هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

rekabi

کاربر سایت
Jul 18, 2011
26
نام
هادی
سلام دوست عزیز
میتونم بپرسم ان تبدیل و واسه چی میخای ؟؟ اخه من پی اس 3 مو به اسپکر وصل کردم بدون نیاز به این فیش یا تبدیل

---------- نوشته در 10:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:28 PM ارسال شده بود ----------

دوستان این تبدیل تو بازار گیر میاد؟
برا وصل کردن کنسول به اسپیکرهام میخوام

21uswx0eHJL._SL500_AA300_.jpg

user-online.png

user-online.png

registered_user.png

سلام دوست عزیز
میتونم بپرسم این تبدیلو واسه چی میخای ؟؟ اخه من پی اس 3 مو به اسپیکر وصل کردم بدون نیاز به این فیش یا تبدیل

rekabi

کاربر سایت
Jul 18, 2011
26
نام
هادی
خب همه ی اسپیکر ها 2تا ورودی فیش سفید و قرمز دارن اسپیکر توام نباید مجزا باشه ازین قائده
یا اپتدای همون فیش هایی که نشون دادی هستن ینی این کابلها سیارن و یکسر انالوگه که فرق میکنه با استریو و بزرگتره یکسر استریو
یا اینکه اون 2تا ورودیی که گفتم سفیدو قرمز به طور جداگونه داره
که اگه کلا اون 2تا ورودیه فیش باشه تصویرتو از HDMI باید بگیری خروجیه صداتم تو ps3 تنظیم کنی رو AVIحله

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
کسی نبود.....!?بابا یکی جواب ما هدفونی ها رو بده دیگه،لطفا....!

دوست عزیز، من به شما هدفون زیر رو توصیه میکنم.
صوتی و تصویری :: هدفون :: هدفون SE-M390 - چاره: فروشگاه اینترنتی

من هم مثل شما فقط دنبال صدای بازی بودم. هدفون 7.1 سونی خوبه ولی نه در حد عالی. من خودم عید یدونه گرفتم ولی 7.1ش رو خوشم نیومد. این هدفون استریو هستش و باور کن صدای 5.1 رو هم میتونی توش احساس کنی.
من خودم الان دارم از این استفاده میکنم. سیمش بلنده. یدونه هم توش کابل افزایش طول داره که بازم بلندتر میشه. واقعا صدای Crystal Clear میده بهت. به درد PC و سایر وسایل صوتیت هم میخوره.

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
دوستان من چچوری باید به هدفون معمولی رو به ps3 وصل کنم ؟ برای مثال یه miCrofiRe دارم .

---------- نوشته در 11:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن وایر لس هم هستش ولی بلوتوث نداره میشه ؟؟ یا نه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان من چچوری باید به هدفون معمولی رو به ps3 وصل کنم ؟ برای مثال یه miCrofiRe دارم .

---------- نوشته در 11:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن وایر لس هم هستش ولی بلوتوث نداره میشه ؟؟ یا نه

بهت فکر کنم یه بار توضیح دادما!
مستقیم نمیتونی وایرلس رو وصل کنی باید فرستنده رو بزنی به تلویزیون یا فیش هدفون مانیتورت!

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
بهت فکر کنم یه بار توضیح دادما!
مستقیم نمیتونی وایرلس رو وصل کنی باید فرستنده رو بزنی به تلویزیون یا فیش هدفون مانیتورت!

میدونم باید فرستنده رو وصل کنم اما به کجا وصل کنم؟ عکس رو هم که دیدی؟ audio out نداره Tv راه دیگه ایی نداری؟

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
سلام من جدیدا یه چیزی سرچ کردم دیدم بدجور میخوامش.. یعنی اصلا مشکل اصلی اکشن بازی نکردن من با کنسول همینا بودش..
KEYBOARD AND MOUSE ADAPTER CONVERTER
4133BfeLDJL.jpg

[SPOILERاین بهترین و مهمترین وسیله ای هست که تا به حال میتونید ببینید و نسبت به قیمتش فوق العادست.این وسیله برای Ps3 و یا شاید هم Wii کاربرد داره و من قبلاً هم معرفیش کردم.
با استفاده از این،میتونید دسته ی Ps2 و دسته ی رانندگی Ps2 و صفحه ی رقص Ps2 رو به کنسول Xbox360 وصل کنید و استفاده کنید!میتونید به راحتی هر نوع موس و کیبورد چه USB و چه از نوع Ps/2 رو به کنسول 360 وصل کنید و علاوه بر اون میتونید از کیبورد و موس در هر نوع بازی ای که بخواید استفاده کنید!برای مثال میتونید دکمه های A برای چپ و S برای پایین و D برای راست و W برای بالا استفاده بشه و همینطوری هر دکمه ای میخواین رو برای خودتون تنظیم کنید،موس رو نیز میتونید تنظیم کنید و سرعتش و نوع چرخش و ... رو تنظیم کنید.علاوه بر این 2 عدد USB هم به کنسولتون اضافه میشه به همراه یک فیش Ps/2 برای کیبورد و یکی برای موس و یکی برای دسته های Ps1 و Ps2 و حالت اتوماتیک فایر(همونی که مثلاً دکمه ی X رو به صورت اتوماتیک پشت سر هم تند تند میزنه،خودتون میتونید رویه هر دکمه ای تنظیمش کنید!).
][/SPOILER]

sasan831

کاربر سایت
Apr 16, 2012
8
دوستان سلام

يه سوال : دوستان گرامي بنده اگر تيديل sata به usb بگيرم ميتونم هارد داخلي كامپيوترم رو به ps3 وصل كنم و به عنوان هارد اكسترنال ازش براي اجراي بازي ها استفاده كنم ؟؟؟
اگه جواب مثبته خواهشن سريع پاسخ بدين چون ميخوام يكي از اين تبديل هارو بگيرم
يه دنيا ممنونم
ياحق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر