هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
دوستان راهی هست که بشه کنسول رو به 2 تلوزیون همزمان از طریق hdmi وصل کرد؟مثلا هابی چیزی ک بشه ازش 2 تا خروجی hdmi گرفت!
چون با یکی بازی میکنم و با اون یکی فیلم نگاه میکنم جا ب جا کردن کابل یکم خسته کنندی شده :D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان راهی هست که بشه کنسول رو به 2 تلوزیون همزمان از طریق hdmi وصل کرد؟مثلا هابی چیزی ک بشه ازش 2 تا خروجی hdmi گرفت!
چون با یکی بازی میکنم و با اون یکی فیلم نگاه میکنم جا ب جا کردن کابل یکم خسته کنندی شده :D
نه متاسفانه سونی هنوز تا این قدر پیشرفت نکرده
شما باید یکمی تنگش کنی و عوض کنی:biggrin1:
و یا دو تا فیش بخری:biggrin1:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منظورت AV هست؟پس کیفیت HDMI را چه کنم؟:d
یعنی چیزی شبیه هاب نیست ک بشه این کارو کرد؟؟
نه منظورم همون HDMI بود
چرا هست ولی نمیدونم اسمش چی بود یه هاب HDMI هست از یکی به چهار تا HDMI بری بازار گیرت میاد یکمی به اون فروشنده ها توصیح بده ببین چی میگن

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
میشه تفاوت ها و قیمت این سه تا هدست رو بگید
10411164345147999497.png
[/URL][/IMG]
00715796899591087224.jpg
[/URL][/IMG]
85611252939090315482.png
[/URL][/IMG]

vahid200000

کاربر سایت
Jun 12, 2012
18
من یه دسته دیگه بخوام بشناسونم به دستگاه ps3 چی کار باید بکنم؟؟؟؟با کابل وصل میکنم ولی نمیشناستش(دسته اورجینال هست)
قبلا فت داشتم دسته اون هست الان اسلیم گرفتم نمیشناسه دستگاه دسته رو:-o
ممنون

Romans

کاربر سایت
Aug 1, 2012
3
سلام
دوستان عزیز دنبال راهی هستم برای ارتباط کیبورد با دستگاه برای بازی مثل فیفا 14 . یه کانورتر برای این کار هست به اسم Eagle Eye . دوستان اطلاع دارن این دستگاه رو از کجا میشه تهیه کرد؟ ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
کسی میدونه از کجا میشه قاب نو واسه دستگیره اصلی ps3 گیر آورد ؟؟؟

باید بری پیش تعمییرات دسته و کنسول پلی3 انها حتما دارند
ماله دسته اورجنیال رو در میارن و با قاپ شما عوض میکنن البته قاپ دسته خرابشو بعد یه هزینه ی میگیره همین

henryps3

کاربر سایت
Jul 15, 2014
44
سلام دوستان يه دسته اورجينال پلي 3 دارم كه دكمه هاي سمت راستش كار نميكنه يعني مربع ودايره واينا ولي جهت ها كار ميكنه بازش هم كردم هيچ مشكلي نديدم توش همه چي سالم سر جاش بود به نظرتون ايراد از چيه

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام دوستان يه دسته اورجينال پلي 3 دارم كه دكمه هاي سمت راستش كار نميكنه يعني مربع ودايره واينا ولي جهت ها كار ميكنه بازش هم كردم هيچ مشكلي نديدم توش همه چي سالم سر جاش بود به نظرتون ايراد از چيه

وقتی دسته رو باز میکنی بین فلت و برد یه جا به هم متصل میشن.اون قسمت رو با یه پنبه و الکل یا اسپری شستشو بده.بعد زیر اونا یه ابر نازکی هست که باعث فشار اونا واتصال بهترشون میشه.اون ابرو با چسب برق یکم ضخیمترش کن تا بیشتر فشار بیاره برا اتصال بهتر.احتمال زیاد مشکل همین باشه.

henryps3

کاربر سایت
Jul 15, 2014
44
وقتی دسته رو باز میکنی بین فلت و برد یه جا به هم متصل میشن.اون قسمت رو با یه پنبه و الکل یا اسپری شستشو بده.بعد زیر اونا یه ابر نازکی هست که باعث فشار اونا واتصال بهترشون میشه.اون ابرو با چسب برق یکم ضخیمترش کن تا بیشتر فشار بیاره برا اتصال بهتر.احتمال زیاد مشکل همین باشه.

ممنون امتحان ميكنم

داداش اين كاري كه گفتي كردم بازم كار نكرد

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر