هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
نه خیلی کار نمی کنم هر از چندگاهی بازی هارد خوب چی پیشنهاد می کنی ؟
اگر اکسترنال میخوای فقط سیگیت اگر اینترنال میخوای WD
شما سعی کن سیگیت تهیه کنی

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
میشه گفت اخرای عمرشه اگر زیاد باش مار میکنی
نه خیلی کار نمی کنم هر از چندگاهی بازی هارد خوب چی پیشنهاد می کنی
اگر اکسترنال میخوای فقط سیگیت اگر اینترنال میخوای WD
شما سعی کن سیگیت تهیه کنی
من اینترنال می خوام سیگیت بگیرم ؟

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
دوستان منم یه سوال در مورد هارد اکسترنال داشتم،من یه هارد پونصد گیگا بایتی دارم،ولی جدیدان یه مشکل عجیب داره،وقتی وصلش میکنم به پی سی،فضای هارد را نهصد مگ نشون میده ولی میشه تا چهارصد خوردیی توش دیتا کپی کرد،به قول دوستمون اونایی که متوجه میشن و میدونن خطری برا پی سی یا هر وسیله ای که هارد را بهش وصل میکنم نداره،هاردم خیلی وقته دارم از اوائل پلی تری که اومده،نمیدونم چنسال میشه

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان منم یه سوال در مورد هارد اکسترنال داشتم،من یه هارد پونصد گیگا بایتی دارم،ولی جدیدان یه مشکل عجیب داره،وقتی وصلش میکنم به پی سی،فضای هارد را نهصد مگ نشون میده ولی میشه تا چهارصد خوردیی توش دیتا کپی کرد،به قول دوستمون اونایی که متوجه میشن و میدونن خطری برا پی سی یا هر وسیله ای که هارد را بهش وصل میکنم نداره،هاردم خیلی وقته دارم از اوائل پلی تری که اومده،نمیدونم چنسال میشه
سلام
مگ یا گیگ ؟
خو یه فرمت کن درست میشه دیگه

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
سلام
مگ یا گیگ ؟
خو یه فرمت کن درست میشه دیگه
سلام
قربونت میزنه نهصد مگ،فرمتم کردم،همntfs هم fat32,هم exfat،منم دیگه برش داشتم،که یه وقت کسی بر نداره وصل کن به وسیله ای،خدای نکرده میزنه پی سی یا هر وسیله دیگه ای را میسوزونه،حالا خودش دیگه خیلی ساله کارش کرده،حالا کلان بچه ها هواستون باشه ریسک نکنید سره یه هارد،که مشکل داره،خدای نکرده،کنسولتون،یا بقیه وسایلتون،چیزیش نشه

• Like
Reactions: vampirekain

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
سلام رفقا
این ارور NW-31456-9 ممکنه مربوط به بن شدن کنسول باشه؟
داداش نگران نباش برا بن نیست، مشکل تو وصل شدن به psn یا وصل شدن به سرور بازی هست، یا نتت مشکل داره یا فعلا psn یا سرور بازی مشکل داره

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Love
Reactions: Horror

xx_360x

کاربر سایت
Aug 3, 2019
75
دوستان اگه یه اکانت ظرفیت1 بخریم افلاین و یکی ظرفیت 2 میشه با یکی وقتی آفلاینیم جوین بدیم آفلاین بازی کرد یا ظرفیت1 میپره اگه با اون یکی به نت وصل بشی؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
دوستان اگه یه اکانت ظرفیت1 بخریم افلاین و یکی ظرفیت 2 میشه با یکی وقتی آفلاینیم جوین بدیم آفلاین بازی کرد یا ظرفیت1 میپره اگه با اون یکی به نت وصل بشی؟
اگه ظ1 افلاین بزنی به کنسول، تحت هر شرایطی اگه یک ثانیه هم انلاین بشی بازیت قفل میشه،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

اگر کنسول به نت وصل باشه بازی های ظ 1 قفل میشن

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
56
سلام دوستان
لطفاً راهنمایی کنید
از یه بنده خدا قصد خرید PS4 Pro دارم
مدلش: CUH_7016b Region 2
توش 10تا بازی داره می‌گفت با اکانت وصل شده بازی تو لیست دانلود گذاشته بعدش آفلاین شده البته من چون نداشتم زیاد اطلاعات در مورد بازی ندارم
1_آیا با این شرایط چجوری میشه فهمید دستگاه بن شده بدون اینکه بازی ها بپره و رو آپدیت قبلیش بمونه
2-مدل خاصی از Pro وجود داره که نباید خرید از ریجن گرفته تا سال ساختش
3_چجوری بفهمم دستگاه تعمیر شده
4_ لوازمش فابریک خودشه و جعبه واسه خود دستگاهه
5-چجوری میشه فهمید دسته اصلیه
6- نکته ای یا موردی هست دقت کنم یا فیلم عکسی هست که بهتر بشه فهمید بزارید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر