xbox360 بگیرم یه سر به تاپیک xbox360 زدم دیدم هر کی داره گله داره و میگن مشکل گرمایی داره ونباید بیش از 2 یا 3 ساعت بازی کرد. بابا اینم شده کنسول
راستی بنده هم hdtv samsung m81 46 و سینمای خانگی سامسونک tq-85 دارم ومیخام ps3 بگیرم و بدون دردسر بازی رو بزارم تو دستگاه وبازی کنم. پول مسله ای نیست .لطفا کمک کنید

LCD46M81%20SAMSUNG-HOME.TEATERTQ85.jpg
من شنيدم updata مورد نياز هر بازي داخله cd خودش هست!!!
حقيقت داره؟؟

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

من شنيدم updata مورد نياز هر بازي داخله cd خودش هست!!!
حقيقت داره؟؟

البته نه تمام بازی ها. تا اون جایی که من میدونم بازیهایی مثل: ninja gaiden , darkness , heavenly sword و چند بازی دیگه update رو دارن و بازیهایی مثل: resistance , motorstorm و چند بازی دیگه این قابلیت رو ندارن.;)

البته نه تمام بازی ها. تا اون جایی که من میدونم بازیهایی مثل: ninja gaiden , darkness , heavenly sword و چند بازی دیگه update رو دارن و بازیهایی مثل: resistance , motorstorm و چند بازی دیگه این قابلیت رو ندارن.;)

یعنی بارای اجرا کردن بازی 100% باید update کنیم؟
بدون update نمیشه اجرا کرد؟
من نمیخام انلاین بازی کنم فقط میخام single بازی کنم
لطفا توظیح کامل بدید؟
اگه ممکنه با من تماس بگیرید 09112112042

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or