هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
دوستان من ویتام 3.60 ـه و هک موقتیه، مدتها با سایت Henkaku.xyz کرک دستگاه رو اوکی میکردم ولی اخیرا سایت بالا نمیاد و منم موندم باید چیکار کنم:-SS

اهل فن ها یه راهنمایی بکنید =((

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگه همه راه های نرم افزاری رو رفتی و درست نشد بصورت زیر انجام بده
مال من یه بار اینجوری شد فهمیدم جای sd2vita بخاطر کیت اولیه ای که اومده بود بدون قاب بود با فشار داخلش میکردم پینها کمی فرو رفته و خراب شده بود و از این جدیدای سفید که قاب داره گرفتم یه خورده بیشتر داخل فشارش دادم دیدم چشمک میزنه لامپش و یه چیزه پلاستیکی کوچیک فرو کردم بقلش درست شد و شما دستگا خاموش کن و بعد قبل روشن کردن همون sd2vita که داری بیشتر فشار بده و روشن کن ببین چشمک اگه زد این مشکل بهم زده

سلام رفیق 1 سوال من دستگاهم بخوام عوض کنم سیوهام می شه به دستگاه جدید خوروند؟ مشخصات پروفایلم کجا می ره؟ ur0 اگر هست کجاشه؟ می شه با کپی کردنش روی 1 دستگاه دیگه ادامه بدم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
دوستان من ویتام 3.60 ـه و هک موقتیه، مدتها با سایت Henkaku.xyz کرک دستگاه رو اوکی میکردم ولی اخیرا سایت بالا نمیاد و منم موندم باید چیکار کنم:-SS

اهل فن ها یه راهنمایی بکنید =((

مال اینترنته وگرنه سایتش مشکلی نداره تست کردم و از یه اینترنت دیگه مثلا ایرانسل اگه داری از همراه اول استفاده کن یا نهایت یه جوری با فیلترشکن برو بالا میاد و روشهای هک دیگه هم برای 3.60 میتونی امتحان کن.
سلام رفیق 1 سوال من دستگاهم بخوام عوض کنم سیوهام می شه به دستگاه جدید خوروند؟ مشخصات پروفایلم کجا می ره؟ ur0 اگر هست کجاشه؟ می شه با کپی کردنش روی 1 دستگاه دیگه ادامه بدم؟

برنامه بکاب از سیوها هست به اسم savemanager و پیداش کن تو نت و از سیوها بکاب بگیر و البته اینو خودم تست نکردم ولی شدنیه و تو یوتوب سرچ کن اموزشهایی هست و من خیلی وقته دیگه از ویتا استفاده ای نمیکنم به روز نیستم

یه راه حل دیگم خودم بلدم که تست کردم و همیشه از همین استفاده میکنم و میشه روی چندتا ویتا به راحتی یه اکانت ریخت و همه بازیها و سیوها ریخت توی هارد کامپیوتر به روش خود سونی البته با Qcma و شما کار با این برنامه رو بلد باشی از سیوها و حتی بازیت بکاب بگیر بریز توی کامپیوتر یا هارد اکسترنال بعد از مسیرهایی که برات میزارم و فایلهاش بکاب بگیر tm0\npdrm از فایل act.dat (با فولدرهاش بگیر) و بعد مسیر ux0 از فایل id.dat و بعد مسیر vd0\registry از دو فایل system.dreg و system.ireg و از همه اینایی که گفتم بگیری روی هر ویتای جدید که رفتی اینا رو جایگزین کن و بدون هیچ کار اضافه ریستارت یا خاموش روشن کن و موقع بالا اومدن یه لودینگ میاد مال سینک شدن دیتابییس و رد شد با تنظیمات اون ویتای قبلی بالا میاد و البته تنظیمات ویتای فعلی از بین میره و حالا بازیها رو سیوها و غیره میتونی براحتی شر کنی

بازم روش هست مثل بکاب گرفتن از فولدر سیوها و غیره من دیگه اونا خاطرم نیست و اینام چون تو کامپیوترم بود برات گذاشتم.موفق باشی

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
مال اینترنته وگرنه سایتش مشکلی نداره تست کردم و از یه اینترنت دیگه مثلا ایرانسل اگه داری از همراه اول استفاده کن یا نهایت یه جوری با فیلترشکن برو بالا میاد و روشهای هک دیگه هم برای 3.60 میتونی امتحان کن.

والا من با هر دوی ایرانسل و همراه اول به علاوه وای فای خونه امتحان کردم ولی بالا نمیاد ، مرورگر ویتا پیام [ could not communicate using SSL ] میده #-o

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
والا من با هر دوی ایرانسل و همراه اول به علاوه وای فای خونه امتحان کردم ولی بالا نمیاد ، مرورگر ویتا پیام [ could not communicate using SSL ] میده #-o
مال اینترنته داداش و نامردا هر روز یه سنگ میندازن جلوی پای ما و شما از روشهای دیگه استفاده کن یا از فیلترشکن و پروکسی یه جوری استفاده کن و مثلا روی مودمت اگه قابلیت داره vpn ست کن یا از گوشی یه جوری شر کن با ست کردن پروکسی و غیره

• Like
Reactions: Majid_Viper

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

برنامه بکاب از سیوها هست به اسم savemanager و پیداش کن تو نت و از سیوها بکاب بگیر و البته اینو خودم تست نکردم ولی شدنیه و تو یوتوب سرچ کن اموزشهایی هست و من خیلی وقته دیگه از ویتا استفاده ای نمیکنم به روز نیستم

یه راه حل دیگم خودم بلدم که تست کردم و همیشه از همین استفاده میکنم و میشه روی چندتا ویتا به راحتی یه اکانت ریخت و همه بازیها و سیوها ریخت توی هارد کامپیوتر به روش خود سونی البته با Qcma و شما کار با این برنامه رو بلد باشی از سیوها و حتی بازیت بکاب بگیر بریز توی کامپیوتر یا هارد اکسترنال بعد از مسیرهایی که برات میزارم و فایلهاش بکاب بگیر tm0\npdrm از فایل act.dat (با فولدرهاش بگیر) و بعد مسیر ux0 از فایل id.dat و بعد مسیر vd0\registry از دو فایل system.dreg و system.ireg و از همه اینایی که گفتم بگیری روی هر ویتای جدید که رفتی اینا رو جایگزین کن و بدون هیچ کار اضافه ریستارت یا خاموش روشن کن و موقع بالا اومدن یه لودینگ میاد مال سینک شدن دیتابییس و رد شد با تنظیمات اون ویتای قبلی بالا میاد و البته تنظیمات ویتای فعلی از بین میره و حالا بازیها رو سیوها و غیره میتونی براحتی شر کنی

بازم روش هست مثل بکاب گرفتن از فولدر سیوها و غیره من دیگه اونا خاطرم نیست و اینام چون تو کامپیوترم بود برات گذاشتم.موفق باشی

این SAVEMNGR که کلا داستان داره باید برای هر بازی جداگانه پچش کنی منظورم همین بود که PSN ID دیت منتقل بشه یعنی من نمی دونم PSN طرف چیه پسشم ندارم اما فابل هاشو جایگزین کنم تا سیوهام رو قبول کنم USER که داخل UX0 هست قبول کنه نگه کراپتد هست. پس با همین 4 تا از ویتا شل برم کپی بگیریم با سیوهام از USER کافیه؟

این drm خالی داره که داخلش act.dat نداره خالیه داخلش اما از بقیه بک اپ گرفتم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
این drm خالی داره که داخلش act.dat نداره خالیه داخلش اما از بقیه بک اپ گرفتم.
این SAVEMNGR که کلا داستان داره باید برای هر بازی جداگانه پچش کنی منظورم همین بود که PSN ID دیت منتقل بشه یعنی من نمی دونم PSN طرف چیه پسشم ندارم اما فابل هاشو جایگزین کنم تا سیوهام رو قبول کنم USER که داخل UX0 هست قبول کنه نگه کراپتد هست. پس با همین 4 تا از ویتا شل برم کپی بگیریم با سیوهام از USER کافیه؟
اگه drm نداره فایلی نمیخواد و همونا کافیه و اونجوری هم باید بشه از فولدر سیوها بکاب بگیری ولی همونطور گه گفتم به طریقه qcma بگیری انگاری روش اورجینال خود سونی استفاده کردی

• Like
Reactions: che-jaleb and s.1

DANTE-3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
19
سلام.دوستان یه مشکلی واسه من پیش اومده.اینکه تازگی وقت وارد h encore میشم هکو که اجرا میکنم چند ثانیه بعد دستگاه ریستارت میشه.من دوتا مموری دارم این موضوع واسه یکی از مموریهام پیش اومده.ولی وقتی وارد اونیکی مموری میشم مشکلی پیش نمیومد.تازگی از همین مموریم که مشکلی نداشت enso ۳ نصب کردم.وقتی ریستارت شد دیگه سیستم بالا نمیاد هی دوباره ریستارت میشه.

دوستان لطفا کمک کنید مشکل من بدتر شد.من ویتارو ریستور کردم که دوباره هکو بریزم.وقتی سیستم بالا میاد نیپرسه برای شناختن مموری باید فرمت بشه من فرمت میکنم بعد ازین که ریستارت شد دوباره همین پیغام میاد که باید فرمت بشه و اگه گزینه no بزنم سیستم بالا میاد.مشکل از چیه

این تاپیک که فعالیت نداره یا کسی جواب سوال منو نمیدونه

این تاپیک دیگه فعالیت نداره.سا کسی جواب سوال منو نمیدونه

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave

من این مدت رو صبر کردم گفتم شاید درست بشه الان روی pc سایت henkaku بالا میاد ولی توی مرورگر ویتا هنوزم ارور c2-14900-4 میده هر روش هکی هم که دیدم باید henkaku روی ویتا فعال باشه تا بشه کاری کرد ، الان من باید چیکار کنم واقعا گیر کردم ؟! :-SSx_x

• Like
Reactions: che-jaleb

Alimerican

کاربر سایت
Aug 19, 2019
14
من این مدت رو صبر کردم گفتم شاید درست بشه الان روی pc سایت henkaku بالا میاد ولی توی مرورگر ویتا هنوزم ارور c2-14900-4 میده هر روش هکی هم که دیدم باید henkaku روی ویتا فعال باشه تا بشه کاری کرد ، الان من باید چیکار کنم واقعا گیر کردم ؟! :-SSx_x
ببین اگه فریمورت 3.60 هست باس بری رو 3.65 تا هکت دائمی شه دیگه این مشکل حل می شه چون نیازی نیس سایت رو بالا بیاری برای فعال شدن هک تو همین تاپیک ها اگه سرچ کنی پیدا می کنی راهش رو اگه هم نه برو یوتویوب اونجا کامل توضیح می ده ویویو های مستر ماریو رو می تونی استفاده کنی موفق باشی

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
سلام به همه دوستان و اساتید عزیز
من همون اوایل که ویتا اومد مثه جو زده ها رفتم خریدمش، ولی بعلت بازی های فوق العاده ضعیفش انداختمش یه گوشه (بیشتر از 10 تا بازی براش گرفتم که فقط میتونم بگم آنچارتد و کالکشن متال گیر جذاب بودن). اما الان بعلت شرایطی که برام بوجود اوومده و زیاد مسافرتهای طولانی خواهم داشت، چند وقت پیش رفتم از زیر خاک در آوردمش؛ حالا چندتا سوال دارم، ممنون میشم که اساتید گرامی جواب بدن:

1- ارزش نگهداشتن داره یا بدمش بره؟
2- از این چند صفحه آخر هم متوجه شدم هک هم شده، ممکن از معایب هک کردنش بگید؟ (چون مزیتش که تابلوئه :D )
3- وضع بازی هاش الان چطورن (هم قیمتی و هم کیفیتی)؟ در حدی هست که بشه گفت 10 تا بازی خفن برای این کنسول اوومده؟

پ.ن: البته من خودم طرفدار سرسخت اورجینال پلی کردن هستم.

پیشاپیش از راهنمایی عزیزان ممنونم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali

داداش سایتش بالا نمیاد چون فیلتره و با فیلترشکن باید بالا بیاری و میتونی پروکسی ست کنی روی ویتا یا اگه مودمی داری که قابلیت ست کردن vpn داخلش داشته باشه هم کارت راه میفته و حتی اگه لپتاپ هم داشته باشی برنامه هایی هست تبدیل میکنه لپتاپت به مودم برای شر کردن اینترنت که با فیلترشکن شرر میکنی و یا از روشهای هک دیگه مثل h encore و غیره استفاده کنی و بعد هک enso نصب کن تا هکت دائمی بشه و راحت ترین هک رو همین 3.60 داره و من دوتا ویتا دارم هر دوش روی همین 3.60 هستن و با پلاگین reF00D هم همه بازیها تا فریمور اخر قابل اجرا هستن.

سلام به همه دوستان و اساتید عزیز
من همون اوایل که ویتا اومد مثه جو زده ها رفتم خریدمش، ولی بعلت بازی های فوق العاده ضعیفش انداختمش یه گوشه (بیشتر از 10 تا بازی براش گرفتم که فقط میتونم بگم آنچارتد و کالکشن متال گیر جذاب بودن). اما الان بعلت شرایطی که برام بوجود اوومده و زیاد مسافرتهای طولانی خواهم داشت، چند وقت پیش رفتم از زیر خاک در آوردمش؛ حالا چندتا سوال دارم، ممنون میشم که اساتید گرامی جواب بدن:

1- ارزش نگهداشتن داره یا بدمش بره؟
2- از این چند صفحه آخر هم متوجه شدم هک هم شده، ممکن از معایب هک کردنش بگید؟ (چون مزیتش که تابلوئه :D )
3- وضع بازی هاش الان چطورن (هم قیمتی و هم کیفیتی)؟ در حدی هست که بشه گفت 10 تا بازی خفن برای این کنسول اوومده؟

پ.ن: البته من خودم طرفدار سرسخت اورجینال پلی کردن هستم.

پیشاپیش از راهنمایی عزیزان ممنونم

1-از نظر ما که بله ارزش داره تا نظر خودت چی باشه
2-شاید بشه گفت تنها کنسولی که هک کردنش واجبه و نکردنش هیچ سودی نداره چون بازی بدرد بخوری برای انلاین زدن نداره و اگه هم داشته دیگه پلیری نیست بخواد بیاد با شما بازی کنه و همه کوچ کردن روی کنسولهای دیگه و بازی هم قرار نیست براش بیاد بخوای انلاین بخری و کنسولی کنار گذاشته شده توسط سونی هست و یه ویدیو از بازیهای خودم گرفتم همین صحفات قبل میتونی بازیهای نصب شده رو ببینی.
3-بازیهای AA دیگه براش نمیاد و یه مشت rpg ژاپنی و غیره که اونام مدتی هست کمتر میان نسبت به قبل که چندان ارزشی هم ندارن ولی ویتا خودش کم بازی خوب نداره و با هکشم بازیهای psp و ps1 و سگا و نینتندو و غیره میتونی استفاده کنی و از همه مهمتر با گرفتن تبدیل مموری یا sd2vita میتونی مموری میکرو اس دی بکار ببری که اگه ورژنهای اخرش رو بخری تا 512 گیگ هم ساپورت میکنه مموری

• Like
Reactions: Majid_Viper

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
1-از نظر ما که بله ارزش داره تا نظر خودت چی باشه
2-شاید بشه گفت تنها کنسولی که هک کردنش واجبه و نکردنش هیچ سودی نداره چون بازی بدرد بخوری برای انلاین زدن نداره و اگه هم داشته دیگه پلیری نیست بخواد بیاد با شما بازی کنه و همه کوچ کردن روی کنسولهای دیگه و بازی هم قرار نیست براش بیاد بخوای انلاین بخری و کنسولی کنار گذاشته شده توسط سونی هست و یه ویدیو از بازیهای خودم گرفتم همین صحفات قبل میتونی بازیهای نصب شده رو ببینی.
3-بازیهای AA دیگه براش نمیاد و یه مشت rpg ژاپنی و غیره که اونام مدتی هست کمتر میان نسبت به قبل که چندان ارزشی هم ندارن ولی ویتا خودش کم بازی خوب نداره و با هکشم بازیهای psp و ps1 و سگا و نینتندو و غیره میتونی استفاده کنی و از همه مهمتر با گرفتن تبدیل مموری یا sd2vita میتونی مموری میکرو اس دی بکار ببری که اگه ورژنهای اخرش رو بخری تا 512 گیگ هم ساپورت میکنه مموری
خیلی ممنون دوست عزیز. بسیار مفید!
طبق فرمایشات شما فکر کنم ویتا دیگه ارزش فروختن نداشته باشه! برای هکش ممنون میشم اگر جای کار درستی رو میشناسید تو تهران، بهم معرفی کنید.
پ.ن: اون ویدیو و سایت های مربوط به بازی های ویتا هم دیدم، راستش من فکر میکنم با توجه به حجم بازی های ویتا (تقریبا 3.5 گیگ) یه میکرو اس دی 100 هم بگیرم بس باشه برام، نظر شما چیه؟
پ.ن2: این نامردا نکردن یه Tekken واسه ویتا بدن بیرون؟! :Wallbash:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
خیلی ممنون دوست عزیز. بسیار مفید!
طبق فرمایشات شما فکر کنم ویتا دیگه ارزش فروختن نداشته باشه! برای هکش ممنون میشم اگر جای کار درستی رو میشناسید تو تهران، بهم معرفی کنید.
پ.ن: اون ویدیو و سایت های مربوط به بازی های ویتا هم دیدم، راستش من فکر میکنم با توجه به حجم بازی های ویتا (تقریبا 3.5 گیگ) یه میکرو اس دی 100 هم بگیرم بس باشه برام، نظر شما چیه؟
پ.ن2: این نامردا نکردن یه Tekken واسه ویتا بدن بیرون؟! :Wallbash:
تو تهران که من زیاد نمیشناسم ولی دوستان میگن توپخونه و اون طرفها مغازه زیاده هک میکنن البته اگه گیر ادم کلاه بردار نیفتی بخواد زیاد ازت بگیره و هکشم اونچنان سخت نیست اموزشها رو بخون و اگه فریمورت 3.60 تا 3.65 هست کارت راحت تره وگرنه بالاتر بود میتونی بعد هک با برنامه modoro دانگرید کنی روی یکی از دوتا فریمور چون برنامه enso برای هک دائمی روی این دوتا فریمور جواب میده و مموری هم 128 هم کافیه ولی میتونی بالاتر هم بگیری مثل 256 گیگ و اینم در نظر بگیر تبدیل sd2vita هم لازم داری و قیمت اون دستم نیست و قبلا بین 50 تا 60 تومن بود و تیکن هم نهایت بتونی مال psp بازی کنی و مال ps1

کانال تلگرامی (کلیک کن) فوق هم مورد تاییده میتونی هم ازش تبدیل بگیری و هم بدی برات هک کنه و خودم تبدیل گرفتم ازشون و ادرسش بگیر شاید تهران باشه حضوری ببری

• Like
Reactions: Arth@s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر