هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
آقا سلام!
داشتم پست ها رو میخوندم به پست شما رسیدم برام جالب شد بدونم این فرمون ها مثلا قیمتشون چنده؟
برای هر نوع بازی ماشین جواب میدن!
برای هواپیما یا موتور یا نمیدونم هر چیزی که فرمون داره و هدایت میشه هم میشه استفاده کرد یا از یه سری از بازی های خاص پشتیبانی میکنه!
مثل دسته سونی مال خود کمپانیه سونی هستش؟

G27 حدود قیمت بین 400 تا 420 تومان
G25 حدود قیمت بین 300 تا 330 تومان
GT آخرین قیمتی که داشتم 190 تومان بودش با گارانتی

3مدل فرمان از شرکت Logitech هستش با کامپیوتر کاملآ سازگارن. البته نه همی بازیهای. برای کنسول ها فقط برای PS3 می تونید استفاده کنید.

واسه هواپیما فکر نکنم. چون تنظیمات Wheel نداره. بیشتر برای بازیهای ماشین مچ هستن.

خودم به شخصه با G25و Gt کار کردم.کیفیت ساخت بسیار بالایی دارند و کاملآ حس رانندگی رو بهت میده.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
ببهشید کابل HDMI مناصب برای اتصال PS3 به مانتیور چی هست و چنده؟کابلی که به PS3 می خوره به ۳۶۰ هم می خوره؟
هدست برای PS3 چنده؟و اینکه این هدست ها به PC هم متصل می شن؟

آخرین ویرایش:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
ببهشید کابل HDMI مناصب برای اتصال PS3 به مانتیور چی هست و چنده؟کابلی که به PS3 می خوره به ۳۶۰ هم می خوره؟
هدست برای PS3 چنده؟و اینکه این هدست ها به PC هم متصل می شن؟
برخلاف اون چیزی که توی بازار می شنوی، چندان کابل های HDMI با هم تفاوت آن چنانی از لحاظ ترانسفر تصویر ندارن و شاید تنها بشه اونارو از لحاظ پاره شدن سیم ها ـش دسته بندی کرد. در هر حال قیمت هاش متغیره و از 7 تومن شروع می شه تا 15 تومن.
بله، هیچ تقاوتی بین کابل های HDMI این دو کنسول نیست.
هدست ها هم دوباره چند نوع ـن، می تونی از محصولات Logitech استفاده کنی که بین مرز 30-40 تومن ـن که البته مدل های خود Playstation هم با قیمت حدود 40-45 هم می تونی پیدا کنی ولی یه مدت پیش Sony یه هدست جدید معرفی کرد که خیلی از لحاظ ظاهر خوشفرم تره که اونم تو بازار ما حدودا 55-60 تومنه.
اگه دانگل بلوتوث داشته باشی، هیچ دلیلی واسه کار نکردن این هدست ها روی PC وجود نداره.

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام .
من دنبال گیتار بازی guitar heroهستم برای ps3 میخواستم بدونم باهم دیگه فرق دارن ؟ یا میشه با یه گیتار تمام بازیاشو بازی کرد؟ بعد به قیمت بدید ممنون میشم.

The Brave

کاربر سایت
Mar 17, 2011
208
نام
Mehdi
دوستان دسته ی اصل رو از دسته ی تقلبی از جعبش میشه تشخیص داد؟ اگه آره چطور؟ اگر نه از چه راهی میشه تشخیص داد کلا؟

آره ، پک اوریج خیلی سفته و وقتی فشارش بدی نمیره تو
ولی معمولا پک دسته ها ی تقلبی شل اند و اگه فشارش بدی راحت میره تو !
:d

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
برخلاف اون چیزی که توی بازار می شنوی، چندان کابل های HDMI با هم تفاوت آن چنانی از لحاظ ترانسفر تصویر ندارن و شاید تنها بشه اونارو از لحاظ پاره شدن سیم ها ـش دسته بندی کرد. در هر حال قیمت هاش متغیره و از 7 تومن شروع می شه تا 15 تومن.

چی می گی ؟؟!!! :d کابل خود سونی که ارزون ارزونش 30 تومنه ، 15 رو از کجا اوردی؟! نکنه منظورت 150 بود !!!! :d

hamed-akbarie

کاربر سایت
Jul 3, 2010
21
آره ، پک اوریج خیلی سفته و وقتی فشارش بدی نمیره تو
ولی معمولا پک دسته ها ی تقلبی شل اند و اگه فشارش بدی راحت میره تو !
:d

عزیز من اصلا ربطی نداره . مگه دسته کامپیوتره که صفت باشه اتفاقا باید نرم باشه بشه راحت
باهاش بازی کرد .

اگرم تقلبی باشه مطمین باش یه جوری بهت می ندازن که اصلا فرق اصل و کپی رو تشخیص ندی.

بعدم چیزی به نام تقلبی وجدو نداره فقط کیفیتاش فرق داره .

eshghe_dvd

کاربر سایت
Jul 8, 2011
37
نام
علي
سلام بچهها
من تازه کار تازه کار هستم
لطفآ فقط اصلا بهم ناکاهندین و به صورت مبتدی بهم جواب بدین
من تازه این دستگاه گرفتم البته بگم که سری قدیمی هست و دست ۲ از یکی از آشناها و دستگاهم کپی خور هست
بازی هم خیلی خیلی دارم
حالا میخام یک سری وسیله جانبی توپ بگیرم
چی از همه بهتره
به نظرتون این خوبه ؟؟/
۱ . PS3 MOVE KUNG FU RIDER PACK
۲ . PS3 MOVE STARTER PACK

کدوم بهتره ؟؟؟ اگه میشه تفاوتشون را هم بگین
و اینکه آیا اصلآ اسرزش داره بخرم یا نه ؟؟؟
و اینکه با چه بازیهای مچ میشه ؟؟؟؟
و اینکه چجوری کار میشه و به دستگاه من میخوره یا نه ؟؟؟؟
اگه میشه کامل و حسابی و اساسی برام توضیح بدین ا چیزی نخرم الکی که ارزش نداشته باشه
ممنونم از همگی

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
این دوتا فقط از لحاظ بازی با هم تفاوت دارن ! شما هم که شکر خدا کپی خور کردید دستگاه رو میتونید بازی رو تهیه کنید ! اصلش همون MOVE هست که به نظر من STARTER PACK رو بگیری خوبه !

kordlo

کاربر سایت
Dec 14, 2010
118
نام
مهدی
دوستان دسته بازی اومده واسه پلی استشن که شبیه دسته های ایکس باکس باشه حتی جایه آنولوگاش.اگه میشه با عکس و اینکه کجا میفروشند؟

eshghe_dvd

کاربر سایت
Jul 8, 2011
37
نام
علي
این دوتا فقط از لحاظ بازی با هم تفاوت دارن ! شما هم که شکر خدا کپی خور کردید دستگاه رو میتونید بازی رو تهیه کنید ! اصلش همون MOVE هست که به نظر من STARTER PACK رو بگیری خوبه !
داداشی لطفآ بیشتر توضیح بده من هیچی نمیدونم

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
دوستان دسته بازی اومده واسه پلی استشن که شبیه دسته های ایکس باکس باشه حتی جایه آنولوگاش.اگه میشه با عکس و اینکه کجا میفروشند؟
این یکی از بهتریناشه ولی نمیدونم تو ایران هست یا نه
http://www.gamestop.com/ps3/accessories/gioteck-ps3-hf-2-bluetooth-wireless-controller/90929
800846b.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر