هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
:D

images
woooooooooooooooo این چیه دیگه؟برم تو کارش ببینیم چیز خوبیه بگیریمش

• Like
Reactions: che-jaleb

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059

PlayStation 2 ELF Files Running On PS VITA! PS2 EMULATOR!? این
همون شبیه سازه البته ویدیو جدید اومده مال 2 هفته پیش
اونو ندیدم
آها اینو دیده بودم.این ایمولاتور نیست این ایمولیت هست.و داره میگه ایمولاتور یا شبیه سازی برای ps2 در ویتا نیومده ولی با این حال این فرد یه جسمی رو بر حسب تعداد پلیگان های قابل ساپورت ps2 برای ویتا شبیه سازی کرده که ویتا تونسته اونو بدون تکسچر اجرا کنه.اون قوری هم جریان داره .برید با نرم افزار 3ds max کار کنید این قوری به عنوان جسم پایه توش هست یعنی از خمیدگی و تعداد پلیگان و ... برای آموزش ازش استفاده میشه که خیلی جریان داره و تو چند خط نمیشه گفت.اونو برای تست رندر وارد کرده ببینه ویتا توانایی رندر داره یا نه که خیلی راحت ترش من گفتم قدرت محاسباتی ویتا بالاتر از ps2 هستش چند صفحه قبل قدرت هاشون رو نوشته بودم چند GFLOPs توانایی داره.اینم همونو عملی نشون داده ولی شبیه سازی کردن بحثش جداست.

• Like

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
150 دلار بدی این؟ الان فهمیدم نینتندو خیلی هم خوش انصافه:D
بیشتر به درد انیماتور ها میخوره.اصلا بازیاش گرافیکی نیست یه جورایی اصلا بازی نیستن روایت کننده داستان و انیمیشن هستن.دسترو میچرخونی حرکت میکنه.کلیپاشو نشون داده.اصلا بازی به اون صورت اجرا نمیکنه یه چیز خیلی جدیده.یا خیلی موفق میشه یا با کله میره تو زمین.من خیلی کنجکاو شدم.جالب بود و به کار من میاد.ولی 150 زیاده

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
آها اینو دیده بودم.این ایمولاتور نیست این ایمولیت هست.و داره میگه ایمولاتور یا شبیه سازی برای ps2 در ویتا نیومده ولی با این حال این فرد یه جسمی رو بر حسب تعداد پلیگان های قابل ساپورت ps2 برای ویتا شبیه سازی کرده که ویتا تونسته اونو بدون تکسچر اجرا کنه.اون قوری هم جریان داره .برید با نرم افزار 3ds max کار کنید این قوری به عنوان جسم پایه توش هست یعنی از خمیدگی و تعداد پلیگان و ... برای آموزش ازش استفاده میشه که خیلی جریان داره و تو چند خط نمیشه گفت.اونو برای تست رندر وارد کرده ببینه ویتا توانایی رندر داره یا نه که خیلی راحت ترش من گفتم قدرت محاسباتی ویتا بالاتر از ps2 هستش چند صفحه قبل قدرت هاشون رو نوشته بودم چند GFLOPs توانایی داره.اینم همونو عملی نشون داده ولی شبیه سازی کردن بحثش جداست.

نه شبیه سازش اومده که هر فایل ELF PS2 می تونه اجرا کنه اگر بر پایه PCSX2 بدنش که راحته میاد اما اگر بخوان از ابتدا شروع کنن خیلی بعیده که بیاد اما خوب جالبه که 2 ساله براش هیچ بازی جدیدی نیومده اما هکرا بیخیالش نمی شن خیلی بهش علاقه دارن و تازگی ها HALF-LIFE 1 هم با فریم ثابت براش دادن قبلا DOOM DUKE QUAKE داده بودن خلاصه سونی بیخیالش شده شده بهشت هکرا
البته بهترین های PS2 براش اومده بقیشم با استریم کردن حالا از روی PS3 PS4 یا PC می شه بازی کرد اما ای کاش خود سونی امولیتور رسمیش مشابه PS1 PSP می ذاشت داخلش چون بازی های دیگشم که داده کاملا شبیه سازی شده اجرا می شه 1 جورایی
شما هم هک دائمی 3.65 نصب کن حتی ارم دستگاهت عوض می شه فول هک می شه کلی کار می شه باهاش کرد

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
نه شبیه سازش اومده که هر فایل ELF PS2 می تونه اجرا کنه اگر بر پایه PCSX2 بدنش که راحته میاد اما اگر بخوان از ابتدا شروع کنن خیلی بعیده که بیاد اما خوب جالبه که 2 ساله براش هیچ بازی جدیدی نیومده اما هکرا بیخیالش نمی شن خیلی بهش علاقه دارن و تازگی ها HALF-LIFE 1 هم با فریم ثابت براش دادن قبلا DOOM DUKE QUAKE داده بودن خلاصه سونی بیخیالش شده شده بهشت هکرا
البته بهترین های PS2 براش اومده بقیشم با استریم کردن حالا از روی PS3 PS4 یا PC می شه بازی کرد اما ای کاش خود سونی امولیتور رسمیش مشابه PS1 PSP می ذاشت داخلش چون بازی های دیگشم که داده کاملا شبیه سازی شده اجرا می شه 1 جورایی
شما هم هک دائمی 3.65 نصب کن حتی ارم دستگاهت عوض می شه فول هک می شه کلی کار می شه باهاش کرد
مشکل همینه که بر پایه pcsx2 بیاد اجرا میشه ولی فریم خیلی خیلی پایین چون همین الان خود pcsx2 عالیه ولی رو یه سیستم با مشخصات ویتا عملا اجرا نمیشه علتشم ضعیف بودن ویتا نیست برعکس قویه علتش اینه cpu پلی 2 معماریش 128 بیتیه که حتی رو ps3 هم سخت بود چون سری اول فت ها رو یه چیپ ps2 هم رو کنسول گذاشت تا اجرا بشه و تیم تحقیقاتیشون بعد از 2 سال گفتن تونستن شبیه سازیش کنن و نیاز به چیپ نباشه.حالا اینا تیم خود سونی بودن که دسترسی به همه چی داشتن برای همین سخت ترین شبیه ساز کنسول همین ps2 هستش.چون نیگاه کنید هم pc های امروزی که میتونن خیلی راحت با فریم بالا pcsx2 رو اجرا کنن قدرتشون بالای 100 برابر ps2 هست و بیشتر.چون cpu تک هسته ای 295 مگاهرتز یعنی حتی به نیم هم نمیرسه که تو سری اسلیمش 299 شد و رم 32 مگ اونم قبل ddr 1 گرافیک 4 مگابایت حساب کنید دیگه.ایمولاتورش با یه pc با قدرت 10 برابر این یعنی یه pc که cpu سلرون تک هسته ای 2.8 باشه و رم 256 ddr1 و گرافیک 32 مگ باشه یعنی پنتیوم 2 یا حد اکثر 3 اصلا قابل اجرا نمیشه چون ایمولاتور همیشه دستورات بیشتری از خود بازی اجرا میکنه برای همینم بعید تو ویتا بشه.البته دنیای برنامه نویسی و علمش این قدری بزرگ هست که یهو همه رو شوکه کنه.و اگه این اتفاق بیفته عالی میشه.
راستی ویتا رو روشن میکنم همین الانش آرم اون دایره های مولکولار میاد دیگه البته سیستم اینفورمیشنم 3.60 هست ببرم 3.65؟

آخرین ویرایش:
  • Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مشکل همینه که بر پایه pcsx2 بیاد اجرا میشه ولی فریم خیلی خیلی پایین چون همین الان خود pcsx2 عالیه ولی رو یه سیستم با مشخصات ویتا عملا اجرا نمیشه علتشم ضعیف بودن ویتا نیست برعکس قویه علتش اینه cpu پلی 2 معماریش 128 بیتیه که حتی رو ps3 هم سخت بود چون سری اول فت ها رو یه چیپ ps2 هم رو کنسول گذاشت تا اجرا بشه و تیم تحقیقاتیشون بعد از 2 سال گفتن تونستن شبیه سازیش کنن و نیاز به چیپ نباشه.حالا اینا تیم خود سونی بودن که دسترسی به همه چی داشتن برای همین سخت ترین شبیه ساز کنسول همین ps2 هستش.چون نیگاه کنید هم pc های امروزی که میتونن خیلی راحت با فریم بالا pcsx2 رو اجرا کنن قدرتشون بالای 100 برابر ps2 هست و بیشتر.چون cpu تک هسته ای 295 مگاهرتز یعنی حتی به نیم هم نمیرسه که تو سری اسلیمش 299 شد و رم 32 مگ اونم قبل ddr 1 گرافیک 4 مگابایت حساب کنید دیگه.ایمولاتورش با یه pc با قدرت 10 برابر این یعنی یه pc که cpu سلرون تک هسته ای 2.8 باشه و رم 256 ddr1 و گرافیک 32 مگ باشه یعنی پنتیوم 2 یا حد اکثر 3 اصلا قابل اجرا نمیشه چون ایمولاتور همیشه دستورات بیشتری از خود بازی اجرا میکنه برای همینم بعید تو ویتا بشه.البته دنیای برنامه نویسی و علمش این قدری بزرگ هست که یهو همه رو شوکه کنه.و اگه این اتفاق بیفته عالی میشه.
راستی ویتا رو روشن میکنم همین الانش آرم اون دایره های مولکولار میاد دیگه البته سیستم اینفورمیشنم 3.60 هست ببرم 3.65؟

نه همون 3.60 عالیه پس VITAGRAFIX 3.0 با پلاگین با VPK بگیر DS4VITA MOONLIGHT هم جدید اپدیت دادن بگیرشون
اینم بگیرش همه شبیه سازا درش پک شدن از اتاری تا 3DS
RetroArch - Emulation on PS Vita - CFWaifu
اینم برای افزایش فریم گرافیک چیت PSP نسخه همین هفته پیشه هست فکر کن چیت PSP با اضافاتش هنوز داره اپیدت می شه.
https://github.com/Saramagrean/CWCheat-Database-Plus-

اینم REMASTER بازی های PSP
https://github.com/TheOfficialFloW/RemasteredControls

اخه ادم با اینا دلش میاد PSVITA بفروشه دیگه با 1.200 هم اخه چیزی به ادم نمی دن اینقدر پولمون بی ارزش شده

• Like
Reactions: need to fight

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
سلام گفتم که یه ویدیو دیگه هم بود که اون فکر کنم عملی بود کلا ps2 سخت افزار خیلی پیچیده ای داشت واقعا گرافیک بعضی بازی هاش با ps3 یکی بود:punk: دیگه ویتا:no: خود ps3 هم به کلی زحمت می اورد:-??دیگه ویتا؟توقع کنسول خانگی نداشته باشین می دونم ویتا قویه و اره دوستمون هم راست میگفت ps2 پیچیده بود و هست و اصلا شبیه ساز ps2 می خوای چیکار؟ . وقتی مال psp رو داری؟ راستی شبیه ساز ps1 روی 3ds هست البته فقط مدل new امکان اومدن شبیه ساز psp هم ممکنه باشه راستی کسی برنامه ی pinbox 3ds رو تست کرده مال استریم کامپیوتره روی 3ds جالبه!:-bd به خاطر همین دوباره کیج شدم مونده خودمو بکشم:Wallbash:

• Like
Reactions: Sega_genesis

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
نه این کنسول بازی داره این یکیشه که مثل داستانه رزولوشن تصویرشم 272×480 بود فکر کنم ولی متاسفانه مانیتورش سفید سیاه هست و اینکه اصلا خود شرکت گفت این کنسول پرتابل نیست این یک مکمل واسه کسایی که می خوان اوقات خودشونو پر کنن هر فصل هم براش فکر کنم 12 بازی میاد یا 6 یعنی خود دانلود میکنه!بازی هایی خیلی باحال تر از این یکی:Groupwave: منظورم play date هستا

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
سلام من یه nintendo new 2ds xl پیدا کردم خوبه بخرم؟ یا new 3ds تا جایی که میدونم قابلیت 3d به هیچ دردی نخرد منم که تا 3ds مییبینم حالت بد میشه تازه فکر کنم کیفیت صفحه 2ds new بهتره توی مقایسه؟

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
مثل اینکه نوشته بود new 2ds xl کیفیت تصویرش بهتره !:punk::-bdاونم حدود 1.4 برابرش;) که خیلی بهتره! البته توی بازی تاثیرش رو نمیدم ولی میدونم توی فیلم و عکس خیلی تاثیر داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر