هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
دوستان من میخوام بازی کیلزون رو بگیرم، واسه آنلاین زدن ربطی به رجیون دستگاه و بازی که نداره ؟ البته نسخه فیزیکی رو من میخوام تهیه کنم.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان من میخوام بازی کیلزون رو بگیرم، واسه آنلاین زدن ربطی به رجیون دستگاه و بازی که نداره ؟ البته نسخه فیزیکی رو من میخوام تهیه کنم.
سلام،نه نداره،فقط اگه بخوای dlc بخری باید رجیون بازی با اکانت یکی باشه.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
من دستگام آنلاک هست و مدلش هم PCH1104 هست، اما هرکای میکنم ایرانسل رو نمیخونه میزنه invalid sim، با همراه اول مشکل نداره، ولی ایرانسل رو نمیشناسه چیکار کنم ؟
ممنون

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
کلا یه طوریه که من فقط باید تو اون فولدری که خودش داده مثلا موزیکه باید برم حتما تو موزیک اول فایلهام رو پیست کنم بعد بیام از توی ویتا اونا رو کپی کنم، مستقیم نمیتونم تو درایوش که تو My computer هست فایل بندازم، نمیدونم پاکشم کردم دوباره ریختم نشد.
نمیشه مثل وقتی که گوشی وصل میکنی به PC، فایل انتقال داد.
روشش همین هست.جور دیگه نمیشه.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام؛ کسی جایی برای خرید PS Vita Slim یا PCH-2000 سراغ داره معرفی کنه؟

این روکش آنالوگشم کسی جایی دیده؟

Amazon.com: Enhanced Thumb Grips Quad Pack BRAND NEW for Playstation Vita: Video Games

خیلی ممنون.

پ.ن: مطلع هستم که کیفیت صفحه اش تعریفی نداره.
من خودم تازه ویتا خریدم و دنبال همونم بودم، کل تهران رو زیر و رو کردم، فقط فروشگاه تماشا تو توپخونه داشت که اونم 980 میداد، تازه خود کنسول رو، پیشنهاد میکنم بیخیالش شی، فایده نداره، البته یه دست دو داشت که 670 میداد، ولی خدا داند که چجوری بود.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

saeed_mpg

کاربر سایت
Mar 1, 2007
80
سلام ... اخوی بنده یه ps vita 3g خریده ... حالا میخوام ببینم چطور میشه این کارتی که همراهش هست و روش یه کد داره رو چطور میشه فعال کرد و بازی های رایگان رو دانلود کرد؟

الان content manager رو از سایت سونی گرفتم ولی setup نمیشه رو سیستم ( ویندوز 7 64 بیت ) ... چطور باید اکانت بسازم برای دانلود بازی ها ؟

میشه اینترنت adsl ور به ps vita وصل کرد برای اکانت ساختن ؟

پیشاپیش ممنون

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سلام ... اخوی بنده یه ps vita 3g خریده ... حالا میخوام ببینم چطور میشه این کارتی که همراهش هست و روش یه کد داره رو چطور میشه فعال کرد و بازی های رایگان رو دانلود کرد؟

الان content manager رو از سایت سونی گرفتم ولی setup نمیشه رو سیستم ( ویندوز 7 64 بیت ) ... چطور باید اکانت بسازم برای دانلود بازی ها ؟

میشه اینترنت adsl ور به ps vita وصل کرد برای اکانت ساختن ؟

پیشاپیش ممنون
اگه مودم وای فای داری به راحتی ویتا میشناسه وصل میشی به نت از خوده ویتا اکانت میسازی بعد میری تو استور کد رو میزنی و اسپویل رو حتما بخون

:p

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
ممنون وصل شدم به نت فقط الان زده باید سیستم اپدیت شه به ورژن فلان تا بتونم اکانت بسازم ؟ اپدیتش کنم ؟
همونطور که میگی اگه آپدیت نکنی نمی تونی اکانت بسازی یا از خدمات دیگه استفاده کنی پس آپدیت کن و بقیه کارها رو انجام بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر