هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حالا جدای از این موضوع ، کلا به نظر من سرعت اینترنت تو ویتا خیلی کمتر از دستگاه های دیگه مثل PS3 یا مثلا iiPad هست . حداقل امیدوارم با ارائه یه Firmware حدید این مشکل هم رفع کنن .

//
درسته ... مثل اوایل Ipad میمیونه ... احتمالا تو اپدیتها حل میشه - من سرعت دانلودم رو PC توی Speedtest حدودا 10-15 مگابایت میره اونوقت تو ویتا به زور به 4 مگ میرسه
امیدوارم با آپدیت هایی که ازش در آینده میاد مشکلاتش حل بشه
احتمالا حل میشه و جای نگرانی نیست .... چه بسا که به زودی امکانات جدید از جمله ساپورت PS ONE و Comic و PDF .... و PS Suit اضافه میشه دستگاه کاملی میشه !!!

r7asmu7s

کاربر سایت
Nov 5, 2008
273
نام
مهرزاد
احتمالا حل میشه و جای نگرانی نیست .... چه بسا که به زودی امکانات جدید از جمله ساپورت PS ONE و Comic و PDF .... و PS Suit اضافه میشه دستگاه کاملی میشه !!!

آقا من شدیدا منتظر این امکان اجرای بازی های PSOne ام ، Dino Crisis بیداد می کنه :D . PDF و کمیک یا مانگا خیلی مهم نیست :D .

//

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
دوستان این psvita دفترچه یادداشتی ماشین حسابی از این چیزا معمولی هم نداره یا باید دوباره آپدیتش بیاد من نمی دونم بازی دلو درستی بجز unchartet که براش نزدن براچی این کنسول رو وارد بازار کردن.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان این psvita دفترچه یادداشتی ماشین حسابی از این چیزا معمولی هم نداره یا باید دوباره آپدیتش بیاد من نمی دونم بازی دلو درستی بجز unchartet که براش نزدن براچی این کنسول رو وارد بازار کردن.
سلام
نداره و نگفتن هم که قراره داشته باشه !!! اپیدیتها هم اضافه بشه ساپورت PSone - PDF - COmic و ... خواهد بود . حرفی از قابلیتهای نوت گیری و ... زده نشده .... دلیلش هم این هست که سونی واضحا گفته کنسول بازی PS VITA نه تبلت بازی VITA ! ویتا به عنوان یک کنسول نیازهای بازی کردن رو داره ... ممکنه PS SUIT که اومد تعدادی App براش بیاد و لی باز هم دلیل نمیشه ... شاید سازنده های APP نخوان از نظر APP یک کنسول بازی رو ساپورت کنن ! بازم دلیلش اینه که ویتا مثل هر کنسول دیگه ای کنسول هست نه تبلت !
بازی هم به جز Uncharted عنوانهایی نظیر
Rayman Origins
Tales from Space
Super Stardust
Lumines
BlazBlue
Unit 13
Ninja gaiden
Plants Vs Zombies
Fifa
Marvel Vs CApcom
همه بازیهای خوبه ویتا هستن اغلب هم متای بالای 80 دارن ! میتونی یکی رو انتخاب کنی

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
سلام
نداره و نگفتن هم که قراره داشته باشه !!! اپیدیتها هم اضافه بشه ساپورت PSone - PDF - COmic و ... خواهد بود . حرفی از قابلیتهای نوت گیری و ... زده نشده .... دلیلش هم این هست که سونی واضحا گفته کنسول بازی PS VITA نه تبلت بازی VITA ! ویتا به عنوان یک کنسول نیازهای بازی کردن رو داره ... ممکنه PS SUIT که اومد تعدادی App براش بیاد و لی باز هم دلیل نمیشه ... شاید سازنده های APP نخوان از نظر APP یک کنسول بازی رو ساپورت کنن ! بازم دلیلش اینه که ویتا مثل هر کنسول دیگه ای کنسول هست نه تبلت !
بازی هم به جز Uncharted عنوانهایی نظیر
Rayman Origins
Tales from Space
Super Stardust
Lumines
BlazBlue
Unit 13
Ninja gaiden
Plants Vs Zombies
Fifa
Marvel Vs CApcom
همه بازیهای خوبه ویتا هستن اغلب هم متای بالای 80 دارن ! میتونی یکی رو انتخاب کنی
مخصوصا PvZ و Stardust این کنسول امسال نشون میده چیکارست..

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
سلام

من اگه خدا بخواد تا 10 روز دیگه میخوام ویتا بخرم حالا سوالم اینه که برای remote play با پی اس 3 آیا باید ریجن یا نوع بخصوصیش رو بخرم؟؟ پی اس 3 من ریجن 1 هستش و کپی خور .

ممنون

r7asmu7s

کاربر سایت
Nov 5, 2008
273
نام
مهرزاد
سلام

من اگه خدا بخواد تا 10 روز دیگه میخوام ویتا بخرم حالا سوالم اینه که برای remote play با پی اس 3 آیا باید ریجن یا نوع بخصوصیش رو بخرم؟؟ پی اس 3 من ریجن 1 هستش و کپی خور .

ممنون

برای Remote Play که باید زحمت بکشی و PS3 رو از کپی خور بودن دربیای . ریجن PS3 من J هست و PS Vita ام U . یا خود PC یا لبتاپ هم میشه Remote Play کرد که خودم هم امتحان کردم .

خود PS3 فکر کنم یه ارتباط WiFi می تونه ایجاد کنه اگه در محدودش باشی ، من هنوز امتحان نکردم که بدون دسترسی به نت هم میشه این کار رو کرد یا نه . دوستان دیگه هم راهنمایی می کنن ، منم یه امتحان می کنم و خبر میدم .

//

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
سلام دوستان
من اکانتم مال UK هست و واحد پولش در PS Store پوند است.الان من آلمان هستم و کارت های اینجا واحد پولش یورو است.اگر از این کارت ها بخرم می تونم با اکانتم خرید کنم یا اینکه حتما باید اکانتم مال آلمان باشه؟اگر بله چه طوری باید اکانت جدید ساخت؟
اگر راه حلی داره من را راهنمایی کنید.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بلوتوثش فقط برای اتصال به یک ویتای دیگست ؟امکان ارسال یا دریافت تصویر,موزیک,فیلم رو نداره؟
اره .... باهاش میشه هدست بلوتوث هم وصل کرد ... کاره دریافت اطالاعات عکسی اینا نمیکنه
سلام دوستان
من اکانتم مال UK هست و واحد پولش در PS Store پوند است.الان من آلمان هستم و کارت های اینجا واحد پولش یورو است.اگر از این کارت ها بخرم می تونم با اکانتم خرید کنم یا اینکه حتما باید اکانتم مال آلمان باشه؟اگر بله چه طوری باید اکانت جدید ساخت؟
تا اونجایی که من میدونم کارتهای PSN ]م حالت Region lock دارن .... حده اقلش اینه که کارته PSN ماله کانادا و US و استرالیا با هم فرق داره و نمیشه کارت US خرید و توی Australia PSN STORE دیدیمش کرد ... احتملا شما هم باید به ریجن Store توی المان وصل شی .... به هر حال واحد پولی متفاوته ... فکر نکنم بتونی ریدیمش کنی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان

بايد فقط uk باشه
اگر بخواي عوض كني فك كنم بايد مموري رو فرمت كني دستگاه رو هم فرمت كارخانه اين جمله اخري كه گفتم زياد مطمئن نيستم اين بالايي بهتر ميدونه :d

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
بايد فقط uk باشه
اگر بخواي عوض كني فك كنم بايد مموري رو فرمت كني دستگاه رو هم فرمت كارخانه اين جمله اخري كه گفتم زياد مطمئن نيستم اين بالايي بهتر ميدونه :d

این جوری که همه سیو هام از دست می ره.فکر کنم باید بیخیالش بشم.می خواستم Plant Vs Zombie و Stardust را بخرم که با این شرایط نمیشه.
میشه دو تا اکانت همزمان داشت؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این جوری که همه سیو هام از دست می ره.فکر کنم باید بیخیالش بشم.می خواستم Plant Vs Zombie و Stardust را بخرم که با این شرایط نمیشه.
میشه دو تا اکانت همزمان داشت؟
دو اکانت نمیتونی روی یک دستگاه دشاته باشی .... باید دستگاه رو برای سوییچ بین اکانتها فکتوری ریست کنی و بعد از فرت به اکانت جدید وصل شی ! اگر به یک sTORE وصلی کارت پول psn خودش رو بخر یا اگر mASTER card داری با اون بگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر