هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان چندتا سوال درباره ps vita داشتم
1- خرید بازی دیجیتالی بهتره یا فیزیکی
2-مدل 2000 بهتره یا 1000
3- میشه روش فیلم فول اچ دی یا اچ دی دید
4- چه فرمت های صوتی و تصویری پشتیبانی می کنه
5- بازی های خوب چی داره به خصوص اکشن

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
2-مدل 2000 بهتره یا 1000

1 - فیزیکی (قابل فروشه)
2 - 2000 ( 1 ساعت باطری بیشتر - دکمه ها و طراحی بهتر - 1 گیگ مموری داخلی - حذف پورت های اضافی و سبک شدن دستگاه )
3 - نمی دونم
4 - Mp4 برای تصویری
5 - Killzone - Unit 13 - Uncharted Golden Abyss و دو تا بازی دیگه که امتیازات پایینی دارن ولی اگر اکشن باز هستید لذت خودشون رو دارن : Resistance Burning Skies - Call of Duty Black ops classified

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
2-مدل 2000 بهتره یا 1000
دوستمون همه رو توضیح داد فقط منم ذکر کنم که اگه بازی ها رو دیجیتال بخری برات ارزون تر درمیاد
و به نظر من 1000 بهتره و خوش دست تره !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
2-مدل 2000 بهتره یا 1000
3. اره . 1920x1080 رو ساپورت میکنه...

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سونی سیاستش رو نسبت به ویتا تغییر داده ... دیگه منتظره aaa نباش
من اصلا به خاطر عنوان انچارد به ویتا روی اوردم و بعد از اون با معرفی شدن کلیزون بیشتر برای خریدش مصمم شدم اما زمانی که سونی گفت دیگه ساخت عناوین aaa برای ویتا فایده نداره نا امید شدم و الان از اینکه سونی بازی هایی رو که برای ویتا معرفی می کنه و اول برای ژاپن منتشر می کنه و بعد یک مدت برای بقیه کشور ها عرضه می کنه ناراحتم به نظر من ویتا هنوز میتونه بازی هایی مثل اینفوموس یا تامب رایدر داشته باشه و سونی هنوز می تونه سری کلیزون و انچارد ویتا رو ادامه بده

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
حالا فعلن شما همون آنچارتد را بازی کن، بعدشم میتونی بری Persona 4 golden edtion را بازی کنی که خودش یه پروژه 3 ماه ست :d بازی های خوب زیاد هست براش.
gravity rush, muramasa rebirth, child of lightو و و و و و و

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من اصلا به خاطر عنوان انچارد به ویتا روی اوردم و بعد از اون با معرفی شدن کلیزون بیشتر برای خریدش مصمم شدم اما زمانی که سونی گفت دیگه ساخت عناوین aaa برای ویتا فایده نداره نا امید شدم و الان از اینکه سونی بازی هایی رو که برای ویتا معرفی می کنه و اول برای ژاپن منتشر می کنه و بعد یک مدت برای بقیه کشور ها عرضه می کنه ناراحتم به نظر من ویتا هنوز میتونه بازی هایی مثل اینفوموس یا تامب رایدر داشته باشه و سونی هنوز می تونه سری کلیزون و انچارد ویتا رو ادامه بده
سونی بازیه خاصی برای 4 معرفی نکرد ... third party های توی japan هستن که به خاطره فروشه در حده انتظار بازیا رو براش میسازن .. توی بازارشون vita خیلی حمایت شده ... هم از نظره فروش هم از نظره تنوع و تعداده بازیا ... حتی بازیهای online - f2p .
بله میتونه اما وقتی فروشه ویتا به حده انتظار نبوده نمیتونه همینطوری برای ساخته بازی ضرر بده ... یعنی همیشه یه میزانه فروشی برای یک بازی در نظر گرفته شده که باید پول خرج شدش رو به دست بیاره و بعد از اون هم باید تا یه حدی بفروشه که در واقع بشه سوده بازی .... فروشه اینطور بازیا روی ویتا در حده انتظار کلی نبوده ... اگر سونی 3 تا بازی aaa میده و هر 3 تاش به حده انتظار نمیرسن یعنی ضرر و performance منفی .... پس این میشه که بیاد بگه بازیهای AAA روی ویتا دیگه کار نمیکنه . بازیهای japanese که الان میبینی سر و کلشون زیاد پیدا میشه به خاطره اینکه این بازیا صرفا هزینه localize و ترجمه دارن و هزینه های ساخت بالا نیست برای همین فروشش به نسبت خوب هست .... ظاهرا بازیهای ایندی هم فروشه راضی کننده ای برای indie developer ها داشتن ...
توی این وسطه سونی به خاطره این اشتباه کرد که کلا marketing ویتا غلط از اب در اومد. هم قیمت بالا بود و هم اینکه نباید توی گوشه مردم vita رو به عنوانه یک کنسوله خونگی portable میخوند ... اگر از اول ویتا رو با همین سیاسته الان و قیمت بهتر شروع میکرد کلا وضعیت شاید مقداری متفاوت بود ... لانچه ویتا خیلی خوب بود منتهی قیمتهای زیاد برای همه جالب نبود.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
شاید جای این سوال اینجا نباشه ولی به نظرتون پک بازی Sports and Mega Pack با این بازی ها:

• Gran Turismo
  • Motorstorm
  • Wipeout Pulse
  • Modnation Racers
  • Top darts (Gioco freccette PSN)
  • Everybody's Golf
  • Tablet Top Tanks)
  • Table Mini Golf )
چقدر قیمت باید گذاشت یا اینکه با چه بازی هایی بهتره تعویض کنم ؟
البته قیمت دلاریش 60 دلار درمیاد.
با تشکر

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سلام من تازه امروز ویتا خریدم اکانت ÷ی اس ان میخوام بسازم امریکا رو زدم بعد ازام ادرس و سیتی و stat , postal code میخواد چه کنم ؟

بعد بروبچ در مورد استور توضیح میدید چه طور میشه ازش خزید کرد ؟ بعد قضیه این ماهی بازی فری میده چیه چه باید کنم ؟

اگه اطلاعات دیگه هم در هر زمینه میشه بدید ممنون میشم تازه خریدم اصلا سر در نمیارم : دی

آخرین ویرایش:

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
سلام من تازه امروز ویتا خریدم اکانت ÷ی اس ان میخوام بسازم امریکا رو زدم بعد ازام ادرس و سیتی و stat , postal code میخواد چه کنم ؟

بعد بروبچ در مورد استور توضیح میدید چه طور میشه ازش خزید کرد ؟ بعد قضیه این ماهی بازی فری میده چیه چه باید کنم ؟

اگه اطلاعات دیگه هم در هر زمینه میشه بدید ممنون میشم تازه خریدم اصلا سر در نمیارم : دی
بزن دیگه فرقی نداره کاری نداره Postal رو بزن 10167 city رو بزن Chicago ایالت هم IL
هیچی شما اگه کریدید کارت دارید وارد کرده و مستقیم خرید میکنید وگرنه PSN Card که میفروشن به قیمت های مختلف خریده و Redem میکنید و بعد هم خرید
اونم پلاس که هر ماه بازی های مجانی و با تخفیف میده شما باید یه مقداری پول بدید تا عضوش بشید که به بازه های زمانی 1-3-6-12 ماهه تقسیم میشه و قیمتشون هم یادم نیست و بعد از پایان زمان پلاس هم اون بازی های مجانی غیر فعال میشه و باید دوباره لاستون رو شارژ کنید
اگه جاییش رو متوجه نشدید توضیح بیشتری بدم ;)

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
میشه بگی چرا بعضی ها با اون فرقی برای بازی کردن نیست که رجین بازیچی باشه اما تو یه بازی فقط طرف دنبال دجین 2 اون بازی میگرده ؟

بعد الان کدوم بازی رو بچه ها بیشتر ان میزنن ؟

الان خودت چی میزینی :ِدی ؟

بعد دادا یه تست کن ببین برای اد کردن من dante_farhad درسته ؟

از کجا باید عضو پلاس شم ؟

آیتم park به چه کاری میاد ؟

بعد من ویتا رو دست خریدم تو کارتنش یه سری کد هست برای چیه ؟

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
بروبچ من اگه پی اس ان کارت بخرم بعد استورم برا امریکاس باید با پی سی و رستم شکن امریکا اکتیو کنم ؟ یا از خود ویتا بدون هیچیز میشه فعالش کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر