هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

درود

-برنامه های عادی که برای لینوکس هست روی لینوکس ps3 نصب میشه ؟
-از طریق لینوکس PS3 میشه از لوازم جانبی USB مثل هارد اکسترنال و DVDrw-usb استفاده کرد ؟
-لینوکسش ketboard,mouse معمولی که به usb-PC میخوره ساپورت میکنه ؟

اگه تاپیک مربوط به لینوکس ps3 توی سایت هست لطفا لینکشو بزارید ...

ممنونم ./

درود

-برنامه های عادی که برای لینوکس هست روی لینوکس ps3 نصب میشه ؟
-از طریق لینوکس PS3 میشه از لوازم جانبی USB مثل هارد اکسترنال و DVDrw-usb استفاده کرد ؟
-لینوکسش ketboard,mouse معمولی که به usb-PC میخوره ساپورت میکنه ؟

اگه تاپیک مربوط به لینوکس ps3 توی سایت هست لطفا لینکشو بزارید ...

ممنونم ./

اینم ادرس : http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=5564

فایل های swf رو چجوری رو ps3 اجرا کنم ؟

swf همون فایل های flash بود دیگه ؟! :confused:

باید با Internet Browser باز بشن ، البته اول توی setting باید flash رو enable کنی.

توی قسمت آدرس internet Browser هم باید آدرس اون جایی که فایل swf هست رو بنویسی...

swf همون فایل های flash بود دیگه ؟! :confused:

باید با Internet Browser باز بشن ، البته اول توی setting باید flash رو enable کنی.

توی قسمت آدرس internet Browser هم باید آدرس اون جایی که فایل swf هست رو بنویسی...
مثلا اگر تو مموری باشه , چی باید تایپ کنم ؟ :confused:

سلام . چون من HDTV ندارم .بعد توی ی گفتگو خوندم که SDTV+PS3=Region locked .پس من اگر>> ی ps3 با ی بازی GT 5 بگیرم که رجیون هاشون باهم فرق داشته باشه باSDTV به مشکلی برنمی خورم.؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
1-بالاخره کسی به ما نگفت این ps3 ها vcd میخونن یا نه ؟ وقتی کپی خور بشه چی؟
2-در ضمن باتری دستش چند ساعت میره؟
3-میتونیم وقتی لینوکس روش نصب کردیم با مرورگر firefox توی سایت های مختلف بریم؟

مثلا اگر تو مموری باشه , چی باید تایپ کنم ؟ :confused:

راستش روی PSP باید این کارو میکردیم تا swf ها رو اجرا کنه ولی رو PS3 دقیقا نمی دونم چطوریه چون وقتی مموری رو میذاری توش معلوم نیست که اون مموری رو با چه اسمی میشناسه تا توی address bar آدرسش رو بنویسیم...
میخوای تو گوگل یه سرچی بکن ببین اصلا میشه یا نه ، فقط اگه آدرس محل دقیق فایل های فلش رو PS3 رو بدونی میشه اجراش کرد ، اما بدون آدرس نمیشه متاسفانه...

سلام . چون من HDTV ندارم .بعد توی ی گفتگو خوندم که SDTV+PS3=Region locked .پس من اگر>> ی ps3 با ی بازی GT 5 بگیرم که رجیون هاشون باهم فرق داشته باشه باSDTV به مشکلی برنمی خورم.

فقط بعضی بازی ها روی SDTV مشکل دارن ، Oblivion ، FEAR ، COD3 ، Marvel و یه چندتا دیگه که الان تو ذهنم نیست ، به غیر از اینها بقیه مشکلی ندارن.
GT5 هم هنوز نیومده که معلوم بشه کار می کنه یا نه ، ولی اکثرا روی SDTV هم کار میکنن بدون مشکل...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or