هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ویتا تابه حال چه قدرفروخته؟
وچه بازی هایی تا آخر2014 براش میاد؟
تا به امروز دقیق نمیدونم :(
یه بازیهای قرار هست بیاد. یه سری شامله indie هست ...
بازیهای که نسخه فیزیکی هم خواهند داشت
تا جایی که تو ذهن دارم Tales Of Heart R - Freedom Wars - The WAlking dead season 2 - Wold Among Us - Senran Kagura - Minecraft - Tetris 3 - Project Diva 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یه سوال سونی این کنفرانس دسامبرش رو با چه رویی میخواد بیاد بزنه ... ps experience .... ??? ها ...

وقتی این بخش رو میبینم و این جمله بالا رو خندم میگیره ... کدوم ps ... سونی که یه کنسول تو بازار که بیشتر نداره میزد ps4 experience

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه سوال سونی این کنفرانس دسامبرش رو با چه رویی میخواد بیاد بزنه ... ps experience .... ??? ها ...

وقتی این بخش رو میبینم و این جمله بالا رو خندم میگیره ... کدوم ps ... سونی که یه کنسول تو بازار که بیشتر نداره میزد ps4 experience
به هر حال ... چه بد چه خوب چه کم و چه زیاد همچنان ps3-vita-4 تولید میشه و توی بازار هست و براشون بازی میاد ×_×
پس technically میشه همون PS EXPERIENCE ~_~
lol

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
تا به امروز دقیق نمیدونم :(
یه بازیهای قرار هست بیاد. یه سری شامله indie هست ...
بازیهای که نسخه فیزیکی هم خواهند داشت
تا جایی که تو ذهن دارم Tales Of Heart R - Freedom Wars - The WAlking dead season 2 - Wold Among Us - Senran Kagura - Minecraft - Tetris 3 - Project Diva 2

ممنون ولی
1.دقیقااگه ممکنه سبک بازی های indie روتوضیح بدین وبهترین هاش روبرای ویتا معرفی کنین
2.این jprg روکه دوستان میگفتن که بازی های ژاپنی هست رومعروف ترینهاش رودرتاریخ میخواستم
3.این بازی هارومیشه تورشت پیدا کرد؟چون کلا من فقط تورشت غلامی رومیشناسم که هم گرون میده هم آوردن بازی رو2هفته طول میده.بی ژحمت دوستان یک جای مطمِین بگن یایک راهی پیش پام بذارن.مرسی

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام به همه دوستان
من تازه امروز ویتام دستم رسیده، یه چند تا سوال داشتم، اول اینکه location playstation network رو کجا بزارم ؟ آمریکا یا ژاپن (اکانتم ماله آمریکاست)، به علاوه اینکه اگر وسط آپدیت قطع کنم دوباره از اول دانلود میکنه یا ادامه میده ؟ و بهتره از PC آپدیت کنم یا وای فای ؟ و سوال آخرم اینه که چرا تو منوهاش نمیشه با دکمه ها بالا پایین کرد و اصلا راهی هست که بشه مثلا بستن برنامه ها و غیره رو با کلیدهای فیزیکی انجام داد ؟
ممنون.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون ولی
1.دقیقااگه ممکنه سبک بازی های indie روتوضیح بدین وبهترین هاش روبرای ویتا معرفی کنین
2.این jprg روکه دوستان میگفتن که بازی های ژاپنی هست رومعروف ترینهاش رودرتاریخ میخواستم
3.این بازی هارومیشه تورشت پیدا کرد؟چون کلا من فقط تورشت غلامی رومیشناسم که هم گرون میده هم آوردن بازی رو2هفته طول میده.بی ژحمت دوستان یک جای مطمِین بگن یایک راهی پیش پام بذارن.مرسی
1. عنواع اقسام سبک داره . تعداده بازیهای indie روی ویتا به نسبت خیلی زیاد . hotline miami و guacamelee و ... و ... / اسمه بازیا رو سرچ کن ببین کدوم خوشت میاد . چون تعدادش زیاد نمیدونم چه سبکی دوست داری نمیتونم کلی الان معرفی کنم.
2. بهترینهاش در کل میشه گفت Final Fanatasy - Persona 4 هستن . البته بازیهای قشنگه دیگه مثل Child Of Light - Dragon Age - Disgaea 3-4 - Muramasa هم هستن که همه فوق القعاده هستن.
3.نمیدونم :(

سلام به همه دوستان
من تازه امروز ویتام دستم رسیده، یه چند تا سوال داشتم، اول اینکه location playstation network رو کجا بزارم ؟ آمریکا یا ژاپن (اکانتم ماله آمریکاست)، به علاوه اینکه اگر وسط آپدیت قطع کنم دوباره از اول دانلود میکنه یا ادامه میده ؟ و بهتره از PC آپدیت کنم یا وای فای ؟ و سوال آخرم اینه که چرا تو منوهاش نمیشه با دکمه ها بالا پایین کرد و اصلا راهی هست که بشه مثلا بستن برنامه ها و غیره رو با کلیدهای فیزیکی انجام داد ؟
ممنون.
متوجه منظورت نشدم . location playstation network ?
اپدیت قطع کنی دوباره از اول میاره ( فریموره ) ولی اپدیت بازی رو نه . pause میشه.
فرقی نداره.
دستگاه رو اپدیت کن ... همه امکانات این چنینی اضافه شده 1 سال پیش فکر کنم.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
1. عنواع اقسام سبک داره . تعداده بازیهای indie روی ویتا به نسبت خیلی زیاد . hotline miami و guacamelee و ... و ... / اسمه بازیا رو سرچ کن ببین کدوم خوشت میاد . چون تعدادش زیاد نمیدونم چه سبکی دوست داری نمیتونم کلی الان معرفی کنم.
2. بهترینهاش در کل میشه گفت Final Fanatasy - Persona 4 هستن . البته بازیهای قشنگه دیگه مثل Child Of Light - Dragon Age - Disgaea 3-4 - Muramasa هم هستن که همه فوق القعاده هستن.
3.نمیدونم :(

متوجه منظورت نشدم . location playstation network ?
اپدیت قطع کنی دوباره از اول میاره ( فریموره ) ولی اپدیت بازی رو نه . pause میشه.
فرقی نداره.
دستگاه رو اپدیت کن ... همه امکانات این چنینی اضافه شده 1 سال پیش فکر کنم.
منظورم اینه که بار اول که دستگاه رو روشن کردم گفت مکان شبکه رو انتخاب کن همون playstation network، یه جا قبلا خونده بودم که باید رو ژاپن بزاری که استور اون کامل تره، ولی خوب من گذاشتم آمریکا،
راستی چرا صدای ویتا خود به خود زیاد میشه ؟ نمیشه کاریش کرد ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
البته بازیهای قشنگه دیگه مثل Child Of Light - Dragon Age - Disgaea 3-4 - Muramasa هم هستن که همه فوق القعاده هستن.
البته Dragon Age که هیچ نسخه ای ازش قرار نیست بیاد.
کلا با این وضعیت، دیدن همچین بازیهائی رو ویتا مثل آرزو میمونه .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
البته Dragon Age که هیچ نسخه ای ازش قرار نیست بیاد.
کلا با این وضعیت، دیدن همچین بازیهائی رو ویتا مثل آرزو میمونه .
درسته
اشتباه نوشتاری بود
منظورم Dragon's Crown بود لووووووووووول

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
دوستان من میخوام فایلهام رو از PC به ویتا انتقال بدم، برنامه content manager رو نصب کردم، تمامی تنظیمات رو هم درست انجام دادم و گزینه PC --> vita رو هم میزنم، اما وقتی میخوام تو درایوش فایلم رو paste کنم این اررور رو میده:
Cannot copy item the device has either stopped working...
ممنون میشم منو راهنمایی کنین

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
دوستان من میخوام فایلهام رو از PC به ویتا انتقال بدم، برنامه content manager رو نصب کردم، تمامی تنظیمات رو هم درست انجام دادم و گزینه PC --> vita رو هم میزنم، اما وقتی میخوام تو درایوش فایلم رو paste کنم این اررور رو میده:
Cannot copy item the device has either stopped working...
ممنون میشم منو راهنمایی کنین
به نت وصل هستی ؟
فریمور و CM نسخه اخر باشه
اگر نشد کلا پاکش کنی دوباره نصب کن ببین حل میشه یا نه.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
به نت وصل هستی ؟
فریمور و CM نسخه اخر باشه
اگر نشد کلا پاکش کنی دوباره نصب کن ببین حل میشه یا نه.
کلا یه طوریه که من فقط باید تو اون فولدری که خودش داده مثلا موزیکه باید برم حتما تو موزیک اول فایلهام رو پیست کنم بعد بیام از توی ویتا اونا رو کپی کنم، مستقیم نمیتونم تو درایوش که تو My computer هست فایل بندازم، نمیدونم پاکشم کردم دوباره ریختم نشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر