هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
سلام خدمت دوستان
من چند وقتی بود که با پی اس ویتام به اینترنت وصل نشده بودم و الان که میخوام وصل شه توی تست کانکشن ارور میده (C2-13935-1)
obtain IP address : Successful
Internet connectiom : Failed
ISP مخابرات نامحدود 1024
قبلن که وصل میشدم فکر کنم پارس آنلاید بودم.
ممنون میشم جواب بدید (:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام خدمت دوستان
من چند وقتی بود که با پی اس ویتام به اینترنت وصل نشده بودم و الان که میخوام وصل شه توی تست کانکشن ارور میده (C2-13935-1)
obtain IP address : Successful
Internet connectiom : Failed
ISP مخابرات نامحدود 1024
قبلن که وصل میشدم فکر کنم پارس آنلاید بودم.
ممنون میشم جواب بدید (:
یک بار مودم رو ریست کن و همچنین دوباره رجیستر کن دستگاه رو به wifi .
اگر تاثیری نداشت
اول اینکه dns ها رو دستی بده
8.8.8.8
8.8.4.4
بعدش هم از تنظیماته مودم UPNP رو تیک بزن
باید ok بشه.

بچه ها راست میگن ویتا هک شده ؟ همین امروز تو چند تا سایت خارجی دیدم خبرشو .

The day the Vita scene imploded: more than 50 game exploits leaked - Wololo.net
این مساعل همچنان کمکی در راستای هکه بازیهای خوده ویتا نکرده زیاد D:
فعلا در مورده psp و ... هست.

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
455
نام
محمد
اين هك بازي هاي PSP براي ويتا چطوره؟ وقتي اين كارو كنم ديكه نمي تونم وصل بشم به پلي استيشن استور؟ ميتونم بعد از اين كار به صورت ديجيتالي بازي هاي پي اس ان رو بخرم؟ مشكلي پيش نمياد؟
ممنون

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید مثلا شخصی که تازه پلاس گرفته میتونه مثلا بازی ماههای پیش که در پلاس رایگان شده رو رایگان بگیره یا دوباره باید صبر کنه رایگان بشه یا ....؟
خیلی ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید مثلا شخصی که تازه پلاس گرفته میتونه مثلا بازی ماههای پیش که در پلاس رایگان شده رو رایگان بگیره یا دوباره باید صبر کنه رایگان بشه یا ....؟
خیلی ممنون
سلام عزیز
خیر نمیشه. بازیهایی که رایگان شدن هم دوباره رایگان نمیشن .

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خیلی ممنون
سلام،نه نمی تونه،باید صبر کنه تا رایگان بشه(که فکر نکنم بشه)

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان یک سوال داشتم چرا سونی با این هم پتانسیل این دستگاه ازش به نحوه صحیح استفاده نمی کنه چون بازی درست حسابی زیاد نداره

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
این دستگاه اگه هک شه فروشش وحشتناک میره بالا!
قدرت سخت افزاری خوبش اجازه میده کلی hombrew و emulator توپ براش بیاد!
یکی از دلایلی که psp فروشش رفت بالا...(البته piracy هم بود ولی به هر حال ویتا کلا به غیر از ایندی ها بازی خوب بره us کم داره)(خیلی بازیای توپی داره برای japan )(من بودم ریجنمو عوض میکردم:|)

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
این دستگاه اگه هک شه فروشش وحشتناک میره بالا!
قدرت سخت افزاری خوبش اجازه میده کلی hombrew و emulator توپ براش بیاد!
یکی از دلایلی که psp فروشش رفت بالا...(البته piracy هم بود ولی به هر حال ویتا کلا به غیر از ایندی ها بازی خوب بره us کم داره)(خیلی بازیای توپی داره برای japan )(من بودم ریجنمو عوض میکردم:|)

من با پول دادن واسه خود بازی های ویتا موشکل ندارم:dچون زیاد گرون نیستن...اما از پول دادن واسه بازی های psp که 14 دلار هستن و الان ملت رو گوشیشون با شبیه ساز بازی می کنن خیلی زورم میاد)xحتی بازی های ps1 هم 5 دلار زیاده واسشون

-------------------------------------------------------------------------------------

دوستان چطوری میشه از سونی درخواست کرد که یه پلیر درست و حسابی واسه ویتا درست کنه؟این پلیر خودش که غیر mp4 پخش نمیکنه!!!اونم فقط بعضی از mp4 ها

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان امسال چند تا بازی برای ویتا معرفی شده و میشه اسماشون رو بگید کدوماش خوبن
بازی که زیاد بود. هم indie و هم jrpg . یه سریاش برای امسال هستن و بقیش برای 2015 .
مثلا 2015 tokyo ghost یا همچین چیزی هست( اسمه دقیقش یادم رفت ) و persona dancing all night - YS جدید و ....
برای امسال هم indie های جالبی هست و یه سری jrpg دیگه ...
ISaac قابل توجه هست در کل D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر