هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

می خواستم ببینم هنوز ps3 ساخت japan تو بازار هست البته نو باشه؟

خیر ، نیست ، نه توی ایران و نه هیچ جای دیگه ... همشون چینی هستن و مشکل کیفیت ساخت هم ندارن .
فکر کنم اونایی که توی Japan هم هست چینی باشه ...

گذشت اون زمانی که میگفتن چینی نخر ژاپنی بخر ...

میخواستم ببینم از بازی Heavy Rain چه خبر؟
ایا هنوز در انحصار ps3 است؟
در چه مراحلی از ساخت به سر میبره؟
با تشکر
مهدی...
fantasy_9216.jpg

میخواستم ببینم از بازی Heavy Rain چه خبر؟
ایا هنوز در انحصار ps3 است؟
در چه مراحلی از ساخت به سر میبره؟
با تشکر
مهدی...
fantasy_9216.jpg
این بازی فقط واسه PS3 میاد!
تاریخ عرضش هم معلوم نیست فقط گفتن 2008 میاد!
فکر کنم در مراحا اولیه کار به سر میبره

من تازه عضو شدم...اگه مطلبم تکراری به بزرگی خودتون بخشایش کنید...
چند سوال در مورد ''80 گیگ-Uc''. اگه این مدل کووووفتی
''Uc'' رو بگیرم... مشکلی برای بازی پیش نمیاد؟؟ چون مخم داره کم کم داغ میکنه:confused:. از هر کسی کی میپرسما... صد جور شعر در گوش میخونند... معلومم نیست چی میگن:punish:. یه سواله دیگه: من قبلا یه 20 گیگ خریده بودم... با ماله دوستم که 60 گیگ داره مقایسه کردم. دیدم یه چیزایی کم داره!!! چرا؟ بعد میخواستم بدونم مدل 80 گیگ SIXAXIS داره؟؟ و rumble - Dual Shok 3 دیگه چیه؟ میخواستم نظره اقایون محترم این سایت را بدونم...چو از تعداد و مطالب forum مشخصه که استادید:victory:

آخرین ویرایش:
اگه این مدل کووووفتی ''Uc'' رو بگیرم... مشکلی برای بازی پیش نمیاد؟؟
نه نمیاد...اتفاق چون ریجنش UC هم هست خوبه یهنی بهتر از J هست;)
من قبلا یه 20 گیگ خریده بودم... با ماله دوستم که 60 گیگ داره مقایسه کردم. دیدم یه چیزایی کم داره!!! چرا؟
خب مدل 20GB یه سری چیزا نداشت مثل مموری استیک و....از این چیزا برای همین هم از مدل 60GB ارزون تره...این 80GB هم مثل 60GBـه منتهی 20GB به هاردش اضافه شده با یه موتور استورم.
بعد میخواستم بدونم مدل 80 گیگ SIXAXIS داره؟
بله داره
و rumble - Dual Shok 3 دیگه چیه؟
DualShock3 همون SIXAXISـه که قابلیت شکیدن :)(Rumble) یا همون ویبره بهش اضافه شده.

من یه سوال دارم....
من یه فایل تصویری که فرمتش Divx بود رو با PS3 Video به MPEG4-AVC تبدیلش کردم...اما تو PS تصویر نداره(تصویر سیاه) فقط صدا پخش میکنه!!!کسی می دونه چرا؟ راه حلی هست که این تصویر بده؟
ممنون

میشه یه نفر یه توضیحات کوتاه از بازی لیتل بیگ پلنت بده؟مخصوصا گیم پلیش.در مورد این بازی فقط می دونم که تو نمایشگاه ها جز چند عنوان برتر بوده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or