هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Hvakhshathra

کاربر سایت
Oct 8, 2013
22
Fake هست. تقلبی . ویتا هیج file manager نداره . اون سایتها اینا میزارن اخرش بهشون پول بدی و بعدا هم هیچی دستگیرت نمیشه D:
ویتا در حال حاضر هیچ هکی نشده ....

کدوم بازی ؟ یک تعداد از بازیهای ps3 به این حالت بود اما تا جایی که میدونم همه بازیهای ps vita به صورت digital توی psn عرضه شدند.
پس الکیه. خیالم راحت شد. گفتم نکنه برداریم این همه پول بدیم بعد کلاه رفته باشه سرمون. یه حرکتِ جالب دیگه که بعضی سایتای ایرانی زدن اینه که دستگاه رو با قیمتِ بیشتر گذاشتن اما نوشتن کپی خور! جالب تر این که توی توضیحاتش نوشتن این دستگاه هک نشده هنوز. :|
اما بازیا خاطرم نیست کدوما بودن. همینجوری داشتم تو ریجن 1 میچرخیدم. شاید به خاطرِ این بود که با لپ تاپ رفتم اینجوری زده.

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
ریموت پلیشه عرفان تو عنوان ویدئوشم نوشته :

[video=aparat;9URDa]http://www.aparat.com/v/9URDa[/video]​

نسخه PS4 هست که داره با Remote Play بازی میکنه
برای این کار یک عدد ps4 و یک عدد Call Of Duty Ghosts نیاز داری و صد البته vita
:)

درست شد پس باید بتوی بری داخله PSN ! چه اروری مگه میده ؟
اها....ببخشید نفهمیدم...مرسی

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
Minor هست
Stability - امنیتی هست. چیزه خاصی اضافه نمیکنه. بهینه سازی سیستم عامل

:d
اکانتم درست شد
خواستم وارد psn بشم بعد از اینکه اپدیت کردم , زدم ببینم میره یا نه دیدم نرفت بعد اومد که پسورد جدیدتو بزن, زدم و درست شد :bighug:

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
سلام
بالاخره بعد از روز ها حسرت و انتظار به سختی اکانتم درست شد
خیلی مسخرس چون تا درست شد حالا ویتا اپدیت نمیشه
اینترنت هست ها ولی میگه نمیتونه به نت وصل شه
وسط اپدیت ارور داد از اون به بعد هم به نت وصل نمیشه
دیگه اعصابم داغون شده!!!!!!!!
باید چی کار کنم ارور نده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

55Street

کاربر سایت
Dec 3, 2013
19
سلام
بالاخره بعد از روز ها حسرت و انتظار به سختی اکانتم درست شد
خیلی مسخرس چون تا درست شد حالا ویتا اپدیت نمیشه
اینترنت هست ها ولی میگه نمیتونه به نت وصل شه
وسط اپدیت ارور داد از اون به بعد هم به نت وصل نمیشه
دیگه اعصابم داغون شده!!!!!!!!
باید چی کار کنم ارور نده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با برنامه ی Bay Life Pr0xy آپدیتش کن؛

http://forum.bazicenter.com/thread76454/

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
دوستان سلام

خوشحالم كه به جمعتون اضافه شدم البته با توصيه دوست گلم مهيار (Danteppc)

من ديروز يك ويتاى واى فاى نو خريدارى كردم

اما يك مشكل اعصاب خورد كنم دارم كه از PS Store يك بازى را خريدارى كردم اما اتصال اينترنت چه دستگاه روشن باشه چه خاموش هر ٥ دقيقه قطع ميشه اينجورى نميشه دانلود كرد:(

به اخرين ورژن ٣.٠١ اپديت كردم و حتى يكبار هم به خاطر اين مشكل ريست كردم نميدونم به خدا موندم برم پس بدم؟ ممورى ٣٢ گيگم هم فرمت كردم

اينترنت و مودم و واى فاى من عالى هست سرعت تك كانكشن الان ٢٤ ساعت روى ١ مگابيت و چه ديشب و چه صبح امروز حتى ساعت ٦ صبح باز اين مشكل بود و فقط هم براى اين دستگاه !؟!

مودم ريست و كانفيگ كردم نشد تو تنظيمات settings ويتا DNS دادم نشد نميدونم چى كار كنم انگار قسمت من نيست

بايد بنشينم دستى هر ٥ دقيقه كه اينجورى ميشه و معمولا دانلود puased ميشه ادامه دانلود رو بزنم

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
دوستان سلام

اما يك مشكل اعصاب خورد كنم دارم كه از PS Store يك بازى را خريدارى كردم اما اتصال اينترنت چه دستگاه روشن باشه چه خاموش هر ٥ دقيقه قطع ميشه اينجورى نميشه دانلود كرد:(

به اخرين ورژن ٣.٠١ اپديت كردم و حتى يكبار هم به خاطر اين مشكل ريست كردم نميدونم به خدا موندم برم پس بدم؟ ممورى ٣٢ گيگم هم فرمت كردم

اينترنت و مودم و واى فاى من عالى هست سرعت تك كانكشن الان ٢٤ ساعت روى ١ مگابيت و چه ديشب و چه صبح امروز حتى ساعت ٦ صبح باز اين مشكل بود و فقط هم براى اين دستگاه !؟!

مودم ريست و كانفيگ كردم نشد تو تنظيمات settings ويتا DNS دادم نشد نميدونم چى كار كنم انگار قسمت من نيست

بايد بنشينم دستى هر ٥ دقيقه كه اينجورى ميشه و معمولا دانلود puased ميشه ادامه دانلود رو بزنم

سلام برو تو setting ویتا بعد power save setting بعد use wifi in power save mode تیک بذار .و enter standby mode automatically ام بذار روی 10 دقیقه .امیدوارم مشکلت حل بشه

naeim.gamer

کاربر سایت
Apr 2, 2013
74
نام
نعیم
دوستان سلام

سلام مال منم همین مشکلو داره از موقعی که خریدم اینجوری بوده....نگران نباش
شاید خودشون اینطور ساختن که وایفای همیشه وقتی دستگاه روشنه کار کنه.

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
سلام برو تو setting ویتا بعد power save setting بعد use wifi in power save mode تیک بذار .و enter standby mode automatically ام بذار روی 10 دقیقه .امیدوارم مشکلت حل بشه

ممنون از جوابتان من اين كار رو هم كردم ولى باز نشد اما يك چيزى فهميدم كلا دستگاه چه روشن چه خاموش اين مشكل رو داره اما اگر روشن باشه خودش پس از ١٥ يا ٢٠ ثانيه شروع به ادامه ميده اما اگر خاموش باشه ان چراغ ابى اطلاع رسانيش خاموش ميشه در نتيجه puased
نميدونم همه اين مشكل رو دارند يا فقط من؟

- - -ویرایش - - -

سلام مال منم همین مشکلو داره از موقعی که خریدم اینجوری بوده....نگران نباش
شاید خودشون اینطور ساختن که وایفای همیشه وقتی دستگاه روشنه کار کنه.

اميدوارم مشكل رو حل كنند تو اپديت هاي بعدى فرمورهاش

واقعا ازار دهنده است بايد بش بچسبيم تا دانلود كنه

:(

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
دوستان سلام

اقا چرا انقدر داغونی! ویتا منم همین طوره چند نفر دیگه هم همین مشکل رو دارن! برو تایم استنبای رو روی 10 دقیقه بزار بعدا خودش درست میشه راهش نمی دونم چیه !

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
اقا چرا انقدر داغونی! ویتا منم همین طوره چند نفر دیگه هم همین مشکل رو دارن! برو تایم استنبای رو روی 10 دقیقه بزار بعدا خودش درست میشه راهش نمی دونم چیه !

اخه بازيهاى ٣ گيگى خريدم بايد بچسبم بش تا دانلود بشه وگرنه puased ميشه
فقط نفهميدم همه از اول اينجورى بودند؟ بعدا خودش درست ميشه؟ اخه خود به خود؟ يا منتظر اپديت بايد بمونيم؟ نميدونم به مودم هم ربط داره كه عوض كنم يا نه؟ كلا ويتا را پس بدم و يكى ديگه بگيرم يا همشون اينجوريند؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر