هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

reza_meybod

کاربر سایت
Feb 14, 2010
41
نام
Reza
سلام و وقت بخیر
من فرندای آنلاینمو نشون میده رو PS4 FAT
تست سرعت و همه چی هم میگیره
تروفی چیزی هم ک میگیرم پاپ آپ میشه ولی اد نمیشه،کسی هم پیام بده برام نمیاد، این مشکلو از زمانی که یادم میاد داشتم
فقط هم با آی پی ثابت مشکلم حل میشه

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
سلام من یک اکانت قدیمی دارم ایمیل اش مال یاهو و سیو بازی بتمن که درصد زیادش بازی کردم روی اونه ولی الان نه رمز ایمیل که اکانت ام بهش وصله دارم نه رمز خود اکانت ps4 کسی راهی بلده دوباره بشه اکانت قدیمی لاگین کنم بهش
البته من فقط برگردون سیو بازی برام مهمه هیچ راهی نیست این سیو بازی پس بگیرم یا من قبلا یه بکاپ قدیمی دارم از ps4 از اون طریق هم راهی نیست سیو بازی بدست بیارم

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام من یک اکانت قدیمی دارم ایمیل اش مال یاهو و سیو بازی بتمن که درصد زیادش بازی کردم روی اونه ولی الان نه رمز ایمیل که اکانت ام بهش وصله دارم نه رمز خود اکانت ps4 کسی راهی بلده دوباره بشه اکانت قدیمی لاگین کنم بهش
هیچ راهی نیست.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
البته من فقط برگردون سیو بازی برام مهمه هیچ راهی نیست این سیو بازی پس بگیرم یا من قبلا یه بکاپ قدیمی دارم از ps4 از اون طریق هم راهی نیست سیو بازی بدست بیارم
سلام دوست من برا برگردوندن سیو های اون اکانت دو کار باید بکنی
1- باید ایمیل و پسورد اون اکانت رو بدونی و وارد کنسول کنی
2- از سیو بازیت بکاپ گرفته باشی قبلا، اگه بکاپ نگرفتی الان ایمیل و پسورد اکانت هم وارد کنی باز هیچ کاری نمیتونی بکنی، تنها چیزی که با ایمیل و پسورد اکانت برات میاد تروفی های سینک شدت هست
( بر ریکاوری رمز اکانت هم یا باید به اینباکس اون ایمیلت دسترسی داشته باشی، یا اگه اون موقع شماره داده باشی میتونی ازش استفاده کنی،
لینک ریست پسورد و چنج پسورد به شماره یا ایمیل فرستاده میشه،
حالا اگه رمز ایمیل هم فراموش کردی، باز اگه به اون شماره تلفن داده باشی از طریق اون میتونی رمز ایمیلتو هم ریست کنی)
فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام
آقا کلا اگه دسته با کابل به PS4 وصل باشه و باهاش بازی کنیم ایراد داره ؟ تا جایی که تو سایت خارجی سرچ کردم و تو ردیت گفتن نه ایراد نداره اما تو سایتا داخلی چند تا کامنت دیدم که گفتن ایراد داره؟
مرسی
خیر ایراد نداره ولی وقتی فول شارژ شده شما درش بیار

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام و وقت بخیر
من فرندای آنلاینمو نشون میده رو PS4 FAT
تست سرعت و همه چی هم میگیره
تروفی چیزی هم ک میگیرم پاپ آپ میشه ولی اد نمیشه،کسی هم پیام بده برام نمیاد، این مشکلو از زمانی که یادم میاد داشتم
فقط هم با آی پی ثابت مشکلم حل میشه
سلام من با ps5 این مشکل رو داشتم و با dns
1.1.1.1 و 1.0.0.1
مشکلم کاملا حل شد
مشکل من حاد تر بود حتی کد تایید دومرحله ای رو هم قبول نمیکرد ولی با dns بالا مشکلم حل شد

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام من با ps5 این مشکل رو داشتم و با dns
1.1.1.1 و 1.0.0.1
مشکلم کاملا حل شد
مشکل من حاد تر بود حتی کد تایید دومرحله ای رو هم قبول نمیکرد ولی با dns بالا مشکلم حل شد

dns اینم بزنی کار سازه 8.8.8.8 عالی برای نصب بازی استفاده میکنم ازش

• Like
Reactions: sys_co2

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
421
نام
حامد
سلام عزیزان.
میدونم بارها این سوال پرسیده شده ولی لطفا بازم پاسخ بدید.
من یه اکانت ساختم و یه بازی روش خریدم.چه جوری میتونم بازی رو دانلود و رو اکانت اصلیم بازیش کنم؟
باید اکتیو از پرایمری رو بزنم؟
اکانت اصلیم اکتیو از پرایمری رو زدم ایرادی نداره رو یه کنسول دو اکانت همزمان پرایمری فعال شده باشه؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
296
نام
نوید
سلام عزیزان.
میدونم بارها این سوال پرسیده شده ولی لطفا بازم پاسخ بدید.
من یه اکانت ساختم و یه بازی روش خریدم.چه جوری میتونم بازی رو دانلود و رو اکانت اصلیم بازیش کنم؟
باید اکتیو از پرایمری رو بزنم؟
اکانت اصلیم اکتیو از پرایمری رو زدم ایرادی نداره رو یه کنسول دو اکانت همزمان پرایمری فعال شده باشه؟
ممنون میشم پاسخ بدید.
سلام.
بله باید اکتیو کنید، بازی رو نصب کنید بعد میتونید داخل اکانت خودتون بازی کنید.
در مورد تعداد فکر نکنم مشکلی باشه، رو کنسول خودم چند سال 3 تا اکانت هست مشکلیم نداشته.

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
سلام
وقت به خیر و سلامتی

ps4 pro ورژن 9.0.3 ، قابلیت ریختن بازی روش وجود داره ؟ مطلبی خوندم که ورژن های پایین تر می تونن کپی خور بشن و هر تعداد بازی روشون نصب بشه اما ورژن بالای 9 فقط به صورت اکانتی قابل نصب هست و حداکثر ده بازی بدون توجه به ظرفیت هارد. تاریخِ مطلب قدیمی بود و توضیح کامل نداشت.
اگر امکانش هست لطف کنین راهنمایی بفرمایین

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
وقت به خیر و سلامتی

ps4 pro ورژن 9.0.3 ، قابلیت ریختن بازی روش وجود داره ؟ مطلبی خوندم که ورژن های پایین تر می تونن کپی خور بشن و هر تعداد بازی روشون نصب بشه اما ورژن بالای 9 فقط به صورت اکانتی قابل نصب هست و حداکثر ده بازی بدون توجه به ظرفیت هارد. تاریخِ مطلب قدیمی بود و توضیح کامل نداشت.
اگر امکانش هست لطف کنین راهنمایی بفرمایین
درود
تا ورژن 9 کپی خور میشه بالاتر 9 در حال حاضر امکانش نیست،ظرفیت اکانتی هم محدودیت بازی نداره.

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
خیلی ممنون از لطف شما
امکانش هست تفاوت کپی خور شدن و نصب بازی اکانتی هم بفرمایین
کپی خور که از اسمش معلومه تمام بازیهایی که تا ورژن 9 کنسول دامپ شدن یا به اطلاح هک شدن قابل اجران.
اکانت هکی هم که اکانتهایین که مال یک شخص واقعین که ایمیل و پسوردشون هک شده،خطر بن داره ولی معمولا بازیها قفل میشن؛اگه اکانت بالانسی باشه کسنول صد در صد بن میشه.
اکانتهای اشتراکی قانونین و هیچ خطری ندارن و بصورت زیرن:
ظرفت 1:فقط آفلاین.
ظرفیت 2:آنلاین و آفلاین.
ةرفیت 3:فقط آنلاین.
اکانت کامل که شامل 3 ظرفیت بالاست.
بعضیها اکانتهای هکی رو به اسم اشتراکی میفروشن حواست به این موضوع باشه.
اگه اشتباه نکنم تا 16 اکانت همزمان میشه روی یک کنسول اکتیو کرد و برای کانت جدید باید قبلیهارو حذف کرد و تعداد بازی فقط به حجم هارد بستگی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر