هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بروبچ من اگه پی اس ان کارت بخرم بعد استورم برا امریکاس باید با پی سی و رستم شکن امریکا اکتیو کنم ؟ یا از خود ویتا بدون هیچیز میشه فعالش کرد ؟

نه نیازی نیست همون کارتی که خریدی رو برو از طریق ویتا تو استور از همونجا میتونی کدش رو راحت وارد کنی و خرید کنی :d
از طریق pc هم میشه فقط نمیدونم لینک استور pc شیلتر هست یا نه ولی خود استور ویتا مشکل نداره.

sammyhero2003

کاربر سایت
Jul 21, 2011
10
سلام یه ps vita وای فای رسیده که روشن میکنم اصلا تصویر نداره و چراغ پلی استیشن آب هست ثابت صدا هم داره اما تصویر نداره باید چیکار کنم؟ اشکال سخت افزاری هست یا نرم افزاری؟ با آپدیدت حل میشه؟ فرمت 30 ثانیه رو هم انجام دادم تقریبا هیچی ظاهر نشد، فرمت لفت و پلی استیشن و پاور رو هم انجام دادم اتفاقی نیوفتاده
هیچ کارت و رمی هم نداره فقط دستگاه هست با آداپتورش خواهشا کمک کنین

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام یه ps vita وای فای رسیده که روشن میکنم اصلا تصویر نداره و چراغ پلی استیشن آب هست ثابت صدا هم داره اما تصویر نداره باید چیکار کنم؟ اشکال سخت افزاری هست یا نرم افزاری؟ با آپدیدت حل میشه؟ فرمت 30 ثانیه رو هم انجام دادم تقریبا هیچی ظاهر نشد، فرمت لفت و پلی استیشن و پاور رو هم انجام دادم اتفاقی نیوفتاده
هیچ کارت و رمی هم نداره فقط دستگاه هست با آداپتورش خواهشا کمک کنین
از کجا خریدی ؟
اینطوری که میشه ممکنه دستگاه کرش کرده باشه

این اقدامات رو کردی پس :
30 ثانیه دستت رو نگه داری ریست میشه دوباره میاد بالا .
دستگاه رو خاموش کن
دستت رو روی ps و power و R نگه دار ببین از منوی Safe mode بالا میاد و نشون میده یا نه . اگر اومد که فرمت و factory reset اینا بکن .

اگر اصلا تصویری نمیده:

اگر اتفاقی نمیفته ممکنه مشکله سخت افزاری یا نرم افزاری خاصی داشته باشه که باید بره برای تعمییر .
چنین مشکلی پیشتر گزارش نشده بود و اپدیتها برای رفع این مشکل ( به این منظور ) نیومده بودن ...
به نظرم ممکنه کنسول مشکل داشته باشه

sammyhero2003

کاربر سایت
Jul 21, 2011
10
از کجا خریدی ؟
اینطوری که میشه ممکنه دستگاه کرش کرده باشه

این اقدامات رو کردی پس :
30 ثانیه دستت رو نگه داری ریست میشه دوباره میاد بالا .
دستگاه رو خاموش کن
دستت رو روی ps و power و R نگه دار ببین از منوی Safe mode بالا میاد و نشون میده یا نه . اگر اومد که فرمت و factory reset اینا بکن .

اگر اصلا تصویری نمیده:

اگر اتفاقی نمیفته ممکنه مشکله سخت افزاری یا نرم افزاری خاصی داشته باشه که باید بره برای تعمییر .
چنین مشکلی پیشتر گزارش نشده بود و اپدیتها برای رفع این مشکل ( به این منظور ) نیومده بودن ...
به نظرم ممکنه کنسول مشکل داشته باشه

منویی نمایش نمیده، اما صدا داره میشه اگه به تلویزیون وصلش کنم و منو رو نمایش میده رو تلویزیون؟
دستگاه سالم بوده یکبار به شارژر زده شده اینجوری شده امکان هست مشکل شارژر بوده باشه؟
دستگاه کاملا شارژ میشه صدا داره حتی به طور تصادفی که لمس میشه فکر کنم چیزی انتخاب بشه
جایی یا کسی رو میشناسید که منصف باشه و برای تعمیرات به بنده معرفی کنید؟
اینو هم اضافه کنم به کامپیوتر وصل میکنم شناسایی میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منویی نمایش نمیده، اما صدا داره میشه اگه به تلویزیون وصلش کنم و منو رو نمایش میده رو تلویزیون؟
دستگاه سالم بوده یکبار به شارژر زده شده اینجوری شده امکان هست مشکل شارژر بوده باشه؟
دستگاه کاملا شارژ میشه صدا داره حتی به طور تصادفی که لمس میشه فکر کنم چیزی انتخاب بشه
ویتا برای tv خروجی نداره !
عجیبه . ممکنه مشکلی با صفحه اینا پیش اومده باشه به هر دلیلی . نمیتونم شناسایی کنم . نیاز به تعمییر کار داره که وارد باشه
والا من ایران نیستم . متاسفانه خبر از تعمییر اینا ندارم :(

داداشا گلم یکی کامل این near رو توضیح بده چیه به چه درد میخوره و آموزش درست کدنش که کار کنه چه طوریه؟
Near رو حدودا یادم رفته چی به چی بود اما چیزه خاصی نیست
یه حالتش اینکه میتونه کسایی که نزدیکه location خودت هستن رو پیدا کنه و add اشون کنی توی friend ها
یه سیستم دیگش هم share هست برای gift اینا فک کنم که البته مربوط میشه به بازی ای که از این سیستم استفاده کرده باشه
یه سری دیگشم یه سری اطلاعات کلی میده.

-

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
من خودم یه هفته نیست ویتا خریدم ، پشیمون شدم هیچ ایرانی پیدا نمیشه که انلاین بازی کنیم! همه تایپک های ویتا دارن خاک میخورن !
تصمیم به فروش گرفتم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان ایا این گفته که سونی دیگه بازی درست حسابی برای ویتا نمیسازه صحت داره یا نه؟
با تشکر
سونی نگفته بود بازی درست حسابی برای ویتا نمیاد ! گفته بود بازیهای AAA روی ویتا کار نمیکنن پس از این به بعد شاهدشون نخواهیم بود ( یا خیلی خیلی کم ) ... بیشتر سیساتش رو برای ویتا به سمته indie game و jrpg اینا عوض کرد.
دلیلش این بود که حتی این بازیهای aaa هم فروشه چندان قابل قبولی نداشت یا بعضا کیفیت راضی کننده ای نداشتن.

rodin1366

کاربر سایت
Sep 29, 2013
37
نام
رودین
سونی نگفته بود بازی درست حسابی برای ویتا نمیاد ! گفته بود بازیهای AAA روی ویتا کار نمیکنن پس از این به بعد شاهدشون نخواهیم بود ( یا خیلی خیلی کم ) ... بیشتر سیساتش رو برای ویتا به سمته indie game و jrpg اینا عوض کرد.
دلیلش این بود که حتی این بازیهای aaa هم فروشه چندان قابل قبولی نداشت یا بعضا کیفیت راضی کننده ای نداشتن.

خوب پس دیگه به چه دردی میخوره ویتا؟؟؟؟یه ریموت برای پی اس 4
خدارو شکر هنوز پس اس پی 1 رو دارم

tatlis

کاربر سایت
Mar 8, 2010
36
سلام مثل اینکه آپدیت جدید 3.30 واسه ویتا اومده تو تاپیک wololo قبلا گفته بودن راهی واسه اجرای بازیای خود ویتا پیدا کردن و فعلا اپدیت نکنید دستگاهو بنظرتون آپدیت کنیم یا منتظر باشیم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوب پس دیگه به چه دردی میخوره ویتا؟؟؟؟یه ریموت برای پی اس 4
خدارو شکر هنوز پس اس پی 1 رو دارم
خب اون نظر شماست
همچنان بازیهای عالیه ایندی و ساپورت خوب برای پلاس و دیگر بازیا ادامه داره D:
من که همچنان راضی هستم چون بازیهای Jrpg ایش قابل توجه بوده برام/

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
سلام مثل اینکه آپدیت جدید 3.30 واسه ویتا اومده تو تاپیک wololo قبلا گفته بودن راهی واسه اجرای بازیای خود ویتا پیدا کردن و فعلا اپدیت نکنید دستگاهو بنظرتون آپدیت کنیم یا منتظر باشیم.
سلام
نه نگفتن هک کامل میشه گفتن اون اکسپلویت احتمال زیاد در 3.30 پچ میشه پس اگر کسی میخواد چندتا برنامه و ...رو تجربه کنه اپدیت نکنه به 3.30
توصیه اینه تا منتشر شدن این اکسپلویت صبر کنید اگر ارزش نداشت به 3.30 ارتقا بدین.

sammyhero2003

کاربر سایت
Jul 21, 2011
10

ایراد سخت افزاری هست و با یه ال سی دی دیگه تست شد و تصویر داد حالا دوستان من یه ال سی دی میخوام کسی قیمت داره؟ با جایی سراغ دارید قیمت مناسب بشه خرید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر