هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام به همگی،
من به سرم زده یه دونه Vita هم بخرم! ولی قبلش چند تا سوال داشتم :

1 - آیا کپی خور شده ؟!
2 - اگر پاسخ سوال 1 مثبت هستش تا چه ورژنی و چه کنسولی ؟! یعنی باید دقیقا چی خرید که بشه هکش کرد.
3 - آیا این کنسول توانای اجرای بازیهای PSP رو داره ؟! من یک PSP هم دارم که چند سالیه روشنش هم نکردم!!!!
4 - توانایی ارتباطش با Ps3 و Ps4 چه طوریه ؟! این خیلی برام مهمه.
5 - در کل ارزش خرید داره یا نه ؟! چون من الان 5 تا کنسول دارم که فقط یکیش (Ps3) رو مدام استفاده میکنم و 360 و Wii و PSP دیگه بازیهاشون به دلم نمیچسبه و برای همین سال به سال هم ازشون استفاده نمیکنم، Ps4 هم هنوز بازی جالبی که باب سلیقه من باشه براش نیومده یا میشه اون رو با PC بازی کرد که من PC رو ترجیح میدم. مثل همین سوال رو هم در مورد WiiU داشتم که متوجه شدم در حال حاضر نمیتونه خواسته های من رو برآورده کنه و نخریدمش برای همین برام مهمه بدونم که ارزش خرید داره یا نه ؟!
6 - عمر باتریش چه قدره ؟! برای PSP من مجبور شدم یک باتری اضافه با دو برابر ظرفیت معمول بخرم که باعث شده بود پشت کنسول قلمبه بزنه بیرون! این طوری :
alt1-gbasp-3li-hc.jpg

و من چنین چیزی رو دوباره نمیپسندم هر چند که باعث شده بود کنسول خیلی خوش دست بشه :))

همین دیگه! دم همتون گرم و ممنون @};-

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به همگی،
من به سرم زده یه دونه Vita هم بخرم! ولی قبلش چند تا سوال داشتم :

1 - آیا کپی خور شده ؟!
2 - اگر پاسخ سوال 1 مثبت هستش تا چه ورژنی و چه کنسولی ؟! یعنی باید دقیقا چی خرید که بشه هکش کرد.
3 - آیا این کنسول توانای اجرای بازیهای PSP رو داره ؟! من یک PSP هم دارم که چند سالیه روشنش هم نکردم!!!!
4 - توانایی ارتباطش با Ps3 و Ps4 چه طوریه ؟! این خیلی برام مهمه.
5 - در کل ارزش خرید داره یا نه ؟! چون من الان 5 تا کنسول دارم که فقط یکیش (Ps3) رو مدام استفاده میکنم و 360 و Wii و PSP دیگه بازیهاشون به دلم نمیچسبه و برای همین سال به سال هم ازشون استفاده نمیکنم، Ps4 هم هنوز بازی جالبی که باب سلیقه من باشه براش نیومده یا میشه اون رو با PC بازی کرد که من PC رو ترجیح میدم. مثل همین سوال رو هم در مورد WiiU داشتم که متوجه شدم در حال حاضر نمیتونه خواسته های من رو برآورده کنه و نخریدمش برای همین برام مهمه بدونم که ارزش خرید داره یا نه ؟!
6 - عمر باتریش چه قدره ؟! برای PSP من مجبور شدم یک باتری اضافه با دو برابر ظرفیت معمول بخرم که باعث شده بود پشت کنسول قلمبه بزنه بیرون! این طوری :

و من چنین چیزی رو دوباره نمیپسندم هر چند که باعث شده بود کنسول خیلی خوش دست بشه :))

همین دیگه! دم همتون گرم و ممنون @};-
سلام عزیز

1. نشده . فقط یک راهی هست بشه بازیهای psp رو روش اجرا کرد که اونم باعث میشه نتونی از Psn استفاده کنی . کلا منتظره هک زیاد نباشه و به هوای این قضیه نخر . الان بیشتر از 2 ساله که هک نشده
2. منفی هست عزیز
3. بله داره .... باید از psn بازی رو خریداری کنی و اجرا کنی یا از اون هک استفاده کنید که به نظر صرف نداره ! یک پلاس بخری کلی بازی اینا میگیری در طوله زمان
4. 4 که با هیچی ارتباط نداره ولی 3 میشه manage کرد
5. اگر بازیهاش رو دوست داری بله ...
6. 3-4 ساعت screen brightness تا ته دووم میاره

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام به همگی،من به سرم زده یه دونه Vita هم بخرم! ولی قبلش چند تا سوال داشتم :1 - آیا کپی خور شده ؟! 2 - اگر پاسخ سوال 1 مثبت هستش تا چه ورژنی و چه کنسولی ؟! یعنی باید دقیقا چی خرید که بشه هکش کرد.3 - آیا این کنسول توانای اجرای بازیهای PSP رو داره ؟! من یک PSP هم دارم که چند سالیه روشنش هم نکردم!!!!4 - توانایی ارتباطش با Ps3 و Ps4 چه طوریه ؟! این خیلی برام مهمه.5 - در کل ارزش خرید داره یا نه ؟! چون من الان 5 تا کنسول دارم که فقط یکیش (Ps3) رو مدام استفاده میکنم و 360 و Wii و PSP دیگه بازیهاشون به دلم نمیچسبه و برای همین سال به سال هم ازشون استفاده نمیکنم، Ps4 هم هنوز بازی جالبی که باب سلیقه من باشه براش نیومده یا میشه اون رو با PC بازی کرد که من PC رو ترجیح میدم. مثل همین سوال رو هم در مورد WiiU داشتم که متوجه شدم در حال حاضر نمیتونه خواسته های من رو برآورده کنه و نخریدمش برای همین برام مهمه بدونم که ارزش خرید داره یا نه ؟!6 - عمر باتریش چه قدره ؟! برای PSP من مجبور شدم یک باتری اضافه با دو برابر ظرفیت معمول بخرم که باعث شده بود پشت کنسول قلمبه بزنه بیرون! این طوری :
alt1-gbasp-3li-hc.jpg
و من چنین چیزی رو دوباره نمیپسندم هر چند که باعث شده بود کنسول خیلی خوش دست بشه :))همین دیگه! دم همتون گرم و ممنون @};-
سلام،کپی خور نشده،بازی های psp رو اجرا میکنه که باید از استور بخرید.با ps3 زیاد کیفیت نداره اما با ps4 اکثر بازیها رو ریموت پلی اجرا میکنه،ارزش خرید داره اما باید بازیهاش به سلیقتون بخوره.باتریش هم اگه یکسره بازی کنی 3-4 ساعت میره

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
خیلی ممنون از همگی :x
هکش رو برای بازی کپی نپرسیدم برای Homebrew ها پرسیدم که بیشتر اوقات چیزهای خیلی جالبی توشون پیدا میشه و کلی کارایی کنسول رو عوض میکنه. چون به هر حال من بازی کپی نمیتونم تهیه کنم! اینجا جریمش خیلی سنگینه :| ولی وقتی بعد از 2 سال هنوز چیزی نشده معنیش اینه که با داستان PS3 طرفیم بعد از 3-4 سال یه چیزی میشه اون هم نصفه نیمه و به درد نخور.
دوستان چه بازیهایی رو برای این کنسول پیشنهاد میدید ؟! سلیقه من توی سبک Resident Evil (نه 4 و 5 و6 و مزخرفاتِ مشابه، بیشتر اون قدیمیهاش)، Metal Gear Solid ها همشون از بیخ، Prince of Persia ها از بیخ و خلاصه بازیهایی از این دست که یک روند یکنواخت و تکراری ندارند! حتی Assains Creed هم خوشم نمیاد چون خیلی یکنواخت و تکراری هستش. ببخشید من یک مقداری زیادی Old Fashion هستم :d
دمتون گرم

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام عزیزان
تو یه تریلر دیدم که ویتا رو مشه به عنوانه دسته دوم در ps4استفاده کرد
یعنی مثلا یه بازی 2 نفره که 1 دسته دسته ps4 , و نفره دوم با ویتا داره به جایه دسته دوم استفاده میکنه
ایا واقا میشه؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام عزیزان
یعنی مثلا یه بازی 2 نفره که 1 دسته دسته ps4 , و نفره دوم با ویتا داره به جایه دسته دوم استفاده میکنه
ایا واقا میشه؟
سلام.اره می شه

saradani

کاربر سایت
Jul 24, 2014
69
نام
ali
اکانت من برای امارات هستش
موقع خرید بازی $ رو نشون میده یعنی دلار
منم رفتم یه کارت پلاس امریکا خریدم چون دیدم دلار نشون میده
الان تو قسمت redeem codes وارد میشم و کد پلاس رو میزنم این ارور رو میده the code you entered may not be correct or may be invalid
الان نمیدونم چیکار کنم
لطفا کمک کنین

saradani

کاربر سایت
Jul 24, 2014
69
نام
ali
یه سوال دیگه الان من بخوام یه کد پلاس امریکا سه ماهه رفروشم کجا باید برم مطلب بزارم
جایی برای فروش کد پلاس تو انجمن پیدا نکروم

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام.اره می شه

اخه بعضی از دوستان میگن نمیشه خواستم مطمعن شم

اخه میدونید چون این کلیپی که لینکشو میزارم دیدم همچین سوالی پرسیدم

اون اخره کلیپ یارو داره بازی نک رو بازی میکنه بعد 2 نفره میکنه بازی رو و یه نفر با دسته ps4 بازی میکنه یکی هم با ویتا

***x202B; دانلود ویدیوی جدیدی از PlayStation Vita : دانلود جدیدترین تریلر بازی ها***x202C;

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان با چه دکمه میتوانم ویتا رو در در حالت استند بای قرار بدم با دکمه پاورش میشه یا نه
بله همون power میره توی standby

سلام عزیزان
ایا واقا میشه؟
سلام
بله میشه ... به عنوانه remote play هست و دسته اول هم میشه ! البته delay و همچنین لگ رو ممکنه توی connection داشته باشه چون به عنوانه دسته نیست بلکه Remote Play هست !
توصیه بهتر خریده دسته دوم هست اگر میخوای دو نفره بازی کنی چون یه سری کلیدها به touch screen و پشت map میشه ....

اکانت من برای امارات هستش
موقع خرید بازی $ رو نشون میده یعنی دلار
منم رفتم یه کارت پلاس امریکا خریدم چون دیدم دلار نشون میده
الان تو قسمت redeem codes وارد میشم و کد پلاس رو میزنم این ارور رو میده the code you entered may not be correct or may be invalid
الان نمیدونم چیکار کنم
لطفا کمک کنین
باید کارته هم ریجنه اکانته خودت و کشورش رو بخری
امریکا ریجن 1 هست و اکانت شما ریجن 2 معلومه کار نمیکنه
موفق باشی
کلا همه Online content همه region locked هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر