هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چرا سینک کردم همش رو الان هم تو بخش انلاین تروفی میرم همشون میاد ولی تو بخش افلاین یا همون خود کنسول نیستن
احتمالا اگر بازی رو تو دستگاه بزاری تروفی ها دوباره نصب بشه اما از دست ندادیشون ! جای نگرانی نیست ...
تا زمانی که online synch شدن همونجا هستن برای اکانتت

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
احتمالا اگر بازی رو تو دستگاه بزاری تروفی ها دوباره نصب بشه اما از دست ندادیشون ! جای نگرانی نیست ...
تا زمانی که online synch شدن همونجا هستن برای اکانتت

موندن که میمونه ولی خواستم همیشه جلو چشم باشه:d که مثه اینکه نمیشه چون کارت بعضی بزیا رو دیگه ندارم

آخرین ویرایش:

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
موندن که میمونه ولی خواستم همیشه جلو چشم باشه:d که مثه اینکه نمیشه چون کارت بعضی بزیا رو دیگه ندارم
من هم یه کاری کردم اینجوری شد;;)
باید هر بازی رو بیاری یه چند دقیقه بازی کنی بر میگرده:-b
من اینجوری جت پک جوی راید رو برگردوندم

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
این ترفی ها به به دردیهم میخوره ؟ :-/

راستش منم اولا فکر میکردم اگه تروفی ام نگرفتم مهم نیست اما در کل خیلی حال میده تروفی میگیری :d گرفتنشون باعث میشه ranking ات بین پلیرا بره بالا تر وگرنه فکر نکنم کاره خاصی بکنه در واقع
نشون میده level اتو تو سایت playstation یا تو یه بازی خاص بین دوستات برا اینگه برتری تو به عنوان یه gamer ثابت کنی b-) من در همین حد میدونم دربارش اگه کاره دیگه میکنه ارمان میاد کاملش میکنه lol :d:-bهمون لول ارمان :p laughing out loud

---------- نوشته در 12:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 AM ارسال شده بود ----------

کسی از این skin سراغ داره جایی بفروشن ؟
$T2eC16FHJHIE9nysd-NMBP-O3wBCow%7E%7E60_12.JPG
$T2eC16Z,%21yEE9s5jGJO1BQoPzu892w%7E%7E60_12.JPG
$%28KGrHqJHJDYE-8ydmlv6BP-Oqz7RYw%7E%7E60_12.JPG
$T2eC16VHJIYE9qUcNlGKBP-OwtS9kQ%7E%7E60_12.JPG

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
راستش منم اولا فکر میکردم اگه تروفی ام نگرفتم مهم نیست اما در کل خیلی حال میده تروفی میگیری :d گرفتنشون باعث میشه ranking ات بین پلیرا بره بالا تر وگرنه فکر نکنم کاره خاصی بکنه در واقع
نشون میده level اتو تو سایت playstation یا تو یه بازی خاص بین دوستات برا اینگه برتری تو به عنوان یه gamer ثابت کنی b-) من در همین حد میدونم دربارش اگه کاره دیگه میکنه ارمان میاد کاملش میکنه lol :d:-bهمون لول ارمان :p laughing out loud

---------- نوشته در 12:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 AM ارسال شده بود ----------

کسی از این skin سراغ داره جایی بفروشن ؟

Skin های واقعاً زیبایی هستن.قیمتشون چند دلار؟اگه جایی پیدا کردی ما رو هم بی زحمت خبر کن(یا واسه ما هم بگیر:d).
من که باشم اگه زیاد قیمتشون نباشه،چندتاش رو می گیرم،هر چند وقت عوضش می کنم.وقعاااااااااا زیبا هستن.از کجا دیدی؟

---------- نوشته در 12:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:18 PM ارسال شده بود ----------

این ترفی ها به به دردیهم میخوره ؟ :-/
من شخصاً وقتی بازی اوریج می گیرم و در نتیجه واسش پول نسبتاً زیادی می دم،برای اینکه بازی طول بکشه و فکر نکنم پولم رو برای چند ساعت بازی خرج کردم،می رم دنبال گرفتن تروفی:d.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
یعنی ادم باید بمیره اسکین یه بازی رقیب رو رو کنسول سونی بذاره(با اینکه خیلی اسکین قشنگی هست:d)

آخرین ویرایش:

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
Skin های واقعاً زیبایی هستن.قیمتشون چند دلار؟اگه جایی پیدا کردی ما رو هم بی زحمت خبر کن(یا واسه ما هم بگیر:d).
من که باشم اگه زیاد قیمتشون نباشه،چندتاش رو می گیرم،هر چند وقت عوضش می کنم.وقعاااااااااا زیبا هستن.از کجا دیدی؟

---------- نوشته در 12:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:18 PM ارسال شده بود ----------

منم تو ebay دیدم این skin رو حدود 7.77 دلار هستن من خودم عاشق اینا شدم :x
$T2eC16VHJIYE9qUcNlGKBP-OwtS9kQ%7E%7E60_12.JPG

$%28KGrHqRHJ%21wE8e4rWULNBPLMp56,7%21%7E%7E60_12.JPG
$%28KGrHqR,%21lIE9RoyrdvHBPl%28+JGPZQ%7E%7E60_57.JPG
$%28KGrHqN,%21lEE84JS9m2vBPlYO%21fnrQ%7E%7E60_57.JPG

اینم لینکشه Naruto 061 Vinyl Decal Skin Sticker for Sony PlayStation PS Vita PSV items in zhaobin 148 store on eBay!

البته این سایت ام هست که برا همه گجتا skin داره خیلی باحاله این یکی اینم چندتا عکس sorry 3 تا عکس پایین به ویتا ربطی نداشت :do:-)
PS Vita Skins, Playstation vita skins, Playstation vita gehäusefolie, ps vita schutzfolie, ps vita a

ps3s-8ball.jpg
ps3s-acid.jpg
n3ds-8ball.jpg

آخرین ویرایش:

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی

منم تو ebay دیدم این skin رو حدود 7.77 دلار هستن من خودم عاشق اینا شدم :x
اینم لینکشه Naruto 061 Vinyl Decal Skin Sticker for Sony PlayStation PS Vita PSV items in zhaobin 148 store on eBay!

البته این سایت ام هست که برا همه گجتا skin داره خیلی باحاله این یکی اینم چندتا عکس sorry 3 تا عکس پایین به ویتا ربطی نداشت :do:-)
PS Vita Skins, Playstation vita skins, Playstation vita gehäusefolie, ps vita schutzfolie, ps vita a
چه جالب.نسبتاً ارزون هم هستن.شما توپ خونه رفتی ببینی داره یا نه؟
اون سه تای اولی که آدم رو دیووووووووووننننهههه می کنه(اگرچه One piece ش یکم شلوغ پلوغه ولی بازم زیبااااااااسسستتت:x>:d:-*)

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
چه جالب.نسبتاً ارزون هم هستن.شما توپ خونه رفتی ببینی داره یا نه؟
اون سه تای اولی که آدم رو دیووووووووووننننهههه می کنه(اگرچه One piece ش یکم شلوغ پلوغه ولی بازم زیبااااااااسسستتت:x>:d:-*)
نه متاسفانه نه پایتخت داره نه توپخونه مشکل اینه هنوز جایی تو ایران نیست که رو ویتا اختصاصی کارکنه و accessoires کاملشو بیاره شاید اگه به فروشگاه dc سفارش بدیم بیاره چون dc کلا کارا خاص زیاد داره اگه FB ایشو چک کنی متوجه میشی جدیدا باندل اساسین ویتا ام اورده اینم پیجشه
http://www.facebook.com/pages/DC-Games-Group/188526474522033?ref=ts&fref=ts

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کلا تروفی خاصیتی به جز اینکه نشون بدی چند مرده حلاجی تو یه بازی نداره !
بعدشم بزنی با تروفیای دوستت مقایسه کنی ببینی کی بهتره
... یک level هم داره که نشون میده کلا در چه سطی هستی ... البته نظره من لول بالاتر نشانه بیکاری بالاتر هست ! :d
lol

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر