هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
راست میگه اگه هدفون هست ممنون میشیم بگید
این بلوتوث ها که هستن میشه باهاشون آهنگ هم گوش داد؟ من شنیدم بعضی مدل ها میشه اگه هست ممنون میشم اینم معرفی کنید

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
قیمت دسته شوک دار PS3 چنده؟البته اورجینالش!
اگه جای خوبی هم سراغ دارین بگین که قصد خرید دارم
ممنون
فتحی 50 میده،اصلشو. (البته جاهای دیگه تا 80 هم دیدم!!!)
من 2 تا خریدم ازش که راضی هستم.

GRANDTURISMO5

کاربر سایت
Nov 14, 2009
12
نام
حمید
راست میگه اگه هدفون هست ممنون میشیم بگید
این بلوتوث ها که هستن میشه باهاشون آهنگ هم گوش داد؟ من شنیدم بعضی مدل ها میشه اگه هست ممنون میشم اینم معرفی کنید
دوست عزیز هدست بلوتوثیش 60 تومان است .تو پایتخت.با آرم پلی 3 و گوشی هم میتونه سرچش کنه.بعضی از دوستان در همین سایت گفته بودن 53 تومان میفروشن...آکبند.

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
مشکل با هدست سونی

سلام.

بعد از اینکه Firmware را به آخرین ورژن آپدیت کردم یک مشکل عجیب برام ایجاد شده.

میدونید که وقتی هدست وصل باشه ، هنگام بازی آنلاین میتونید صدای حریف را از توی هدست بشنوید و صدای بازی هم به طور معمول از بلندگوها پخش میشه.

ولی بعد از آپدیت یک مشکلی ایجاد شده و اون این است که الان صدای حریف بجای هدست از بلندگوها پخش میشه! .

هدست کاملا وصل است و مشکلی نداره ؛ کلیه setting ها رو هم چک کردم (با اینکه هنگام آپدیت چیزی عوض نمیشه) . جالبه اینکه طرف مقابل صدای من را به وضوح و از داخل هدست خودش میشنوه(یعنی میکروفن داره درست کار میکنه) .

ممنون میشم راهنمایی کنید

متشکرم
رد ست !

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
سلام.

بعد از اینکه Firmware را به آخرین ورژن آپدیت کردم یک مشکل عجیب برام ایجاد شده.

میدونید که وقتی هدست وصل باشه ، هنگام بازی آنلاین میتونید صدای حریف را از توی هدست بشنوید و صدای بازی هم به طور معمول از بلندگوها پخش میشه.

ولی بعد از آپدیت یک مشکلی ایجاد شده و اون این است که الان صدای حریف بجای هدست از بلندگوها پخش میشه! .

هدست کاملا وصل است و مشکلی نداره ؛ کلیه setting ها رو هم چک کردم (با اینکه هنگام آپدیت چیزی عوض نمیشه) . جالبه اینکه طرف مقابل صدای من را به وضوح و از داخل هدست خودش میشنوه(یعنی میکروفن داره درست کار میکنه) .

ممنون میشم راهنمایی کنید

متشکرم
رد ست !

مشکل حل شد . جهت اطلاع .

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
دوستان من میخوام با یکی که اونم داخل ایرانه آنلاین fifa 10 بازی کنم ولی هر کاری میکنم نمبشه ! با بقیه مشکلی ندارم. ولی این یه نفرو وقتی invite میکنم که بازی کنیم وقتی میاد تو نمبتونه تیم انتخاب کنه و بعد میوفتیم بیرون ! از تو لابی هم تست کردم. روم ساختم تو روم این کارو کردم باز نشد!
ممنون میشم کسی کمک کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر