هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
نه متاسفانه نه پایتخت داره نه توپخونه مشکل اینه هنوز جایی تو ایران نیست که رو ویتا اختصاصی کارکنه و accessoires کاملشو بیاره شاید اگه به فروشگاه dc سفارش بدیم بیاره چون dc کلا کارا خاص زیاد داره اگه FB ایشو چک کنی متوجه میشی جدیدا باندل اساسین ویتا ام اورده اینم پیجشه
DC Games Group | Facebook
بهش گفتم،گفت نه میاره و نه قصد آوردنش رو داره ولی توی PT یکی رو پیدا کردم که میگه 100 تومن جور می کنه(البته از آمازون که آمازون اکثرش رو 13 دلار می ده).

آخرین ویرایش:

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
دوستان،من این روی به عنوان تبلیغ نمی گم.چون خودم وقتی Skin ها رو دیدم،خیلی لذت بردم می گم:یک بنده خدایی رو پیدا کردم که از سایت آمازون می خره.شما یک نگاهی بکنید ببینید چیز قشنگی هست که بخواید،اگر بود به من یه پ.خ بدید.
من با این بنده خدا که صحبت کردم گفت:13 دلاری 100 تومن و 8 دلاری 80 تومن.البته گفت اگه تعداد باشه(مثلاً 10 تا)حاضره که 80 تومنی رو 60 تومن بده.پس تا دیر نشده پ.خ بدید:d.

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
خودم هم همچین فکری به ذهنم رسید:)).واقعاً ظلمه،ظلللممممممم.)x

hih :D الان با این قیمتا که دیدم فکر کنم skin خیلی ام قشنگ نبود =)) دیدم تو پیج dc سوال کرده بودی شاید اگه میگفتی مثلا 5 تا می خوای سفارش می دادن برات :d نه یه دونه 8 دلاری :|

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
دوستان،من این روی به عنوان تبلیغ نمی گم.چون خودم وقتی Skin ها رو دیدم،خیلی لذت بردم می گم:یک بنده خدایی رو پیدا کردم که از سایت آمازون می خره.شما یک نگاهی بکنید ببینید چیز قشنگی هست که بخواید،اگر بود به من یه پ.خ بدید.
من با این بنده خدا که صحبت کردم گفت:13 دلاری 100 تومن و 8 دلاری 80 تومن.البته گفت اگه تعداد باشه(مثلاً 10 تا)حاضره که 80 تومنی رو 60 تومن بده.پس تا دیر نشده پ.خ بدید:d.

اینو تو همون پی تی که تابیکش دیدم اگه بخوایم تکی هم از امازووون بخریم توسط یه افرادی که تو همون پی تی فعالیت دارن و از سایتهای خارجی سفارش میگرن اینقدر نمیشه و درسته ممکلت سره گردنس ولی نه تا این قد و یه بابایی همینجا اسکرین پروتکتر تمام صحفه ویتا میداد 40 و میگفت ژاپووونی هست و 10 دلار هم خریده بود و ما هم اولش گفتیم میارزه ولی رفتم یکی از حقه باز ترین مغازه ها تو شیراز همون رو خریدم 20 تومن و همینم چهار روز دیگه همونا عکسش رو میبینن و میارن همین قیمت و بنظرم روی صحفه اخرش تو بازی یه سایه ای چیزی هم بندازه بخاطره همون عکسا و در دراز مدت ادم رو مجبور بکنه بکنتش=))

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
طرف پول استریپ کلاب رو هم حساب کرده نامرد...:|
10 برابر دیگه.......یه سری سایت هستن فری شیپینگ تو ایران دارن خوب ازونا بخرید...

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
دوستان دوباره نیاز به همکاری شما دارم.من خودم می خوام به طور مستقیم اقدام کنم و بگیرم چون خودتون دیدید که با واسطه چقدر گرون در میاد و نمی ارزه.فقط یک مشکل هست و اون هم هزینه پست.اگه دوستان گل خواهان باشن و به 10 نفر برسیم،واسه هر نفر حدود فقط 30 تومن در میاد!!!!(نه 80 تومن)
حالا تا چند وقت دیگه تاپیکش رو توی پی تی هم می زنم.فقط تنها مشکلی که داره اینکه همه باید روی یک Skin توافق کنیم که البته Skin قشنگ هست که همه بخوان.
دوستان به نظرم که قیمت خیلی خوبی هست و شاید تا یک سال دیگه توی کشور نیاد(شاید هم اصلاً نیاد مثل Skin های پی اس پی) و مطمئناً همین قیمت یا گرون تر خواهد بود.

roholla

کاربر سایت
Sep 24, 2009
34
اقا سونی یه حرکت زده در حد تیم ملی از این به بعد هر هفته یه بازیه مجانی میزاره تو PS MOBILE که از امروز شروع کرده و اولین عنوانش SAMURAI BEATDOWN حجمش هم 63MB.

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
اقا سونی یه حرکت زده در حد تیم ملی از این به بعد هر هفته یه بازیه مجانی میزاره تو PS MOBILE که از امروز شروع کرده و اولین عنوانش SAMURAI BEATDOWN حجمش هم 63MB.
بله،من هم دانلودش کردم،بازی بدی نبود ولی به بازی رایگانی مثل Jet pack نمی رسه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
میشه save یه بازی از یه مموری به یه مموری دیگه انتقال داد؟
از طریق back up data نباید مشکلی برای اینکار باشه .... ( از یک ویتا به یک ویتای دیگه با یک اکانت)
البته اگر منظورت این هست که از یک ویتای با اکانت متفاوت save بفرستی توی vita دیگه امتحان نکردم ! باید با قسمت Back up data امتحان کنی... متاسفانه ویتا دیگه دمه دستم نیست امتحان کنم

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50
از طریق back up data نباید مشکلی برای اینکار باشه .... ( از یک ویتا به یک ویتای دیگه با یک اکانت)
البته اگر منظورت این هست که از یک ویتای با اکانت متفاوت save بفرستی توی vita دیگه امتحان نکردم ! باید با قسمت Back up data امتحان کنی... متاسفانه ویتا دیگه دمه دستم نیست امتحان کنم

نه یه ویتا هست با دوتا مموری میخوام save بازی gr از یکی به اون یکی منتقل کنم اکانتمم یکیه
چیکار باید بکنم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه یه ویتا هست با دوتا مموری میخوام save بازی gr از یکی به اون یکی منتقل کنم اکانتمم یکیه
چیکار باید بکنم
یا برنامه Content manager رو pc بریز یا بزن به ps3 بزن ...
بعد بزن vita > Pc بعدش بزن Backup ...
بعدش که مموری جدید رو گزاشتی و اکانت رو زدی همین راه رو برو به جاش بزن VITA به PC بعدش Restore ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر