هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

من از اونجایی که نگاه کردم بازی یونیت انگار گرافیک بالایی نداره داره؟؟گرافیک کالاف گست خوبه/؟؟ب نظرم تا حال کیلزون بالا تره
CAll OF Duty Ghost کجا بود D:
اون یه نسخه همینطوری الکی از black ops 1 ساختن اسمش declassfied هست که اصلا بخری ضرر تمام هم کردی D:
unit 13 گرافیکش بدک نیست. اما رونده و کنترلش خیلی خوبه
از نظر گرافیک هم uncharted از همه بازیا بالاتر بود تا حالا با killzone

گرافیک Unit 13 فوق العاده عالیه ! توی کیفیت بافت و طراحی دشمن ها و انیمیشن ها حرف نداره . شاید توی نورپردازی و چند تا موارد دیگه نسبت به UnC و Killzone پایین باشه
میتونم بگم Unit 13 جز 5 تا گرافیک خوب این کنسول هستش که خوشبختانه از معدود بازی هایی هستش روی این کنسول که افت فریم نداره :)

سلام اون کارایی که گفتین کردم بازم نشد رفتم سایت سونی از اونجا وارد شم رمزو ایمیلو دادم اینو نوشت یعنی چی؟
Some services on PlayStation.com may be unavailable due to the phased restoration of PlayStation®Network.We apologize for the inconvenience and hope to restore all services shortly

سلام اون کارایی که گفتین کردم بازم نشد رفتم سایت سونی از اونجا وارد شم رمزو ایمیلو دادم اینو نوشت یعنی چی؟
Some services on PlayStation.com may be unavailable due to the phased restoration of PlayStation®Network.We apologize for the inconvenience and hope to restore all services shortly
این نوشته که
یعضی سرویسها در playstaion.com در دسترس نخواهد بود به دلیله restore کردن PSN .
هم به دلیله مشکلات امنیتی اخیر هست.
هم اینکه فشار عرضه ps4 سرورها رو شلوغ کرده . خیلیا نمیتونن وصل بشن.

CAll OF Duty Ghost کجا بود D:
اون یه نسخه همینطوری الکی از black ops 1 ساختن اسمش declassfied هست که اصلا بخری ضرر تمام هم کردی D:
unit 13 گرافیکش بدک نیست. اما رونده و کنترلش خیلی خوبه
از نظر گرافیک هم uncharted از همه بازیا بالاتر بود تا حالا با killzone

بابا خودم فیلمشو دیدم برای کالاف با ویتا بازی میکرد سگه هم توش بود....بمبشم باید از رویه صفحه کلیک میکردی مینداخت....تو اپارات بگرد

بابا خودم فیلمشو دیدم برای کالاف با ویتا بازی میکرد سگه هم توش بود....بمبشم باید از رویه صفحه کلیک میکردی مینداخت....تو اپارات بگرد

ریموت پلیشه عرفان تو عنوان ویدئوشم نوشته :

[video=aparat;9URDa]http://www.aparat.com/v/9URDa[/video]​

نسخه PS4 هست که داره با Remote Play بازی میکنه
برای این کار یک عدد ps4 و یک عدد Call Of Duty Ghosts نیاز داری و صد البته vita
:)

من رمزمو چند روز پیش عوض کرده بودم درست شده بود حالا چیکار کنم
درست شد پس باید بتوی بری داخله PSN ! چه اروری مگه میده ؟

ببخشید داستانِ این سایتهایی که بازیای ویتا رو برای دانلود گذاشتن چیه؟ گویا از یه جور فایل منیجر استفاده می کنه و نوشته راحت میتونید دانلود کنید و با استفاده از این برنامه روی ویتا بریزید و بازی کنید. کسی تا حالا امتحان کرده این روش رو؟

یه سوال دیگه ام اینه که مگه تمامِ بازیا رو نمیشه از PSN دانلود کرد؟ چرا برای بعضی از بازیا فقط گزینه خریدِ فیزیکی موجوده؟
ممنون

دوستان میخواستم بدونم با قابلیت Remote میشه بازی های PS3 هم بازی کرد؟ PS4 که میشه ، یه چند تا ویدیو دیدم بازی های PS3 ریموت بازی می کردند، ویتا رو با PS3 الان ریموت کردم، ولی نمیزاره بازی کرد. راهی هست؟ کلا زیاد خونه نیستم، دیدم از طریق نت میشه Remote شد ، جالب بود واسم مخصوصا اینکه میشه PS3 رو خاموش روشن کرد. فقط اگه بشه بازی کرد که دیگه عالی میشه

ببخشید داستانِ این سایتهایی که بازیای ویتا رو برای دانلود گذاشتن چیه؟ گویا از یه جور فایل منیجر استفاده می کنه و نوشته راحت میتونید دانلود کنید و با استفاده از این برنامه روی ویتا بریزید و بازی کنید. کسی تا حالا امتحان کرده این روش رو؟

یه سوال دیگه ام اینه که مگه تمامِ بازیا رو نمیشه از PSN دانلود کرد؟ چرا برای بعضی از بازیا فقط گزینه خریدِ فیزیکی موجوده؟
ممنون
Fake هست. تقلبی . ویتا هیج file manager نداره . اون سایتها اینا میزارن اخرش بهشون پول بدی و بعدا هم هیچی دستگیرت نمیشه D:
ویتا در حال حاضر هیچ هکی نشده ....

کدوم بازی ؟ یک تعداد از بازیهای ps3 به این حالت بود اما تا جایی که میدونم همه بازیهای ps vita به صورت digital توی psn عرضه شدند.

دوستان میخواستم بدونم با قابلیت Remote میشه بازی های PS3 هم بازی کرد؟ PS4 که میشه ، یه چند تا ویدیو دیدم بازی های PS3 ریموت بازی می کردند، ویتا رو با PS3 الان ریموت کردم، ولی نمیزاره بازی کرد. راهی هست؟ کلا زیاد خونه نیستم، دیدم از طریق نت میشه Remote شد ، جالب بود واسم مخصوصا اینکه میشه PS3 رو خاموش روشن کرد. فقط اگه بشه بازی کرد که دیگه عالی میشه
بعضی از بازیهای PS3 رو پچ کردن مثل SHadow Of Clossus - God Of War HD که بشه Remote بازی کرد اما کلا Remote یک چیزی بوده که انگاری از پایه برای PS4 طراحی شده بود که اون در حال توسعه هست همچنان.
remote بازی کردن ممکنه لگ زیاد بندازه . net خیلی قوی میخواد . فعلا تا عرضه شبکه cloud امکان پذیر نیست . چون بیشتر بازیهای Ps3 اصلا با remote play مشکل دارن و کار نمیکنن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or