هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
شما تونستید رزولوشن آنچارتد رو بالا ببرید؟اون روشی که میخواید رو من یه بار تو یوتیوب دیدم.من آنچارتد رو آپدیتشو گرفتم و نصب کردم بازی ارور میده برای رفعش یه فایل تو اینترنت بود میگفتن باید نصب شه اونم نصب کردم بازم کار نکرد
نه من فقط میخوام بازیا مثل حالت قانونی که خریده میشه به شکل bubble باشه نرم تو آدرنالین.بعد آدرنالین رو ۳.۶۹ به بعد کلا کار نمیکنه.

• Like
Reactions: Sega_genesis

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نه من فقط میخوام بازیا مثل حالت قانونی که خریده میشه به شکل bubble باشه نرم تو آدرنالین.بعد آدرنالین رو ۳.۶۹ به بعد کلا کار نمیکنه.
منم دیدم برام جالبه با pkgj هم گرفتم اون شکلی نشد شاید فقط باید قانونی خریدشون
کلا هک بالای 3.68 می شه موقت بهترین هک هم 3.65 هست که کلا هک می شه حتی لوگوش دیگه لازم نیست مشابه 3.68 روی چیزی هم کلیلک کنید تا قفلش باز بشه.
می دونم دانگرید هم می کنن یکی توی دیوار می کرد حتما اموزششم هست توی نت من پیگیری نکردم

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من گیرم فقط آنچارتده که بتونم با رزولون 960 بازی کنم کلیپاشو دیدم خیلی فرق کرده طرف برده رو 960 واقعا بازی به یه چیز دیگه تبدیل میشه ولی فریمش تا 15 افت کرد بین 15 تا 20 متغیر بود که بعدش اورکلاکش کرد رو حد اکثر 555 بازی فریمش بین 28 تا 32 متغیر بود ولی انصافا مثل آنچارتد 1 شده بود عالی عالی بود.

• Like
Reactions: Sega_genesis

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
منم دیدم برام جالبه با pkgj هم گرفتم اون شکلی نشد شاید فقط باید قانونی خریدشون
کلا هک بالای 3.68 می شه موقت بهترین هک هم 3.65 هست که کلا هک می شه حتی لوگوش دیگه لازم نیست مشابه 3.68 روی چیزی هم کلیلک کنید تا قفلش باز بشه.
می دونم دانگرید هم می کنن یکی توی دیوار می کرد حتما اموزششم هست توی نت من پیگیری نکردم
دقیقا. قانونی بخری اوکیه. البته کپی هم روشایی داره ولی فکر کنم دردسر داره. ۳.۶۵ و ۳.۶۸ یا مثلا ۳.۷۳ خدایی فرقی نداره دایم و موقت. نهایت اولش یه دکمه میزنی کپی میشه دیگه. منتها ۳.۶۹ به بعد آدرنالین ساپورت نمیکنه خیلی بده. از اونور دیگه رو آپدیتای پایین دیگه نمیشه کپی کرد. چون اکانت روش نمیخوره و این بده. حتی با dns هم که میزنی ارور میده. مجبورت میکنه آپدیت بشی.

• Like
Reactions: se.phi.roth and s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دقیقا. قانونی بخری اوکیه. البته کپی هم روشایی داره ولی فکر کنم دردسر داره. ۳.۶۵ و ۳.۶۸ یا مثلا ۳.۷۳ خدایی فرقی نداره دایم و موقت. نهایت اولش یه دکمه میزنی کپی میشه دیگه. منتها ۳.۶۹ به بعد آدرنالین ساپورت نمیکنه خیلی بده. از اونور دیگه رو آپدیتای پایین دیگه نمیشه کپی کرد. چون اکانت روش نمیخوره و این بده. حتی با dns هم که میزنی ارور میده. مجبورت میکنه آپدیت بشی.
می گم من به این بابا زنگ زدم برای دوستم گفت من تضمینی انجام می دم سمت توپ خونه اینا هم هست مغازه داره حتی انالوگ با LCD ایناشم داشت حتی می گفت ان بن هم می تونه بکنه دیگه راست یا دروغش بماند 1 سرچ بزنی پیداش می کنی اگه تهرانی 1 امتحان بکن نهایت نمی تونه پول بهش نمی ده باز اپدیتش می کنی دیگه

• Like
Reactions: se.phi.roth

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
می گم من به این بابا زنگ زدم برای دوستم گفت من تضمینی انجام می دم سمت توپ خونه اینا هم هست مغازه داره حتی انالوگ با LCD ایناشم داشت حتی می گفت ان بن هم می تونه بکنه دیگه راست یا دروغش بماند 1 سرچ بزنی پیداش می کنی اگه تهرانی 1 امتحان بکن نهایت نمی تونه پول بهش نمی ده باز اپدیتش می کنی دیگه
مورد بن دیدین؟ کسی دیده ویتا بن شده باشه بابت آنلاین شدن و... ؟
بابت خرید پی پال هکی و... شنیدم ولی در حالت عادی ندیدم بن بشه

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مورد بن دیدین؟ کسی دیده ویتا بن شده باشه بابت آنلاین شدن و... ؟
بابت خرید پی پال هکی و... شنیدم ولی در حالت عادی ندیدم بن بشه

قبلنا که اره بن شدن اما الان دیگه نمی دونم اصلا چک هم می کنه یا نه چون کلا سونی بیخیال ویتا شده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
والا همچین چیزی من هیچ جاندیدم تو نت گزارش کنن.نمیدونم.

بابا دیگه همه اینو می دونن که HENKAKU داری تروفی سینک نکن خوب ممکنه با چیت گرفته باشیش یا اصلا تروفی انلاکر زده باشی من نمی دونم چقدر بن شدن یا هنوزم می شن یا نه اما همه می گن ریسکیه این کار که اکانتت سینک بشه
I don't really go online on my Henkaku Vita anymore. I've gotten ip banned once (my ps4 was affected as well), I learned my lesson.
Did your PS Vita get recently banned? This might be the root cause (and how to fix) - Wololo.net

• Like

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
بابا دیگه همه اینو می دونن که HENKAKU داری تروفی سینک نکن خوب ممکنه با چیت گرفته باشیش یا اصلا تروفی انلاکر زده باشی من نمی دونم چقدر بن شدن یا هنوزم می شن یا نه اما همه می گن ریسکیه این کار که اکانتت سینک بشه
I don't really go online on my Henkaku Vita anymore. I've gotten ip banned once (my ps4 was affected as well), I learned my lesson.
Did your PS Vita get recently banned? This might be the root cause (and how to fix) - Wololo.net
نه دیگه خب خودم که میدونم چیت نزدم یا آنلاکر نزدم. اونجوری داستانه

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نه دیگه خب خودم که میدونم چیت نزدم یا آنلاکر نزدم. اونجوری داستانه
شما می دونی سونی که نمی دونه 1 پروتکل خاص داره بعدم همین که شما بازی هکی بازی کردی یعنی حق بقیه رو خوردی چرا چون اونا باید کلی پول بدن بازی بخرن تا تروفی بگیرن شما مفتی هر بازی که خواستی گرفتی
بازم می گم درصد بن ها خیلی کم و در یک زمان خاص هست ظاهرا همین لینکی که دادم جدیدا بن کرده سونی ناگهانی خلاصه ریسکه دیگه من که جراتش رو ندارم چون اگر بن بشی جدا داستان داره اگر هک پایین باشی که مشکلی نیست فول هکه اصلا به PSN هم تا اپدیت نکنی متصل نمی شه اما هک موقتی بالا کلا دستگاهت با اجر فرقی نمی کنه دیگه هم نمی تونی هکش کنی می گم دیگه همه می گن که ریسکش با خودت خلاصه
این شکلی نیست تا انلاین شی بن بشی ممکنه 1 سال بعدش بن شی طبق چیزایی که بن شده ها گفتن.
اگه اکانتی داری که به PS4 ایناتم کانکته خلاصه ریسکتم خریدارم چون همه زندگیت می پره:D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر