هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستان من تازه پلی استیشن پرو خریدم
خواستم بدونم این دو گزینه ارزش فعال سازی روی مانتیور ۱۰۸۰p داره یا نه
مثلا تو بازی red dead 2 تاثیری داره یا کلا خاموش باشه؟؟
یا کدومش کلا روشن باشه بهتره برای اجرای بازی ها ممنون میشم راهنمایی کنیدView attachment 238474

View attachment 238475
هردوش رو روشن کن، بوست مود برا بازی های قدیمیه که فریم ریت رو میبره بالا
سوپرسمپلینگ مود برا مانیتور های 1080 گذاشتن، به این صورت که رو مانیتور های 1080 بازی همچنان رو بالاترین کیفیت رندر میشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: amin200200

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
هردوش رو روشن کن، بوست مود برا بازی های قدیمیه که فریم ریت رو میبره بالا
سوپرسمپلینگ مود برا مانیتور های 1080 گذاشتن، به این صورت که رو مانیتور های 1080 بازی همچنان رو بالاترین کیفیت رندر میشه

خوب من بازی های قدیمی که ندارم همه اش جدیده روی اونها تاثیری داره؟ مثلا تو ufc4 روشن کردم بوست مد دیدم بازی یجوری لگ میخوره

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام.
بازی هایی که روی PS5 خریداری میشه رو میشه روی PS4 اجرا کرد؟ ( اون مدل بازی هایی که بین دو کنسول مشترک هستن یا اول برای PS4 منتشر شدن منظورمه)

Red_Dragon110

کاربر سایت
Jul 16, 2007
16
سلام بر همه دوستان عزیز
چند سوال داشتم که ممنون میشم پاسخ بدهید
1- آیا زمانی که ما در دستگاه PS4 قصد داریم بادیسک بازی کنیم ریجن اکانتمون مهم هست؟ مثلا ریجن دیسک بازی 2 باشه و ریجن اکانتمون 1 باشه چه مشکلی پیش می آید؟
2- بهترین ریجن برای اکانت داخل ایران ریجن چند هست؟
3- آیا می توان روی یک دستگاه دو اکانت با ریجن ها متفاوت داشت، مثلا یکی ریجن یک و دیگری ریجن 2؟
4- در صورت مثبت بودن جواب سوال 3، آیا می توان در هر اکانت بازی هایی متعلق با همان ریجن را داشت و DLC هایش را استفاده کرد؟ و به عنوان مثال روی ریجن 1 بازی های ریجن یک به همراه DLC هایش را داشت و بر روی ریجن 2 بازی های ریجن 2 به همراه DLC هایش را داشت؟
5- اگر ریجن دیسک بازی باید با ریجن اکانت یکی باشد، هنگام استفاده از دیسک مهم است با کدام اکانت Log in کنیم؟
ممنون از حوصله و پاسخگویی دوستان

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام بر همه دوستان عزیز
چند سوال داشتم که ممنون میشم پاسخ بدهید
1- آیا زمانی که ما در دستگاه PS4 قصد داریم بادیسک بازی کنیم ریجن اکانتمون مهم هست؟ مثلا ریجن دیسک بازی 2 باشه و ریجن اکانتمون 1 باشه چه مشکلی پیش می آید؟
2- بهترین ریجن برای اکانت داخل ایران ریجن چند هست؟
3- آیا می توان روی یک دستگاه دو اکانت با ریجن ها متفاوت داشت، مثلا یکی ریجن یک و دیگری ریجن 2؟
4- در صورت مثبت بودن جواب سوال 3، آیا می توان در هر اکانت بازی هایی متعلق با همان ریجن را داشت و DLC هایش را استفاده کرد؟ و به عنوان مثال روی ریجن 1 بازی های ریجن یک به همراه DLC هایش را داشت و بر روی ریجن 2 بازی های ریجن 2 به همراه DLC هایش را داشت؟
5- اگر ریجن دیسک بازی باید با ریجن اکانت یکی باشد، هنگام استفاده از دیسک مهم است با کدام اکانت Log in کنیم؟
ممنون از حوصله و پاسخگویی دوستان
سلام و درود
1. شما با هر رجین از اکانت میتونین هر رجین بازی رو بازی کنین، یعنی اگه اکانتت رجین 1 باشه میتونی همه بازی های رجین 1،2،3 رو باهاش بازی کنی، تنها محدودیت تو dlc های بازی ها هست، یعنی مثلا شما با اکانت رجین 1 داری دیسک رجین 2 بتلفیلد بازی میکنی، تا اینجا مشکلی نداره، ولی اگه بخوای dlc برا بازی دانلود کنی نمیتونی با اکانت رجین یک خودت دانلود کنی، باید یه اکانت رجین دو بسازی تا باهاش dlc ها رو دانلود کنی،
2. هیچ فرقی ندارن ولی آمریکا بهتره برا ما چون گیفت کارتش همه جا فراوونه و راحت پیدا میشه
3. تو هر دستگاه میتونی 16 تا اکانت داشته باشی با رجین های متفاوت، هیچ محدودیتی نداره
4. بله میشه داشته باشی، و بعد همه اون بازی ها و dlc ها رو با رجین های مختلف رو میتونی با یک اکانت ثابت بازی کنی
5. خیر نیاز نیست رجین دیسک و اکانت یکی باشه، با همه رجین ها همه دیسک ها رو میشه بازی کرد
من الان اکانت خودم رجین یک هست، ولی دو تا اکانت رجین 2و3 هم دارم، کلا با رجین یک بازی میکنم و اون دوتا رو واسه این ساختم که مثلا دیسک رجین دو خواستم بازی کنم اگه بخوام دی ال سی ها رو دانلود کنم با اکانت رجین 2 دانلود میکنم و بعد برمیگردم با اکانت رجین 1 خودم بازی میکنم

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
سلام
دوستان من یه اکانت ظرفیت 3 واسه psnow گرفتم و یه بازی از بازی های now رو انجام دادم حالا اشتراک psnow تموم شده و اون بازی قفل شده و می خوام این دفعه اکانت ظرفیت 3 خود اون بازی رو بگیرم. حالا سوالی که داشتم اینه می تونم از سیو های این بازی توی اون اکانت برای این اکانت جدید استفاده کنم؟ اگه آره چطوری؟
ممنون می شم پاسخ بدین.

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
سلام
دوستان من یه اکانت ظرفیت 3 واسه psnow گرفتم و یه بازی از بازی های now رو انجام دادم حالا اشتراک psnow تموم شده و اون بازی قفل شده و می خوام این دفعه اکانت ظرفیت 3 خود اون بازی رو بگیرم. حالا سوالی که داشتم اینه می تونم از سیو های این بازی توی اون اکانت برای این اکانت جدید استفاده کنم؟ اگه آره چطوری؟
ممنون می شم پاسخ بدین.
سلام.
نمیشه.

• Like
Reactions: jdepp

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
صد در صد مطمئنید؟ آخه خیلی حیف می شه اینطوری. هیچ راهی نداره یعنی؟
سیو هر اکانت فقط برای همون اکانت قابل استفاده است. شما دوتا اکانت ظرفیت 3 داری استفاده میکنی که عملا میشه دوتا یوزر جدا. نمیشه سیو ها رو انتقال بدی.

• Like

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
سیو هر اکانت فقط برای همون اکانت قابل استفاده است. شما دوتا اکانت ظرفیت 3 داری استفاده میکنی که عملا میشه دوتا یوزر جدا. نمیشه سیو ها رو انتقال بدی.
اگه اکانت جدید رو ظرفیت 2 بگیرم چی؟

مگه سیو بازی ها رو بکاپ نمی گیرن بین دو تا کنسول جا به جا می کنند؟! اینو نمیشه مثلا بکاپ گرفت و توی اون یکی اکانت ازش استفاده کرد؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
اگه اکانت جدید رو ظرفیت 2 بگیرم چی؟

مگه سیو بازی ها رو بکاپ نمی گیرن بین دو تا کنسول جا به جا می کنند؟! اینو نمیشه مثلا بکاپ گرفت و توی اون یکی اکانت ازش استفاده کرد؟
فقط فقط با همون اکانتی که ps now داشت، اون سیو ها قابل استفادست، یعنی فقط همون اکانت و یوزری که باهاش سیو کردی
هیچ راه دیگه ای هم نداره
میتونی ظ2 بازی ها رو بخری و بعد با همون اکانتی که ps now داشت و حالا تموم شده بازیشون کنی دوباره،

• Like

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
فقط فقط با همون اکانتی که ps now داشت، اون سیو ها قابل استفادست، یعنی فقط همون اکانت و یوزری که باهاش سیو کردی
هیچ راه دیگه ای هم نداره
میتونی ظ2 بازی ها رو بخری و بعد با همون اکانتی که ps now داشت و حالا تموم شده بازیشون کنی دوباره،

آقا دمت گرم پس یعنی من اگه یدونه ظرفیت 2 اون بازی رو بگیرم و بعد از داخل این اکانت که با now اون بازی رو انجام می دادم ران کنم بازی اجرا می شه؟ چون از now دانلود شده مشکلی تو اجراش نداره؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
آقا دمت گرم پس یعنی من اگه یدونه ظرفیت 2 اون بازی رو بگیرم و بعد از داخل این اکانت که با now اون بازی رو انجام می دادم ران کنم بازی اجرا می شه؟ چون از now دانلود شده مشکلی تو اجراش نداره؟
شما ظرفیت دو رو که اکتیو کنی همه اکانت های روی کنسولت بدون مشکل اجراش میکنن. حالا چه بازی هست؟

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
بله اینطوری سیو هات هم میتونی استفاده کنی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر