هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من یه مشکلی با خروجی هدفون ویتا دارم
یه گوشی arc sدارم.هندزفری گوشی رو که به ویتا میزنم صدا خیلی ناواضحه.هندزفری یه گوشی خوب دیگه هم تست کردم
یه تبدیا نر و ماده فلزی هدفون هم گرفتم یکم بهتر شد ولی بعضی صداها(مثلا توی منو که بالا و پایین میرم)خیلی بیشتر از حد معموله
چکار باید کنم.کسی میتونه یه هندزفری خوب معرفی کنه؟
بیش از حد معمولیه ؟ دقیقا منظورت چی هست ؟
هیدفون دیگه تست کردی ببینی صدا خوب به گوش میرسه یا نه
بهتره یک هدفون دیگه تست کنی
من تغریبا از هندزفری iphone 5s گرفته تا htc one و Beats و Sony و ... همه اینا رو روی ویتا تست کردم همه صداهاشون خوب بوده ! حالا بسته به خوب بودن خوده هدفون هم صدای بهتری داشتن
کلا بستگی به بودجت داره چی بخوای بگیری اما همه جواب میدن نباید صدای معمولی یا ناواضح بده ! امیدوارم مشکل از خوده ویتا نباشه.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
بیش از حد معمولیه ؟ دقیقا منظورت چی هست ؟
هیدفون دیگه تست کردی ببینی صدا خوب به گوش میرسه یا نه
بهتره یک هدفون دیگه تست کنی
من تغریبا از هندزفری iphone 5s گرفته تا htc one و Beats و Sony و ... همه اینا رو روی ویتا تست کردم همه صداهاشون خوب بوده ! حالا بسته به خوب بودن خوده هدفون هم صدای بهتری داشتن
کلا بستگی به بودجت داره چی بخوای بگیری اما همه جواب میدن نباید صدای معمولی یا ناواضح بده ! امیدوارم مشکل از خوده ویتا نباشه.

این دوستمون باید توجه داشته باشه که فیش بعضی از هندزفری ها چون میکروفون هم داره به شکل کامل توی جک 3.5 میلیمتری ویتا نمیشینه یعنی اون یه خط اضافه روی فیش که مربوط به میکروفون هندزفری هست مشکل ساز میشه شما بایه ایرفون معمولی تست کن من خودم یه ایرفون 15 تومنی گرفتم کیفیت و بلندی صداش بسیار خوبه

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستان یه نکته ساده اما کاربردی هست خواستم بگم دیگه نیاز به تاپیک زدن نداره همین جا میگم...همونطور که میتونید ویتا برنامه note نداره یعنی نمیتونید چیزی باهاش یادداشت کنید و بعد ذخیره کنید البته به وسیله برنامه نقاشی شاید بشه یه کارهایی کرد ولی با کیبورد نمیشه چیزی نوشت و بعد بازش کرد مثل موبایل ها.....خلاصه صحبت کنم شما وارد برنامه mail بشید و یه ایمیل جدید بنویسید یعنی آیکون مداد رو بالا سمت راست انتخاب کنید و در بخش متن پیام نوت خوددتون رو یادداشت کنید از طریق آیکن دوربین میتونید به یادداشتتون عکس هم اضافه کنید خوب وقتی نوشتید حالا پنجره رو ببندید یعنی دکمه x بالا سمت چپ رو بزنید ویتا ازتون میپرسه میخواید این میل ذخیره بشه شما هم save رو میزنید و یادداشتتون میره تو پوشه drafts نکته اینجاست تمام این مراحل به صورت کاملا آفلاین قابل اجراست و نوت شما در حافظه ویتا ذخیره میشه و نیازی به اینترنت نداره و بعدا باز میتونید به پوشه drafts مراجعه کنید و نوت خودتون رو بخونید البته باز کاملا آفلاین...البته شاید بعضی ها این نکته رو میدونستند ولی گفتنش خالی از لطف نیست و به کار میاد با این روش عملا یه برنامه note تو ویتا هست... از طرفی تایپ کردن با کیبورد ویتا لذت بخش هم هست!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من میخوام بخرم.....یجن چند باشه که بتونم انلاینم بازی کنم؟؟مدله وای فای چ فرقی با بقیه داره؟
بهترین بازیهای انلاین برای ویتا
Killzone Mercenary
LBP
Soul SAcrifice
Dragon Crown
Unit 13 ( coop)
اینا کلا بازیهای خوبه مولتی هستن.
به نظرم killzone و SS و DC از همه بهترین. اطلاعات در مورده هر یک از بازیا هم میتونی توی تاپیکاش راحت پیدا کنی به اندازه کافی :)
مدل wifi با 3g فرق در داشتن 3g و gps هست. همین.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسی...من باید ریجن چندو بخرم؟؟با هردو میشه انلاین بازی کزد؟
از بین اون بازیا فقط LBP و Unit 13 دارای online pass هستن . بنابراین باید ریجن اکانتت با ریجن این بازیا یکی باشه
بقیه بازیا چون Online pass ندارن مهم نیست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام هر کار میکنم بهpsn وصل نمیشه نه بارتی میره دیگه نهمسیج هام خونده میشه.همینجور رو please wait میمونه بعدش هم میگه وصل نمیشه
شماره ارور چی هست ؟
نمیگه password غلطه که ؟ چون یک سری از PAss ها ریست شده بود باید pass جدید بهش بدی
در هر صورت 3 راه امتحان کن:
1. مودم خودت رو ریست کن
2. تنظیمات wifi که بهش وصل میشی رو پاک کن . دوباره وصل بشه
3. دستگاه رو خاموش روشن یا ترجیحا ریست کن ( دستت رو روی Power نگه دار)

Hvakhshathra

کاربر سایت
Oct 8, 2013
22
روشی یا برنامه ای هست که دستگاه رو تنظیم کنی فلان ساعت روشن شه و شروع به دانلود از PSN کنه و بعد فلان ساعت خاموش شه؟ چون حجمِ نتِ من محدود هست و فقط شبا برای دانلود آزاد میشه.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
روشی یا برنامه ای هست که دستگاه رو تنظیم کنی فلان ساعت روشن شه و شروع به دانلود از PSN کنه و بعد فلان ساعت خاموش شه؟ چون حجمِ نتِ من محدود هست و فقط شبا برای دانلود آزاد میشه.

دوست عزیز ویتا برنامه برای یادداشت یا ماشین حساب نداره چه برسه به این :|

می تونید با استفاده از برنامه که توی انجمن قرار گرفته لینک بازی ها رو به PC تون منتقل کنید و بعد با IDM و برنامه AutoPowerOnShutDown روی PC بازی رو دانلود کنید و بعد منتقلش کنید با همون برنامه به PS Vita تون

http://forum.bazicenter.com/thread76403/

اسم برنامه هم PS3Prox هستش !

Hvakhshathra

کاربر سایت
Oct 8, 2013
22
دوست عزیز ویتا برنامه برای یادداشت یا ماشین حساب نداره چه برسه به این :|

می تونید با استفاده از برنامه که توی انجمن قرار گرفته لینک بازی ها رو به PC تون منتقل کنید و بعد با IDM و برنامه AutoPowerOnShutDown روی PC بازی رو دانلود کنید و بعد منتقلش کنید با همون برنامه به PS Vita تون

http://forum.bazicenter.com/thread76403/

اسم برنامه هم PS3Prox هستش !
خوشم میاد در قبالِ ویتای بدبخت همیشه شمشیر رو از رو بستید! :)
خیلی ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر