هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
یه پرسش:
آیا ریجن 2 آنلاک با سیم کارت رایتل خوب کار می کنه؟
می شه به PSN وصل شد و یا آنلاین بازی کرد؟
به طور کلی یه توضیح در موردش بدید
برای 3G روی رایتل حساب باز نکن ... طبق قوانین ایرانسل و همراه اول از خرداد ماه سال اینده یعنی 5 ماه دیگه می تونند نسل سوم راه اندازی کنند که ایرانسل بهترین گزینست
اما به نظرم از wifi استفاده کنی بهتر باشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه پرسش:
آیا ریجن 2 آنلاک با سیم کارت رایتل خوب کار می کنه؟
می شه به PSN وصل شد و یا آنلاین بازی کرد؟
به طور کلی یه توضیح در موردش بدید
بچه ها قبلا گرفته بودن ميگفتن سرعتش كمه دربهترين حالت 32 كيلو بايت هست
الان نميدونم چجورياست

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان اگر اکانت پلاس بگیرم زمانش تموم بشه بازیهایی که باهاش دانلود کردم سوخت میشه یا رو مموریم میمونه؟!
دوست من نمیسوزه
ولی غیر فعال میشه
و تا دوباره پلاس نشی نمیتونی ازش استفاده کنی :)

roholla

کاربر سایت
Sep 24, 2009
34
ممنون از جواب.
به نظر شما خریدن آنچارتد به صورت فیزیکی معقولتره یا گرفتن اکانت 3ماهه پلاس ؟!
البته من زیاد از PSN خرید نمیکنم و فقط بابت بازیایه فری دانلود پلاس میخوام پلاس بگیرم

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
ممنون از جواب.
به نظر شما خریدن آنچارتد به صورت فیزیکی معقولتره یا گرفتن اکانت 3ماهه پلاس ؟!
البته من زیاد از PSN خرید نمیکنم و فقط بابت بازیایه فری دانلود پلاس میخوام پلاس بگیرم

ییین داش شاهین گل
اگه زیاد خرید نداری PLus نگیر
ولی مثلا Uncharted
فیزیکی بهتره
دست 2ش رو بگیر بعد هم بفروش

mansourace

کاربر سایت
Jan 11, 2013
174
نام
منصور
سلام یه سوال داشتم اگه اکانت پی اس ان رو تغییر بدم بازی های روی رمم پاک میشه و ایا بازی های فری در اکانت های ریجن های متفاوت باهم فرق میکنند ؟ یعنی از اکانت های متفاوت بازی های فریش را دانلود کنم

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
سلام یه سوال داشتم اگه اکانت پی اس ان رو تغییر بدم بازی های روی رمم پاک میشه و ایا بازی های فری در اکانت های ریجن های متفاوت باهم فرق میکنند ؟ یعنی از اکانت های متفاوت بازی های فریش را دانلود کنم

بله . شما اگه بخوای اکانتت رو عوض کنی رم رو کلا باید ریست کنی . هر بازی هم که روی رم دانلود میکنی فقط روی همون اکانت ثبت میشه و با اکانت دیگه نمیتونی اون بازی رو دانلود کنی.

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
این رو هم اضافه کنم که بر فرض اگر از بازی ها هم بک آپ بگیری و بخوای دوباره روی اکانت جدید برش گردونی،نمیشه و کلاً هر بازی با همون اکانتی که خریداری شده،قابل اجراست.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
سلام دوستان من یه مموری کارت جدید خریدم و پس از انتقال فایل بک اپ رو این مموری جدید همه چیز اومده و مشکلی نیست:dولی تو بخش تروفی افلاین تروفی هایی که گرفم نیستن چیکار باید بکنم؟

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
سلام دوستان من یه مموری کارت جدید خریدم و پس از انتقال فایل بک اپ رو این مموری جدید همه چیز اومده و مشکلی نیست:dولی تو بخش تروفی افلاین تروفی هایی که گرفم نیستن چیکار باید بکنم؟

خوب یکبار باید وصل شی به psn و sync کنی تروفی هات رو .

king cyrus

کاربر سایت
Dec 9, 2012
6
نام
اشکان

درود بر شما
شما برو تو قسمت trophies بعد گزینه sync with server رو بزن.(فکر کنم اینجوری بشه :d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر