هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سلام خدمت دوستان دیدم تمام تاپیک های هک ویتا رو قفل کردن گفتم اینجا اعلام کنم...
عزیزانی که قصد دارن ایمولاتور کامل psp (هم منوی پی اس پی هم بازی های کپی و برنامه ها...) رو روی ویتا اجرا کنن این بازی رو باید از استور به قیمت 10 دلار بخرن برای هک tn-v4 این هک برای تمام فریمور ها جواب میده فعلا فایل های هک ریلیز نشده اند و فقط بازی معرفی شده...بازی رو سونی در اسرع وقت از روی سرور برخواهد داشت...

101-in-1 megamix
توی استور سرچ کنید 101- بازی رو میاره
http://wololo.net/wagic/wp-content/uploads/2013/12/101-in-1-Megamix-PSP_cover-595x1024.jpg
سلام.میشه بازی رو از استور انگلیس خرید یا حتما باید با حساب ریجن 1 خریداری بشه

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
سلام خدمت دوستان دیدم تمام تاپیک های هک ویتا رو قفل کردن گفتم اینجا اعلام کنم...
عزیزانی که قصد دارن ایمولاتور کامل psp (هم منوی پی اس پی هم بازی های کپی و برنامه ها...) رو روی ویتا اجرا کنن این بازی رو باید از استور به قیمت 10 دلار بخرن برای هک tn-v4 این هک برای تمام فریمور ها جواب میده فعلا فایل های هک ریلیز نشده اند و فقط بازی معرفی شده...بازی رو سونی در اسرع وقت از روی سرور برخواهد داشت...

101-in-1 megamix
توی استور سرچ کنید 101- بازی رو میاره
http://wololo.net/wagic/wp-content/uploads/2013/12/101-in-1-Megamix-PSP_cover-595x1024.jpg
البته گفته که هیچ تضمینی وجود نداره...
راستی اگه این هک عملی شد دیگه نمیشه به psn وصل شد؟

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
خدمت دوستان عرض کنم این هک عملی خواهد شد وگرنه کلا بازی معرفی نمیکردن ولی سونی با دادن نسخه 3.01 کار رو سخت کرد برای دولوپر ها چون اونها هک رو برای 3.00 آماده میکردن...
این بازی در استور اروپا هم هست میتونید سرچ کنید ولی برای استور ژاپن بازی دیگه ای باید گرفت که اینجا نیاز نیست بگم....
مسلما سونی در آپدیت بعدی این بازی رو پچ میکنه تا قبل از اومدن آپدیت بعدی مشکلی نیست ومیشه با وجود هک راحت به فعالیت ادامه داد...ولی وقتی آپدیت جدید بیاد احتمال زیاد دیگه نتونید به شبکه وصل بشید چون سیستم پیام آپدیت میده و اگر آپدیت کنید هک از بین خواهد رفت البته از توی منوی پی اس پی بخش psn میشه به psn وصل شد حتی اگه ویتا ورژن پایین تری باشه از آخرین ورژن روز ولی در حد همون پی اس پی هست دیگه...البته راهی برای این مشکل هم پیدا شده که یک تونل پراکسی هست بعدا اگر نیاز شد راجع بهش توضیح میدم با اون پراکسی افرادی که ویتا یا پلی3 با فریمور ورژن قدیمی دارن هم میتونن به پی اس ان وصل بشن...

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
دوستان دیدم برای خرید دیسکهای فیزیکی بازیها ریجن 1 یا 2 نوشته

مگه مهمه و ربطی داره؟ یعنی 1 یا 2 بستگی داره دیسکش تو دستگاهتون کار کنه یا نه؟ فکر نکنم؟ اگر نه پس چرا می نویسند؟

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
دوستان دیدم برای خرید دیسکهای فیزیکی بازیها ریجن 1 یا 2 نوشته

مگه مهمه و ربطی داره؟ یعنی 1 یا 2 بستگی داره دیسکش تو دستگاهتون کار کنه یا نه؟ فکر نکنم؟ اگر نه پس چرا می نویسند؟
برای ویتا که فرقی نمی کنه چون region-free هست. اما بعضی از بازیا هستند که یه کد برای آنلاین بازی کردن دارن. مثل wipeout یا unit 13. فقط در صورتی می تونی ازین کد استفاده کنی که ریجن اکانتت با ریجن بازی (فیزیکی) یکی باشه. مثلا هردو ۱ باشن.
البته ممکنه تفاوت های دیگه ای هم از لحاظ محتوا داشته باشن اما معمولا خیلی جزئی است و فرقی نمیکنن (بیشتر در حد سانسور جزئی یا لغات مورد استفاده)

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
برای ویتا که فرقی نمی کنه چون region-free هست. اما بعضی از بازیا هستند که یه کد برای آنلاین بازی کردن دارن. مثل wipeout یا unit 13. فقط در صورتی می تونی ازین کد استفاده کنی که ریجن اکانتت با ریجن بازی (فیزیکی) یکی باشه. مثلا هردو ۱ باشن.
البته ممکنه تفاوت های دیگه ای هم از لحاظ محتوا داشته باشن اما معمولا خیلی جزئی است و فرقی نمیکنن (بیشتر در حد سانسور جزئی یا لغات مورد استفاده)

مهيار من الن اكانتم امريكاست و ريجن يك
امروز FIFA 14 رو فيزيكي خريدم كه ريجن 2 ميگفتند هست ولي قشنگ انلاين هم بازي ميكنم...

راستي اپديت واسه نسخه فيزيكي ها برامون هم مياد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مهيار من الن اكانتم امريكاست و ريجن يك
امروز FIFA 14 رو فيزيكي خريدم كه ريجن 2 ميگفتند هست ولي قشنگ انلاين هم بازي ميكنم...

راستي اپديت واسه نسخه فيزيكي ها برامون هم مياد؟
اپدیت توی Live area هست
به صورت یک فلش نارنجی نشون داده میشه !

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
دوستان سلام

خوشحالم كه به جمعتون اضافه شدم البته با توصيه دوست گلم مهيار (Danteppc)

من ديروز يك ويتاى واى فاى نو خريدارى كردم

اما يك مشكل اعصاب خورد كنم دارم كه از PS Store يك بازى را خريدارى كردم اما اتصال اينترنت چه دستگاه روشن باشه چه خاموش هر ٥ دقيقه قطع ميشه اينجورى نميشه دانلود كرد:(

به اخرين ورژن ٣.٠١ اپديت كردم و حتى يكبار هم به خاطر اين مشكل ريست كردم نميدونم به خدا موندم برم پس بدم؟ ممورى ٣٢ گيگم هم فرمت كردم

اينترنت و مودم و واى فاى من عالى هست سرعت تك كانكشن الان ٢٤ ساعت روى ١ مگابيت و چه ديشب و چه صبح امروز حتى ساعت ٦ صبح باز اين مشكل بود و فقط هم براى اين دستگاه !؟!

مودم ريست و كانفيگ كردم نشد تو تنظيمات settings ويتا DNS دادم نشد نميدونم چى كار كنم انگار قسمت من نيست

بايد بنشينم دستى هر ٥ دقيقه كه اينجورى ميشه و معمولا دانلود puased ميشه ادامه دانلود رو بزنم

دوستان اين مشكل هم حل شد نميدونم فكر مشكل از سرورهاى سونى بود الان راحت خاموش ميكنم و دانلود ميشه البته الان سرويسم روى 4.3 مگابيت نامحدود هست روزانه ٣٠ گيگا بايت دانلود ميكنه

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
میگم کدوم نابغه ای تاپیک های هک رو قفل کرده؟! این wololo تاحالا ۱۰ تا خبر تو این هفته واسه اکسپلویت داد. مثل زمان 1.6 موفق شدن امولاتور PSP روش اجرا کنن. بازی های ISO CSO , .... تازه XMB هم اجرا کرده با تم و ...
Wagic, Half-Byte Loader, PSP / PS Vita Programming, and Homebrews � Wololo.net
آپدیت هارو هم که تونستن bypass کنن و دیگه force نیست. کلا اونایی که بازی رو گرفتن الان یه PSP HACKED + VITA FULL ACCESS دارن.

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
میگم کدوم نابغه ای تاپیک های هک رو قفل کرده؟! این wololo تاحالا ۱۰ تا خبر تو این هفته واسه اکسپلویت داد. مثل زمان 1.6 موفق شدن امولاتور PSP روش اجرا کنن. بازی های ISO CSO , .... تازه XMB هم اجرا کرده با تم و ...
Wagic, Half-Byte Loader, PSP / PS Vita Programming, and Homebrews � Wololo.net
آپدیت هارو هم که تونستن bypass کنن و دیگه force نیست. کلا اونایی که بازی رو گرفتن الان یه PSP HACKED + VITA FULL ACCESS دارن.

آخه دیگه خیلی وقته بعد این اخبار TN-V4 بازی 101 رو از روی استور برداشتنش مهیار، اکثر بچه هام به Firmware 3.01 آپدیت کردند:

03374808529626417816.jpg
دیر جنبیدیم فعلا باید منتظر باشیم.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستان من دستگاهم رو با بازی قبلی هک کردم و الان دارم واقعا لذت میبرم....حتی برنامه sense me هم روش نصب کردم که مال پخش موزیک بود تو صفحه ویتا واقعا زیبا میشه به علاوه موزیک پلیر زیبا خود psp این هک انقدر کامله که علاوه بر بازی ها و برنامه های psp میتونید روش pelugin و حتی تم های ctf نصب کنید....من الان فرصت زدن تاپیک آموزشی ندارم متاسفانه اما یه خبر مهم:
دوستانی که بازی قبلی رو از دست دادن یعنی 101 رو نخریدن و دیگه تو استور نیست....یه بازی دیگه هم هست که اگه اونو بخرید هک کامل روش کار میکنه این بازی هنوز برای عموم فاش نشده ولی اسم بازی برای من ایمیل شده اینم یه هدیه به بچه های گل بازی سنتر اگه کسی میخواد ویتاشو هک کامل psp بکنه این بازی رو بخره که تو همه استور ها بجز ژاپن بازی موجوده:
Ben 10 Alien Force: Vilgax Attacks
قیمتش نمیدونم چنده....

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
دوستان من دستگاهم رو با بازی قبلی هک کردم و الان دارم واقعا لذت میبرم....حتی برنامه sense me هم روش نصب کردم که مال پخش موزیک بود تو صفحه ویتا واقعا زیبا میشه به علاوه موزیک پلیر زیبا خود psp این هک انقدر کامله که علاوه بر بازی ها و برنامه های psp میتونید روش pelugin و حتی تم های ctf نصب کنید....من الان فرصت زدن تاپیک آموزشی ندارم متاسفانه اما یه خبر مهم:
دوستانی که بازی قبلی رو از دست دادن یعنی 101 رو نخریدن و دیگه تو استور نیست....یه بازی دیگه هم هست که اگه اونو بخرید هک کامل روش کار میکنه این بازی هنوز برای عموم فاش نشده ولی اسم بازی برای من ایمیل شده اینم یه هدیه به بچه های گل بازی سنتر اگه کسی میخواد ویتاشو هک کامل psp بکنه این بازی رو بخره که تو همه استور ها بجز ژاپن بازی موجوده:
Ben 10 Alien Force: Vilgax Attacks
قیمتش نمیدونم چنده....

واقعا دمت گرم داش حسین !

یکم گرونه تره فقط 12 دلاره استور من.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من میخوام وصل شم به psn این error رو میده

کد erroe

np-2100-3

you must sign in with the account that is linked with this ps vita

اکانت رو من روی ps3 ساختم چطوری میتونم از اکانتم روی ps vita هم استفاده کنم ... ممنون میشم راهنماییم کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

کد erroe

np-2100-3

اکانت رو من روی ps3 ساختم چطوری میتونم از اکانتم روی ps vita هم استفاده کنم ... ممنون میشم راهنماییم کنید
ظاهرا ps vita شما اولین بار با یک اکانت غیر از اکانتی که الان میخوای sing in بشی singed in شده. باید ویتا رو فرمت و restore کنی و اکانت جدید رو بهش بدی.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

کد erroe

np-2100-3

ظاهرا ویتا با اکانت دیگه ای غیر از اکانتی که الان میخوای استفاده کنی singed in شده. ویتا فقط یک اکانت قبول میکنه
برای سوییچ بین اکانت هم باید ویتا رو restore و مموری رو format کنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر