هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
سلام من هرکاری کردم هنوز هم نتونستم بازیهای Ps1 رو اجرا کنم اگه بلدی میشه آموزش تصوری یا هرچیزی شو بزاری ماهم بتونیم از Ps1 فیض ببریم
راستش این رو که بازی های PS1 اجرا میشه رو یکی از دوستان توی تاپیک هک گفتن.ولی من توی سایت Wololo توی تیتر های خبری اش این رو نخوندم تا حالا،چون این قضیه مقداری مهم و خوشحال کننده بود و احتمال زیاد باید این خبر رو با تیتر مربوطه می داد که من ندیدم.ولی دوست عزیزمون گفتن که از ویژگی های ecfw هست که من توضیحات و ویژگی هاش رو نخودنم(شاید باشه).ولی در کل آموزشش رو هم در سایت Wololo ندیدم.حالا از این دوستی که گفتن میشه،سوال کنید،ببینید که چی میگن.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
کسی نیست به من کمک کنه؟
سلام من با near مشکل دارم
رفتم تو اون سایته آدرس مک رو زدم یه دو هفته ای میشه که زدم ایمیلش هم واسم اومد
ولی هنوز دستگاه نمیتونه پیدا کنه....مدل دستگاه من وای فای هست
فقط یه نکته من مودم adsl وایرلس نداره با برنامه connectify me وصل میشم این باعث نشده مک من عوض بشه؟؟؟؟
در کل یه راهنمایی بکنید چجوری این near رو رو مدل وای فای درست کنیم
متشکر

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali
سلام من هرکاری کردم هنوز هم نتونستم بازیهای Ps1 رو اجرا کنم اگه بلدی میشه آموزش تصوری یا هرچیزی شو بزاری ماهم بتونیم از Ps1 فیض ببریم

داداش برو تابیک psp1 و به همون روش که روی psp1 هست بازیهای ps1 اجرا میشه که با برنامه Popstation باید تبدیل بشه و البته چون هنوز این هک ویتا تکمیل نشده در بازیهای ps1 صدا ندارید.

http://forum.bazicenter.com/thread2538/#post113099

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان يه توضيحي درباره اين انلاك فكتوري و اينها ميشه به من بديد !
يه چيزايي حدودي ميدونم در مورد 3g و سيم كارت اينها ست اما دقيق ش رو نميدونم و همچنين راه انلاك كردن رو

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50
دوستان يه توضيحي درباره اين انلاك فكتوري و اينها ميشه به من بديد !
يه چيزايي حدودي ميدونم در مورد 3g و سيم كارت اينها ست اما دقيق ش رو نميدونم و همچنين راه انلاك كردن رو

هنوز راهی واسه انلاک کردن ویتا پیدا نشده دستگاه های ریجن 1 لاک هستن و فقط با سیم کارت AT&T کار میکنن ولی ریجن 2 انلاک هستن و سیم کارت های ایران هم روشون کار میکنه اما چون اپراتورها حتی رایتل خدمات درست و حسابی 3G ندارن عملا تو ایران بی استفادس

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان Vita رو از طریق PC میشه کانکت کرد؟
اگه منظورت اپدیت و اینا هست آره میشه انجام داد! با این فریمور آخری که اومدش قابلیت وایرلس هم اضافه شده که عالی هست و دیگه نیازی به کابل هم نیست!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
نه منظرم کلا کانکت کردن هست. مثلا من الان وایرلس ندارم و ADSL دارم اما میخوام Vita رو کانکت کنم و دکوردهام رو مثلا ثبت کنم. باید چیکار کنم؟

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
نه منظرم کلا کانکت کردن هست. مثلا من الان وایرلس ندارم و ADSL دارم اما میخوام Vita رو کانکت کنم و دکوردهام رو مثلا ثبت کنم. باید چیکار کنم؟
اونجوری نمیشه
مگه این که لپتاب داشته باشی اینترنت رو شیر کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر