هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
یعنی این psn و باگ هاش آخر ضد حاله
بازی 110گیگی رو زدم دانلود بشه رسید به 90 گیگ pause رو زدم بعد دوباره که resumeزدم از 45 گیگ شروع شد.
تا چه حد مزخرف آخه؟
:D~X(

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یعنی این psn و باگ هاش آخر ضد حاله
بازی 110گیگی رو زدم دانلود بشه رسید به 90 گیگ pause رو زدم بعد دوباره که resumeزدم از 45 گیگ شروع شد.
تا چه حد مزخرف آخه؟
:D~X(
لابد یا وسطش قطع شده یا تایم اوت زیاد داشتی، بعضی وقتها هم روال psn هست

• Like
Reactions: Bizhanl

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
لابد یا وسطش قطع شده یا تایم اوت زیاد داشتی، بعضی وقتها هم روال psn هست
نه اتفاقا در حال دانلود بود گفتم یه بار استاپ کنم دوباره بزنم دانلود بشه تا اگه احیانا قطعی برق پیش اومد از اونجا به بعد دانلود بشه ولی برگشت از چند ده گیگ عقب تر شروع به دانلود کرد!

Aminasadifar

کاربر سایت
Apr 26, 2017
6
سلام دوستان. من نزدیک یک سال بود بازی نکرده بودم با کنسول الان که اومدم بازی کنم سرعت نت خیلی پایینه جوری که پارتی صدا درست نمیاد و برای مثال تو جی تی ای انلاین لفت میخورم ولی تو گوشی سرعت اوکیه میخواستم ببینم مشکل از همون نت هستش یا باید کاری با کنسول بکنم

• Like

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
سلام وقت بخیر
فروشنده برای من ۱۰ تا بازی انتخابی ریخت و میگه که هرموقه بازی ها اپدیت جدید منتشر کنن میتونه بدون اینکه قفل بشن اپدیتشون کنه سوالم اینه چجوری اینکارو انجام میده مگه بازیای هکی رو میشه اپدیت کرد ؟!

یجا خوندم یه dns هستش بزنین به psn وصل نمیشه ولی میشه اپدیت کرد بازیارو سوال من این هستش همه بازیارو ظرفیت ۱ و ظرفیت هکی ترکیبی یا بالانسی رو همشون جواب میده قفل نمیشه .

بعد میشه خواهشا عدد دقیق dns بگین ممنون میشم . اموزش این روش تو سایت هستش تشکر .

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
سلام دوستان. من نزدیک یک سال بود بازی نکرده بودم با کنسول الان که اومدم بازی کنم سرعت نت خیلی پایینه جوری که پارتی صدا درست نمیاد و برای مثال تو جی تی ای انلاین لفت میخورم ولی تو گوشی سرعت اوکیه میخواستم ببینم مشکل از همون نت هستش یا باید کاری با کنسول بکنم
اگر مودمه از کابل لن استفاده بکنی بهتره
بعدش حالا چ مودم چ وایفای انتخاب کن بجای easy بزار custom بعد Automatic بزن بعدش Do Not Specify و بعد تو کادرPrimary بزن 8.8.8.8 و Secondary و 8.8.4.4 بعدشManual و بعد برای MTU بزن1473
سرعت با این روش میره بالا اگر نشد پرکسی استفاده کن من سراغ ندارم چیزی
اگر نشد مشکل از چیز دیگه ایه

• Like
Reactions: saeed_sg

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
552
نام
کامران
دوستان تو قسمت دانلود بعضی از بازی حجمی که نیاز به شروع بازی هست data to start application هر نوبت که دانلود میکنم تغییر میکنه دلیلش چیه بازی مشکل داره؟
مثلا یه بار مینویسه 11 gb در نوبت بعدی که بازی دانلود میکنم نوشته 20 گیگ

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان تو قسمت دانلود بعضی از بازی حجمی که نیاز به شروع بازی هست data to start application هر نوبت که دانلود میکنم تغییر میکنه دلیلش چیه بازی مشکل داره؟
مثلا یه بار مینویسه 11 gb در نوبت بعدی که بازی دانلود میکنم نوشته 20 گیگ
شاید آپدیت لحاظ میشه،هر بازی با توجه به کل حجم و تصمیم سازندگان استارتش فرق داره

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان برای گرفتن پلاس 14روزه ارور میده
ارورشم اینه WS - 43689
رو سایت هم ارور میده
تو گوگل سرچ کردم مثل اینکه برای گرفتن کلیه پلاس ها این مشکل وجود داره
کسی هست اطلاعی داشته باشه؟
یه کد پلاس 3ماهه نخریم بعد این ارور رو بده بره تو پاچمون
راهنمایی کنین
ممنون

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
سلام دوستان
این تاچپد کنترلر خیلی منو اذیت میکنه تا جایی که میخوام دسته رو بکوبم زمین نمیشه این تاچپدو غیر فعال کرد؟

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
بله مشکلم همین
آه تاچپد وسط دسته چجوری دستت میخوره من وسط بازی دستم نمیرسه که هم آنالوگو بگیرم هم تاچپدو بعضی وقتا دسته تو دستمه و تاچپد لازم میشه با بینی میزنمش :D
شما چطور دستت میخوره نمیدونم

برو تو ستینگ
Accessibility
بعد
Button Assignments”
و
Enable Custom Button Assignments”
بعدش تاچپد رو انتخاب کن عملکردش غیر فعال میشه امیدوارم نتیجه بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر