هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

jalal_immortal

کاربر سایت
Aug 8, 2019
9
سلام دوستان
من یه اسیلم 1 ترا دارم میخام ببینم میتونم هاردش رو 2 ترا کنم داخلی و اینکه خودم میتونم یا باید بدم بیرون برام انجام بدن و در این راستا چه پیشنهاداتی دارید
ممنون و تشکر

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
سلام دوستان
من یه اسیلم 1 ترا دارم میخام ببینم میتونم هاردش رو 2 ترا کنم داخلی و اینکه خودم میتونم یا باید بدم بیرون برام انجام بدن و در این راستا چه پیشنهاداتی دارید
ممنون و تشکر
خودت میتونی انجام بدی و اصلا نیاز نیست بدی بیرون. هارد رو که انداختی رو کنسول فقط باید سیستم عامل مربوط به ریجن دستگاه رو دانلود کنی و بزنی رو فلش متصل کنی به کنسول و سیستم عامل رو روی هارد نصب کنی
این لینک برای ریجن 1 (امریکاست)
PS4: Upgrade HDD

sisiasal

کاربر سایت
Nov 4, 2014
34
سلام به همه دوستان
دو تا سوال داشتم: 1- بازی ریختم روی دستگاه (هکی و دیگه به اینترنت وصل نمی شوم) چشور بازی ها را آپدیت کنم؟ 2- می شود از 10 تا بازی که الان نصبه چند تا را پاک کنم بازی های جدید نصب کنم؟
ببخشید من بازی ها را یکسال پیش دادم بیرون ریختند و کلا بوق بوقم تو این داستانها.
خدایی 2800 صفحه را هم نمیشه خوند.
با تشکر فراوان

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
سلام به همه دوستان
دو تا سوال داشتم: 1- بازی ریختم روی دستگاه (هکی و دیگه به اینترنت وصل نمی شوم) چشور بازی ها را آپدیت کنم؟ 2- می شود از 10 تا بازی که الان نصبه چند تا را پاک کنم بازی های جدید نصب کنم؟
ببخشید من بازی ها را یکسال پیش دادم بیرون ریختند و کلا بوق بوقم تو این داستانها.
با تشکر فراوان
سلام.
1 - نمیتونی آپدیت کنی. برای آپدیت کردن باید وصل بشی به نت که خب هکی معمولا به محض اتصال به اینترنت بازی ها قفل میشن
2 - میتونی پاک کنی اما برای اضافه کردن بازی جدید باز هم باید به اینترنت وصل بشی که مساوی است با قفل شدن بازی ها دیگه. اگر خیلی آدم خوش شانسی باشی 1 درصد شاید بازی هات قفل نشه.

• Like
Reactions: sisiasal

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام به همه دوستان
با تشکر فراوان
بازی ها رو با اکانت هکی ریختی یا اینکه کنسولت هک شده اس؟
روی هر بازی دکمه آپشن یا همون استارت روی دسته رو بزن گزینه delete برات میاد اونو بزنی پاک میشه
اگه بازی هات اکانت هکی باشن باید اکانت هکی بخری بزنی رو دستگاه بعد از لیست بازی های موجود توی اکانت هر بازی رو دانلود کنی که لازمه به اینترنت وصل بشی
اگرم کنسولت هک شده باشه (جیلبریک شده) نیازی نیس اکانت بخری و به نت وصل بشی فقط کافیه بازی رو از انترنت دانلود کنی بریزی روی هارد اکسترنال، هارد رو وصل کنی به دستگاه از قسمت install package هر بازی رو نصب کنی

• Like

sisiasal

کاربر سایت
Nov 4, 2014
34
بازی ها رو با اکانت هکی ریختی یا اینکه کنسولت هک شده اس؟
روی هر بازی دکمه آپشن یا همون استارت روی دسته رو بزن گزینه delete برات میاد اونو بزنی پاک میشه
اگه بازی هات اکانت هکی باشن باید اکانت هکی بخری بزنی رو دستگاه بعد از لیست بازی های موجود توی اکانت هر بازی رو دانلود کنی که لازمه به اینترنت وصل بشی
اگرم کنسولت هک شده باشه (جیلبریک شده) نیازی نیس اکانت بخری و به نت وصل بشی فقط کافیه بازی رو از انترنت دانلود کنی بریزی روی هارد اکسترنال، هارد رو وصل کنی به دستگاه از قسمت install package هر بازی رو نصب کنی
دم شما گرم و خیلی ممنونم. کنسولم هک شده است. جیلبرک شده است.
هر هاردی و با هر فرمتی می خورد به دستگاه؟
فیرمورم 6.2 هست، نیاز هست آپگرید کنم؟ اگر بله به چه صورت لطفا؟ بازی های فعلی را پاک کنم و بعد فریمور را ارتقا بدم؟

sisiasal

کاربر سایت
Nov 4, 2014
34
سلام.
1 - نمیتونی آپدیت کنی. برای آپدیت کردن باید وصل بشی به نت که خب هکی معمولا به محض اتصال به اینترنت بازی ها قفل میشن
2 - میتونی پاک کنی اما برای اضافه کردن بازی جدید باز هم باید به اینترنت وصل بشی که مساوی است با قفل شدن بازی ها دیگه. اگر خیلی آدم خوش شانسی باشی 1 درصد شاید بازی هات قفل نشه.
خیلی ممنونم. جیلبرک شده است با فریم ور 6.2.

• Like
Reactions: EL-BARTO

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام
دوستان حدود یک هفته پیش کنسول درحالی که تو منو بودم خود به خود رفت توی حالت رست مد الان هم دوباره داشتم توی کپچر گلری یه ویدیو نگاه میکردم که باز دوباره بیخود و بی جهت کنسول رفتش توی رست مد
کسی میدونه جریان چیه
کنسول مدل استاندارد 500 گیگ هست که یه هارد یک ترا هم بهش وصله و قبل از هر دو بار که این اتفاق افتاد داشتم بلک اپس کلد وار بازی میکردم.

آخرین ویرایش:

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
دم شما گرم و خیلی ممنونم. کنسولم هک شده است. جیلبرک شده است.
هر هاردی و با هر فرمتی می خورد به دستگاه؟
فیرمورم 6.2 هست، نیاز هست آپگرید کنم؟ اگر بله به چه صورت لطفا؟ بازی های فعلی را پاک کنم و بعد فریمور را ارتقا بدم؟
داداش فیرمور ۶.٧٢ رو دانلود کن از نت نصب کن رو کنسولت بعد تو نت سرچ کنی آموزش جیلبریک ps4 میاره برات. من خودم رو ۶.٧٢ هستم پایداریش هم عالیه یعنی ١٠٠%. اصلا خاموشی یا کرنل پنیک و هیییییچ مشکلی ندار. از هاست نایت کینگ استفاده میکنم
میخوای بازی نصب کنی هم هاردت باید فورمت xfat باشه و دیگه تمومه. میتونی هر بازی خواستی دانلود کنی و لذت ببری دوست عزیز
باز هر کجا مشکلی داشتی بگو راهنمایی کنیم
منم وقتی با این سایت آشنا شدم صفر صفر بودم ولی الان اطلاعاتم خیلی رفته بالا إن شاءالله شما هم یاد میگیری اصلا چیز سختی نداره و خیلی راحته

• Like

sisiasal

کاربر سایت
Nov 4, 2014
34
داداش فیرمور ۶.٧٢ رو دانلود کن از نت نصب کن رو کنسولت بعد تو نت سرچ کنی آموزش جیلبریک ps4 میاره برات. من خودم رو ۶.٧٢ هستم پایداریش هم عالیه یعنی ١٠٠%. اصلا خاموشی یا کرنل پنیک و هیییییچ مشکلی ندار. از هاست نایت کینگ استفاده میکنم
میخوای بازی نصب کنی هم هاردت باید فورمت xfat باشه و دیگه تمومه. میتونی هر بازی خواستی دانلود کنی و لذت ببری دوست عزیز
باز هر کجا مشکلی داشتی بگو راهنمایی کنیم
منم وقتی با این سایت آشنا شدم صفر صفر بودم ولی الان اطلاعاتم خیلی رفته بالا إن شاءالله شما هم یاد میگیری اصلا چیز سختی نداره و خیلی راحته
دم شما خیلی گرم و خیلی ممنونم.

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام
دوستان حدود یک هفته پیش کنسول درحالی که تو منو بودم خود به خود رفت توی حالت ریست مد الان هم دوباره داشتم توی کپچر گلری یه ویدیو نگاه میکردم که باز دوباره بیخود و بی جهت کنسول رفتش توی ریست مد
کسی میدونه جریان چیه
کنسول مدل استاندارد 500 گیگ هست که یه هارد یک ترا هم بهش وصله و قبل از هر دو بار که این اتفاق افتاد داشتم بلک اپس کلد وار بازی میکردم.
دوستان کسی جواب سوال منو نمیدونه
باز وسط بازی یهور رفت تو رست مد کنسول:-??:-s

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
برو تو تنظیمات پاور آپشن اونجا فکر کنم یه گزینه هست که بعد از یک مدت زمان خاصی کنسول رو خاموش میکنه خود به خود. انگار ساعت تنظیم کردی که بعد از چندین دقیقه یا چند ساعت کنسول خودش خاموش بشه. احتمال داره از اونجا باشه

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
136
نام
عباس
سلام دوستان
کنسول من یه مدتی بود که وسط بازیا صدای بوق میزد. دو بار پشت سر هم! ولی مشکلی از بابت بازی نداشتم اصنم مشخص نبود کی این اتفاق میوفته بعضی وقتا تا چند روز اتفاق نمیفتاد ولی بعضی وقتام چند بار پشت سرهم تا اینکه متوجه شدم از کنسول وقتی صدای این بوق میاد که انگار یکی داره دکمه اجکت دیسک رو میزنه در حالی که هیچ دیسکی داخل دستگاه نیست! و بعدش لنز دستگاه شروع میکنه به کار کردن و در این موقع دستگاه اجازه نمیده دیسک بندازم داخلش انگار که یه دیسک داخلش هست ولی این در حالیه که هیج دیسکی داخل دستگاه نیست!
الانم برای اینکه این مشکل رو نداشته باشم از قبل خودم یه دیسک میندازم و میزارم دایم تو دستگاه باشه که دیگه این مشکل پیش نیاد
از دوستان کسی میدونه مشکل کجاست و آیا قابل حله؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر